Kendi kendimize yapabileceğimiz bir test

cok sağolun arkadaslar yumurtlama gununde olan arkaslar da denesinler bunu

benimde geçen ay tam yumurtlama günlerimde göğüslerim şişti ve adete yakın da pıss die indi arkadaşım. belki yumurta dölleniyor fakat rahme yerleşmeden adet kanıyla atılıyor da olabilir yani kimyasal gebelik. devam ederse şişlik gebelik belirtisidir evet. hayırlısı hakkında..

benimde göğüslerim normalde adetten birkaç gün önce şişerdi bu sefer de öyle oldu ama 1 temmuzda olmam gerekiyordu bugün 6. gün ne gelen var ne giden göğüsler de indi çoktan sanki adet olmuşum bitmiş gibi eski hallerindeler sanırım bir test almadan işin içinden çıkamayacam ben fisfisfis

merhaba arkadaslar bu baslıgı ben acmıstım belirtilerim okadar cokki fakat 2 gündür hafif kahverengi lekelenmem var yarın adet günüm halen hamile olma sansım varmı bilmiyorum cok üzgünüm

merhaba arkadaslar bu baslıgı ben acmıstım belirtilerim okadar cokki fakat 2 gündür hafif kahverengi lekelenmem var yarın adet günüm halen hamile olma sansım varmı bilmiyorum cok üzgünüm

beyzacım bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması genelde adete 1 ya da 2 güne kadar başlarmış o yüzden tahminimce hamilesin ama havalardan dolayı adette tuhaflık oluyor.Ben de bu akşam göğüsten dolayı konu açmıştım.Yumurtlama günüm takvime göre dün bitti ama hangi gün yumurtladığımı tabi ki bilmiyorum.Ben de ortalama 1- ya da 2 gündür her ikş göğüs ucumda da acayip bir sızı var sanki bir yere sıkışmış gibi o yüzden sutyen bile takamıyorum çürük sızısı gibi bişi.Ya hormonlar bu ay iyi çalıştı ya da gerçekten hamileyizkaydirigubbakcemile3
Sen test yaptığında sonuç pozitif çıkarsa bize de çok yardımcı olacaksın.Allah gönlüne göre versin miniğin inşallah şu an seninledir.

Canım cok sagol yaa bugun adet gÜnÜm bakalım beklıyorum kendımı Şartlandırdım 2 3 gÜn gecmeden test yapmıycam

Canım cok sagol yaa bugun adet gÜnÜm bakalım beklıyorum kendİmİ Şartlandırdım 2 3 gÜn gecmeden test yapmıycam[/QUO

slm arkadasım inşallah hamilesindir.benimde 2 günüm var gögüslerim çok feci agrıyo akıntım var baskada bıse yok sımdılık acaba hamilemiyim diyorum allahım çok zor beklemek

Canım cok sagol yaa bugun adet gÜnÜm bakalım beklıyorum kendİmİ Şartlandırdım 2 3 gÜn gecmeden test yapmıycam[/QUO

slm arkadasım inşallah hamilesindir.benimde 2 günüm var gögüslerim çok feci agrıyo akıntım var baskada bıse yok sımdılık acaba hamilemiyim diyorum allahım çok zor beklemek

nurcum adet gününe çok az kaldığı için belirtiler muhtemelen ondandır.Kendini çok fazla dinleme umutta bağlama.Eğer varsa da sana sürpriz olsun.Kendini acaba hamilelik mi var diye dinlersen adetini bile kesip gününde olmayabilirsin

Beyzacım selamm ...inşallah hamilesindir canım yaa...:Saruboceq:benimde adet günüm dündü...bakalım hayırlsı.

kızlar dün adet günümdü söylemiştim olmadım halen 2 gün falan daha beklıyım diyorum ama beklıyemıyorum içime sıkıntılar giriyor neyapsam testi yapıp tek cızgıyı gorup rahatlasammı akıl verin bana

kızlar dün adet günümdü söylemiştim olmadım halen 2 gün falan daha beklıyım diyorum ama beklıyemıyorum içime sıkıntılar giriyor neyapsam testi yapıp tek cızgıyı gorup rahatlasammı akıl verin bana

canım bence biraz daha sabretmelisin , tek çizgi adetten bile daha kötü !!! normalde çok düzenliyse 3 günü bekle derim ben, hakkında hayırlısı :CüvCüv:

kızlar benim de göbeğimin hemen sağ tarafına batmalar giriyor sabahtan beri , bazen geçiyo sonra yine başlıyo, Allahım nolur hamiş belirtisi olsun buuuuopuyorumnanaktan
adetimin bugün 3. günü ama benim daha önce de 4 gün geciktiği için test yapmaya cesaretim yok, bir de bugün gebelik bölümünde okudum adetinin 2 haftası bi arkadaşta uçuklar çıkmış ve ordan hamiş olduğunu valla bende sebebsiz 2 tane uçuk çıkmıştı yaklaşık 15 gün önce falan umutlandım bende inşallah vardır bebiş bu sefer :ecrin_bebek:
benim için de dua edermisiniz kızlar ?????a.s.

