Kaş kaldırma

Merhaba kas kaldırma dediginiz ameliyatla gozlerde guzellesirmi kalıcılığı ne kadar surer bilginiz varmı bide benim gözlerimin dis kısmı yani saça bakan ucu aşağı düşük yorgun üzgün ve yaşımdan büyük gösteriyorum bu arada çokta küçük sayılmam 35 yaşındayım sizce ne yapmalıyım şakak germemi yoksa kaş kaldırmamı yoksa badem gözümü lütfen bana cevap verin
benimd egozlerim oyle, ben de 36 yasindayim.. Badem goz ile kas kaldirmanin ayni sey oldugunu saniyordum. Badem goz ameliyati nasil yapiliyor?

Canım badem göz yaptırmak istiyorum aslında ama yaptıranların çoğu memnun deyil okuduğum yorumlara göre gözlerinin çekik olduğunu ama çok küçüklüğünden bahsetmişler evet bende çekik durmasını istiyorum ama küçülmesinide istemem hem büyük hem çekik olsun sanırım en mantiklisi şakak germe ve kaş kaldırma ama yaşımız genç olduğu için hemen eski haline dönebilirmiş valla şaşırdım kaldım çok mutsuz hissediyorum

Merhaba kas kaldırma dediginiz ameliyatla gozlerde guzellesirmi kalıcılığı ne kadar surer bilginiz varmı bide benim gözlerimin dis kısmı yani saça bakan ucu aşağı düşük yorgun üzgün ve yaşımdan büyük gösteriyorum bu arada çokta küçük sayılmam 35 yaşındayım sizce ne yapmalıyım şakak germemi yoksa kaş kaldırmamı yoksa badem gözümü lütfen bana cevap verin
ben alnıma yağ enjeksiyonu ve kaş kısmına botoxla sağlamak istiyorum bunu.ben çekik kaş sevmiyorum. nasıl bir ifade istediğine göre değişiyor kullanılacak yöntemler.

bende çekik kas istemem zaten ama gözler hafif yukarı kalksa ne güzel olur benim gozlerim buyuk ama pörtlek ben aslında halimden pekte şikayetçi değildim bu seneye kadar ama 1 yıl da 33 kilo verdim rejim ve sporla çok sıkı çalışarak ama protein ağırlık vermediginden her yer sarktı en kötüsü de yüzüm sarktı diyer yerleri gizleyebiliyorum ama yüzümü napcam bilmiyorum

bende çekik kas istemem zaten ama gözler hafif yukarı kalksa ne güzel olur benim gozlerim buyuk ama pörtlek ben aslında halimden pekte şikayetçi değildim bu seneye kadar ama 1 yıl da 33 kilo verdim rejim ve sporla çok sıkı çalışarak ama protein ağırlık vermediginden her yer sarktı en kötüsü de yüzüm sarktı diyer yerleri gizleyebiliyorum ama yüzümü napcam bilmiyorum
Benimde o kadar olmasa da ani kilo vermekten ve aşırı üzüntüden çöktü yüzüm. Yağ enjeksiyonu ve eğer gerekli ise 360 derece germe yöntemi var. Daha doğal görünüm sağlanıyor. Tabi doktorla birlikte karar vermek gerekli.Amerika ve Kore’deki gibi güzel uygulanırsa eskisinden dahi güzel sonuçlar alınabilinir. Sorun doğru doktoru bulmakta.

İşte zaten o doğru doktoru bi bulsam onun görüşleriyle herşey daha kolay olucak şu badem göz forumunda birtane üye var adıda ctlmbk onun fotolarını gördüm benim gözlerde aynı onun eski gözleri gibi fakat biraz daha düşük kendi doktor adı vermemekte ısrar etmiş ama başka bir yerde ercan bey diyo acaba o doktorun soyadı nedir onun gözler harika olmuş keşke bende öyle olabilsem makyaj bile yapamıyorum öyle özeniyorum ki bi bilseniz şöyle likit sürsem rimel falan gozlerim diri dursa ama bu şekilde ne yaparsam yapım yakismiyo

Slm endoskopik kaş kaldırmayla hem gözde hemse kaşta çok guzel sonuç alırsın ama endoskopik mutlaka

