Kızlar aranızda yeniyim gebelikte sol böbrek,bel ve hafif kasık ağrısı çektinizmi

Gulnar1984

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
121
43
Hayırlı günler kızlar aranızda yeniyim,tahmini 4 hafta 5 günlük hamileyim daha doktora gitmedim evde yaptığım testlerle öğrendim,bugün sağlık ocağında kan tahlili verdim yarın çıkacak sonucu ama sol böbregim belim ve kasigimda ağrı oluyor. .Özellikle sol böbregimde normal mi sizce bu durum ikinci hamileligim ilkinde böyle olmamiştim

Yok idrarda sorun yok rahat yapıyorum,ağrı sızı da yok rengi de normal. .ama sol tarafım arkali önlu ağrıyor acaba bel mi anlayamiyorum da bana böbrek gibi geliyor

Yok idrarda sorun yok rahat yapıyorum,ağrı sızı da yok rengi de normal. .ama sol tarafım arkali önlu ağrıyor acaba bel mi anlayamiyorum da bana böbrek gibi geliyor
O an agrilar birbirine karisiyor haklisiniz ben hep adet olacakmisim gibiydim. Adet dönemlerim de hep sıkıntılı geçmiştir.

Idrar kültürü yaptırın ben de idrar yaparken rahattım ama idrar kültüründe yüksek enfeksiyon çıktı. Akıntım da yoktu.

Kızlar dua edin lütfen sol kasigimda agriyla geldim doktor baktı bebekle ilgili birşey göremedi. Sol tarafta şüpheli birsey var dedi dış gebelik olmasın dedi çok korkuyorum tahlil verdim kan tahlili sonucu bekliyorum

Inşallah bir sorun yoktur canım panik yapma. Rabbim hayırlı bir gebelik nasip etsin inşallah.

Kızlar dua edin lütfen sol kasigimda agriyla geldim doktor baktı bebekle ilgili birşey göremedi. Sol tarafta şüpheli birsey var dedi dış gebelik olmasın dedi çok korkuyorum tahlil verdim kan tahlili sonucu bekliyorum
Gebeligin cok yeni insallah o yuzden yanilmistir doktor. Metanetini koru bizi de haberdar et canim.

Çok teşekkür ederim kızlar gerçekten çok destek oldunuz. .20 dakika sonra sonuç çıkacak çok Üzgünüm dua edin lütfen :KK43:

Çok teşekkür ederim kızlar gerçekten çok destek oldunuz. .20 dakika sonra sonuç çıkacak çok Üzgünüm dua edin lütfen :KK43:
ayy canım sende benım gıbısın . Merak etme bende doktora gıttıgımde gorunmuyor kese dedı ve kan testı ıstedı kan ter doktum resmen . Ve 380 ıle pozıtıfı gordum . Ama stres bıter mı un gun sonra tekrar yapalım dedı katlanmaya bakmak ıcın bu sefer onun stresı . Cok sukur kı oda 1200 lerde cıktı ıc gebelık dedı . Altta da goreceksın adet tarıhıme gore 8 haftalık olmam lazım fakat ben keseyı gecen cuma yenı gordum . Doktorum gec dollenme olmıs canım dedı . Yanı 1 aylık kadardır dedı . Kalp atısını duyalım tam gun soylerım dedı . Dusunsene 3 4 hafta gerıden gelıyor . Gec dollenme olmus takma o kadar dıyecegım ama kolay degıl kı :) ınsallah guzel haberler verırsın :KK66:

Canim cok tesekkur ederim tessellin için, benim sol kasigimda ve belimde ağrı da var o yüzden doktor dış gebelik olabilir dedi hala tahlil sonucunu bekliyorum. .sende de ağrı oldumu ilk haftalarda canim

Canim cok tesekkur ederim tessellin için, benim sol kasigimda ve belimde ağrı da var o yüzden doktor dış gebelik olabilir dedi hala tahlil sonucunu bekliyorum. .sende de ağrı oldumu ilk haftalarda canim
adet sancısı gıbı agrım oldu anlamsız bır sekılde gogsum ve kasıgım arasında karnımda bır yerde uyutmayacak sekılde sıddetlı agrım oldu su anda kasık agrım var valla gayet normal canım hıc merak etme :KK66:

canim bende gecen ayin 14 unde adet gordum iki gun once ayin 11 inde evde test yaptim ikinci test silik cikti sonra aksam acilde hem kan hem idrar tahlili yaptilar sonuc pozitif gebesin dedi doktorlar yarin kadin doguma gorun dediler bana sonucum 42.60 idi bende dun hastaneye gittim ultrasonda rahmin cevresinde sivi goruldu doktor bana dis gebelik yada kist patlamis olabilir dedi daha yarin ayim doluyor bugun kan verdim yarin sonucumu alicam eger normal sekilde alirsam sonucu insallah bi sorun yoktur bugun tekrar tesst yaptim ilk yaptigim testten daha koyu cikti amaa yine silik insallah rabbim oyle bisey yasatmasin uzme kendini hersey allahtan birbirimiz icin dua edelim

Canim benim çok geçmiş olsun inşallah normal gebeliktir sağ salim bebeğini kucağına almak nasip olur,çok korkuyorum zaman geçmek bilmiyor hala sonuç bekliyorum

Canim benim çok geçmiş olsun inşallah normal gebeliktir sağ salim bebeğini kucağına almak nasip olur,çok korkuyorum zaman geçmek bilmiyor hala sonuç bekliyorum
korkma allah buyuk insallah oyle bisey yoktur kac haftalik hamilesin ben daha kac haftalik oldugunu bile bilmiyorum bana hicbisey demediler

bn 8 y önce dış gebelik geçirdm hiç belim kasığım falan ağrımıyodu beta hcg de gayet düzenli katlanıyodu.

Ama sağlıklı hamile kaldğımda kasık bel sırt mahvoldmm

korkma allah buyuk insallah oyle bisey yoktur kac haftalik hamilesin ben daha kac haftalik oldugunu bile bilmiyorum bana hicbisey demediler
Bende bilmiyorum canım daha çok yeni 9 temmuzda adet olmam gerekirdi gecikince evde test yaptım hem hassas hem normal. .ikisi de pozitif çıktı. .inşallah hersey normaldir

X