Kızlar hoşlandığım kişinin sevgilisi mi var sizce fikir verebilir misiniz?

valla eski toksik sevgilim hayatımın 1.5 senesini yedi. bunun 1 senesinde biz takipleşmemişizdir
kızıp takibi bırakmıştı vs ben de bırakmıştım
yani dışarıdan bakan bunların birbiriyle alakası yok diye düşünürken biz eve kapanıyorduk 3 gün falan
hayatım kelimesine gelince
benim ex'im bu kelimeyi çok kullanırdı herkese. eğer herkese bunu diyen biri değilse kesin sevgilisi vardır
ona demiştir
ve kelimeyi de doğru duymuşsundur yani hayatım kelimesine benzer başka bişi gelmedi aklıma yanlış duyasın

Fotoğraf kıstas değil evliyim eşim de ben de hikaye harici fotoğraf paylaşmaz, birbirimize aşkımızı sosyal medyadan ilan etmeyiz. Ve şunu da hiçbir zaman unutmayın en en en utangaç erkek bile ilgisini bir şekilde belli eder. Karşılıksız aşk tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu. Söyleyemiyor, açılamıyor diye bir şey yok yani erkekler için :) sevgilisi olanı da sevdim ama unutmaya çalıştım çünkü aldatan kadın olsun erkek olsun gün gelir sizi de aldatır.

eşimle hiç bir yerden birbirimizi takip etmiyoruz

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

profilinde de bekar yazar ikimizin de

güleryüzlüdür sohbet eder

ortak arakadaşımızla bile gezerken planlarını öyle anlatır

daha ne diyeyim evli bile olabilir :)

yüzük de takmıyor olabilir
Her şeye ok de neden takipleşmiyorsunuz?
Çok tuhaf geldi.
Ünlü çiftler bile eşini takip ediyor yani.

İş yerinde hoşlandığım biri var daha önce de konuyu açmıştım. Ben bu çocuğu fake bir hesaptan takip ettim meraktan kabul edip gt attı. Profiline baktığımda sevgilisi olduğuna dair bir işaret görmedim. Yorum yok, foto yok vs. Geçen gün karşılaştığımızda sabah saatleriydi ve telefonla konuşuyordu. Telefonda "Tamam hayatım" gibi bir cümle kurduğunu duydum ama hayatım mı dedi emin olamadım da. Kendisi kimseyle muhabbet etmeyen biri demiştim. Sonra ikimiz bir ortamda denk geldik ve ben laf attım baya konuştuk güleryüzlü ve espriliydi. Ben onu tanımaya yönelik bir şeyler sordum işiyle alakalı vs. Yurt dışı planı varmış. Fakat o benimle alakalı bir soru sormadı sadece iş ve kendisi üzerinden konuştuk. İlgilenen insan karşı tarafla ilgili bir şeyler merak etmez miydi? Sevgilisi var mı yok mu nasıl anlayabilirim ?

Çok hoşlandığımdan biraz fazla kafaya taktım sanırım...
Sen bu sevdadan vazgeç sana karsi ilgisi yok. Olsaydi sana soru sorardi demekki ilgi alaninda degilsin duydugun gercekten dogru olabilir belki de sevgilisi vardır bazilari is ciddiye binmedikce sosyal medyada paylasmak istemeyebilir

Kız o nasıl evlilik bacım. Bu adam sağda solda birileri ile bekar diye yazışıyor haberin olsun. Hani evli olmasanız seni saf bulmuş, evlenicez zaten, güven önemli falan filan, sen zaten eşimin vs diye kandırıyor derdim de hem evli olup hem bunu yapması.. Bu kafama hiç yatmadi.
evli degillermis zaten

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

Profilde bekar yazar ikimizin de derken facebook profili mi bu yoksa instagram mı?
Facebook'sa hadi yine neyse de instagramda biyografiye yazmadınız değil mi bekar diye?

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

sız evlı oldugunuza emın mısınız bence kendınıze sorun normalmiş gibi lanse ediyorsunuz ama sacma :KK70:

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

Her şey tamam da profilinizde neden bekar yazıyor? İlişki durumunuzu belirtmemek de bi seçenek. Evli olmanıza rağmen profilde bekar yazmasını aşırı anlamsız buldum.

Sevgilisi var mi yok mu bilemiyorum ama bence bir ilgisi yok.Hoslanan adam durmaz,yürür.

Son düzenleme:
sız evlı oldugunuza emın mısınız bence kendınıze sorun normalmiş gibi lanse ediyorsunuz ama sacma :KK70:

evet canım beraber yaşıyoruz nişanlıyız nikah içinde gün alıcaz

benim için evliyiz

toplum beni ilgilendirmiyor

Profilde bekar yazar ikimizin de derken facebook profili mi bu yoksa instagram mı?
Facebook'sa hadi yine neyse de instagramda biyografiye yazmadınız değil mi bekar diye?

facebook falan kullanmıyoruz

insta da da evli falan yazmıyoruz tabi ki

X