Neden canım endoskopik normal daha kalıcı deyilmi
Slm endoskopik kaş kaldırmayla hem gözde hemse kaşta çok guzel sonuç alırsın ama endoskopik mutlaka

normali daha kalıcı yoksa endoskopikmi ben 35 yasindayim seni takip ediyordum sanırım sende bu operasyonları oldun memnun kaldın mı ben şu an para biriktirme aşamasaindayim hemde doktor araştırıyorum ama doktorların soyisimlerini yazmadıkları için bilemiyorum bu ercan bey dedikeri karacaoglumu bilgin varmı acaba cok soru sordun ama cevaplarsan sevinirim sagol

Neden canım endoskopik normal daha kalıcı deyilmi

normali daha kalıcı yoksa endoskopikmi ben 35 yasindayim seni takip ediyordum sanırım sende bu operasyonları oldun memnun kaldın mı ben şu an para biriktirme aşamasaindayim hemde doktor araştırıyorum ama doktorların soyisimlerini yazmadıkları için bilemiyorum bu ercan bey dedikeri karacaoglumu bilgin varmı acaba cok soru sordun ama cevaplarsan sevinirim sagol
Canım ben İbrahim Karaca başarına ameliyat oldum Sana özelden atayım resimlere bakarsın

Göz altı yüz alın gerekirse çeneye yağ enjeksiyonu.hatta gözlerimi büyütmek de istiyorum biraz.[/QUOTEbu siteden dilaylom yuzune çene ve yanaklara yağ koydurdu endoskopik orta yuz germede yaptırdı bunları ben İbrahim Karaca başarına 19 Aralık’ta ameliyat oldum daha sonra sitedeki dilaycım benim resimleri gördükten sonra irtibat kurdu doktorla Ankara’da oturuyordu Dilayla çünkü ismi de dilek resimlerini attı WhatsApp’tan konuştu görüştü 12 Şubat’a ameliyat günü aldım bir gün önce geldi doktorla ameliyat öncesi görüşmesini yaptı 12 Şubat’ta da ameliyatın oldu şu anda harika oldu zaten o siteye yazacak resimlerde koyacak pazartesi olmuştu sonra bu siteden yine tanıştığımız şermin hanım var oda cumartesi ameliyat oldu onunda bugün beşinci günü bana biz üçümüzde memnunuz harika bir ameliyat oldu dikişsiz is siz bir ameliyat hiç anlatılan gibi değil çok çabuk iyileştik gerçekten çok güzel oldu ameliyat çok doğal oldu istersen yani onunlada irtibat kurarsın dilaylom ben tlf nomu verim şstersen ordan resimlerimize bakarsı sana belki fikşr verşr ameliyatın için[/mQUOTE]

Aslinda botoks en iyisi. Hem 6 ayda bir yapılıyor en başta sonra süre uzuyor ve daha iyi bence zararsız:KK5:

Bende cuma gunu endoskopik kas kaldirma ameliyati olacagim ve biraz korkuyorum cunku esim bilmiyor ve cuma aksami annem hasta diye onda kalicam ama sure iyilesme icin yeterli diil yuzume vitamin yaptrcam dedim bise demedi ama ameliyati bilse izin vermez off aslinda doktorum bi haftada iyilesir dedi korktugum dikisler her ne kadar sacli deri icinde olsada gorurse bi aciklama yapamam yuzumun sis olma durumunu vitamin yaptrdim diye gecstririm ama cok kotu olurmu acaba senin iyilesme surecin nasildi endoskopikmi oldun ameliyatini
merhaba kaş kaldırma yaptırdınızmı merak ettim bende düşünüyorumda

Merhaba sana '' iple kaş asma'' yöntemini önerebilirim. Ağrı yok acı yok, üstelik 1000-1500 ytl arasında. daha sonra sarkma derken de, en kötü ihtimal operasyon geçirmeden önceki haline dönersin... Üstelik 15-20 dk. sürüyo, sosyal yaşamını etkilemiyor.........şakkıdı
Allahım ne güzel zamanlarmış 😌1000-1500 tl civarında yazıyor. Bugün diş tedavisini bile yaptıramasın bu fiyata.😪

X