beyza bi test al bi bak bakalım ne olacak beklemek resmen işkence ya :uhm: bende dün saat 4'e kadar hamileyim diye düşünmüştüm. Adetimden 5 gün geçmişti.. Ama 10 gün bekleyecek kadar sabır edemedim ve test almaya giderken bişeyler geldiğini hissettim hemen yakında bi arkadaşın evine girdim baktımki kahverengimsi-pembemsi lekeler var.. Tabi moralim bozuldu test almadan geri döndüm.Dünden beri lekeler devam ediyo ama sık değil arada bir..Ne yapcam bilmiyom..Acaba bu bebiş rahme yerleşirken olan durum mu deyip kendimi teselli ediyom...Ne olur öyle olsun ya :Saruboceq: bende hamiş olayım çok hazırlamıştım kendimi :CüvCüv: Bu arada sürekli karbonat testi yapıyodum ve hafif köpürmeler vardı...Dün lekelenmeden sonra tekrar yaptım ooo süper köpürdü..Hala umudum var..Allahım kimsenin umudunu boşa çıkarmaz inşallah :Saruboceq:

kızlar benim de göbeğimin hemen sağ tarafına batmalar giriyor sabahtan beri , bazen geçiyo sonra yine başlıyo, Allahım nolur hamiş belirtisi olsun buuuuopuyorumnanaktan
adetimin bugün 3. günü ama benim daha önce de 4 gün geciktiği için test yapmaya cesaretim yok, bir de bugün gebelik bölümünde okudum adetinin 2 haftası bi arkadaşta uçuklar çıkmış ve ordan hamiş olduğunu valla bende sebebsiz 2 tane uçuk çıkmıştı yaklaşık 15 gün önce falan umutlandım bende inşallah vardır bebiş bu sefer :ecrin_bebek:

İnşallah hamişsindir pretty :Saruboceq: İnşallah bende hamişimdir :CüvCüv: Umutlarımızı da dualamızıda duyar inşallah Allahım, hepimize bebişlerimizi nasip eder inşallah :Saruboceq: Aminnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

İnşallah hamişsindir pretty :Saruboceq: İnşallah bende hamişimdir :CüvCüv: Umutlarımızı da dualamızıda duyar inşallah Allahım, hepimize bebişlerimizi nasip eder inşallah :Saruboceq: Aminnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

amiiiiiiiiiinnnnn canım inşallah hamişizdir, Allahım sonunda bize de bebiş nasip eder inşallahhhhhh:sm_cool:

derinsu sende adet gecikmesi dışında başka bir belirti var mı?
canım normalde çok belirti ararım ben bildigin gibi degil ama hiç dikkat etmedim iki aydır inanki...hevesim yok fazla ondan sanırım:çok üzgünüm:ama çok sık idrara çıkıyorum belirti dersen ve göğüsler yumuşak ama acımalar var birde büyümüş bigiler birkaç kişi dedi niye öyle büyünüş gibi dediler yengem falan..birde çok kasıklarım batıyor iki tarafta ama nerdeyse geçen aydan beridir gitmiyo bu batmalar.heralde adet olamıyom diye dedim..böyle işte canım...senin durum nedir?benim bu günle 3 gün geçmiş durumda.
canım benimde bugün geçtiginin 3üncü günü...ben yapmıcam ama...hep acele ediyoruz böyle.en azından 1 hafta geçsin..ve benim zaten hep gecikiyor.sogan suyunla düzene girmişti geçen ay sadece 3 gün gecikmem oldu..bakalım bu ay nasıl olcak

o da geçen ay soganı içtigim halde 3 gün gecikti...bu ay içmedim düşün.sen bilirsin yinede normalde nasıldır senin böyle gecikme oluyor mu?
tatlım benimde 3üncü günükaydirigubbakcemile3inşallah sen hamilesindir :Saruboceq:ama tavsiyem herşeyi belirti olarak alma tatlım çok kaptırıyor insan sonra..ben bunları çok yaptım..ama iki aydır duruldum resmen...kafam çok rahar..oluruna bıraktım..ne zaman olursa o zaman...sürekli düşünmemeye çalış...inşallah vardır inşallahhhhhhh:Saruboceq:
beyza bi test al bi bak bakalım ne olacak beklemek resmen işkence ya :uhm: bende dün saat 4'e kadar hamileyim diye düşünmüştüm. Adetimden 5 gün geçmişti.. Ama 10 gün bekleyecek kadar sabır edemedim ve test almaya giderken bişeyler geldiğini hissettim hemen yakında bi arkadaşın evine girdim baktımki kahverengimsi-pembemsi lekeler var.. Tabi moralim bozuldu test almadan geri döndüm.Dünden beri lekeler devam ediyo ama sık değil arada bir..Ne yapcam bilmiyom..Acaba bu bebiş rahme yerleşirken olan durum mu deyip kendimi teselli ediyom...Ne olur öyle olsun ya :Saruboceq: bende hamiş olayım çok hazırlamıştım kendimi :CüvCüv: Bu arada sürekli karbonat testi yapıyodum ve hafif köpürmeler vardı...Dün lekelenmeden sonra tekrar yaptım ooo süper köpürdü..Hala umudum var..Allahım kimsenin umudunu boşa çıkarmaz inşallah :Saruboceq:

oyy inşallah canım yaaaopuyorumnanaktanbiliyo musun hiç inanmadıgım halde sırf meraktan bende karbonatı ve çamasırsuyu testini yapmıştım köpür köpür köpürdüler:roflol:

haksın derinsucum beklemedeyim işte, inş. vardır sende de bende de :))

X