Kendi kendimize yapabileceğimiz bir test

ayy bende yaptım geldim çamaşırsuyu testini üstü bembeyaz köpük olduuukaydirigubbakcemile3

inşallah hamilesinizdir kızlar gerçekten sizin için tabi kendim içinde dua ediyorum şuan :Saruboceq:

kızlar sanırım benim bu karbonat testi yanıldı hamile falan değilim akıntılar hızlandı resmen adet oluyorum... bu ay da umudumu gelecek aya verdim bakalım ..pes etmek falan kafamdan geçmiyo bile bi an önce bitsede tekrar umutlanmaya devam etsem, hesaplamalara başladım bile...bu gidişle sadece bebişe değil üzerinede süper bi matematiğe sahip olcam...ne yapayım umut dünyası işte... olmayanlarada banada hayırlısıyla bi an önce bebişlerimizi nasip et Allahımmm :Saruboceq:

pretty bu çamaşırsuyu testi nasıl bişeymiş bi anlatırmısın gelecek ayda onu deneyeyim bari.... hihoyyyt

canım selam ben söyleyeim:))saçmalıktan başka birşey degil ama gelgelelim ben yapmadan edemedim merak işte huyum kurusun inandıgımdan degil tabikikaydirigubbakcemile3idrarının üzerine az miktarda çamaşırsuyu döküyomuşsun,köpürürse hamilesin köpürmezse degilsin:roflol: aslında sen şimdi olmadıgını biliyosun yaa ççok merak ettim ne olur acep yapsandelikafadulden bende çok çok köpürdü de :)))yhu çamaşırsuyu bu zaten köpürür dimi amaşutarafagitti

canım selam ben söyleyeim:))saçmalıktan başka birşey degil ama gelgelelim ben yapmadan edemedim merak işte huyum kurusun inandıgımdan degil tabikikaydirigubbakcemile3idrarının üzerine az miktarda çamaşırsuyu döküyomuşsun,köpürürse hamilesin köpürmezse degilsin:roflol: aslında sen şimdi olmadıgını biliyosun yaa ççok merak ettim ne olur acep yapsandelikafadulden bende çok çok köpürdü de :)))yhu çamaşırsuyu bu zaten köpürür dimi amaşutarafagitti

canım...evet ben yaptım çamaşır suyuyla ve köpürdü...dayanamadım karbonatla bi daha yaptım köpürdü... ama adetim oluyo ya... canım çok sıkıldı..bende bi bozukluk var yoksa testlerdemi diye.... sonra burda okudum üstüne görme diye bişey varmış...son umudum bu ay için o kaldı....Ama seninde dediğin gibi en sağlıklısı bunlar değildir... doktora gitmek lazım...Senin adetin geçtimi ne tür belirtilerin var...inşallah Allah gönlüne göre verir :Saruboceq: Ben de gelecek aya umutlanayım bari şimdiden başlayayım...zemuszemus

kızlar acaba idrar rengi koyulaşırmı hamile kalınca..

ben bburdaki tüm mesajları okudum sayılır canım..koyulaştığını ve kokusununda değiştiğini söyleyenler var... ama bilemiycem ki hiç tatmadım ki o duyguyu ...İnşallah bi an önce tattırır hepimize Allahım :Saruboceq:

gunaydın kızlar ya ben halen adet olmadım test yapmamk ıcın kendımı nasıl zor tutuyorum anlatamam bana bir akıl verın neyapıyım

gunaydın kızlar ya ben halen adet olmadım test yapmamk ıcın kendımı nasıl zor tutuyorum anlatamam bana bir akıl verın neyapıyım

kaç gün geçmişti..bak bende heyecanlandım senin için..umarım hamişsindir :Saruboceq: testi yapınca haber ver ama meraktan çatlamayayım hihoyyyt daha :CüvCüv: olcam çok işim var yani sırnaşık şey

canım...evet ben yaptım çamaşır suyuyla ve köpürdü...dayanamadım karbonatla bi daha yaptım köpürdü... ama adetim oluyo ya... canım çok sıkıldı..bende bi bozukluk var yoksa testlerdemi diye.... sonra burda okudum üstüne görme diye bişey varmış...son umudum bu ay için o kaldı....Ama seninde dediğin gibi en sağlıklısı bunlar değildir... doktora gitmek lazım...Senin adetin geçtimi ne tür belirtilerin var...inşallah Allah gönlüne göre verir :Saruboceq: Ben de gelecek aya umutlanayım bari şimdiden başlayayım...zemuszemus

deryacım tabiiki canım yaaa bunların hepsi saçmalık öyle şey olurmu hiçkaydirigubbakcemile3ama meraklı milletiz bakalım nolacak diye yaptım işte bende çok komikim yaaakaydirigubbakcemile3
canım hakkında hayırlısı olsun inşallah ...adetin kaç gün sürdü ki?
benim 4 gün geçti canım.yapmıyom ama test amannn hep geçiyo zaten...

selam kızlar benim bugün 4. gün ve hala adet olamadım 3 gündür ateşimi ölçüyorum sırasıyla 36.6 - 36.5 ve bugün 36.7 çıktı akşam yatarken aynı adet ölcesi belirtiler vardı ama sabaha bişey kalmamış yine bikaç gündür böle oluyo, bi de akşamları çok gazım oluyo karnımda çok hafif batmalar oluyo ve kuruydum bi kaç gündür bugün bi baktım beyaz akıntım gelmeye başlamış, ama yine de beklicem 1 yıldır çok üzüldüm çünkü bi 10 gün beklerim heralde bi umutlanıyorum sonra tekrar umudum kayboluyo böle işte inşallah vardır bu ay bebiş...

Canım hamilelikte regl günleri kuruyup sonra tekrar başlıyomuş akıntı.inşallah hamilesindir,inşallah hamilemdir,inşallah hamilelerdir...:CüvCüv:

kızlar benimde adetim 15 temmuz günü 5 gündür falan acayip göğüslerim acıyo kasıklarımda ağrıyo inş hamileyimdir

Canım hamilelikte regl günleri kuruyup sonra tekrar başlıyomuş akıntı.inşallah hamilesindir,inşallah hamilemdir,inşallah hamilelerdir...:CüvCüv:

İnşallah hepiniz hamilesinizdir...ben bu ayda beceremedim:gitme: :CüvCüv: böyle olmayı....gelecek aya bakalım hayırlısı. Allahım inşallah bebişlerimizi bi an önce verir kucaklarımıza :Saruboceq: :Saruboceq: Sizlerden bebiş haberlerinizi bekliyorum ama zemuszemus

İnşallah hepiniz hamilesinizdir...ben bu ayda beceremedim:gitme: :CüvCüv: böyle olmayı....gelecek aya bakalım hayırlısı. Allahım inşallah bebişlerimizi bi an önce verir kucaklarımıza :Saruboceq: :Saruboceq: Sizlerden bebiş haberlerinizi bekliyorum ama zemuszemus

canım hayırlı zamanda gelsin hayırlı ve sağlıklı bi evlat olsun yeterki inşallah önümüzdeki aydır senin içinde hayırlı olan zaman Şeniz

beyza yap şu testide kurtul bacım ya
neden stres yapıyorsun ki bu kadar yerimseniben
kendimden biliyorum kafamdan kurup kurup 10 gün geciktirdiğim olurdu:eek:klava:
merak etmeye başladım bende
dışardan takip ediyorum yazılanları
a.s.

X