Kas altı-meme ucu 225 cc high profil damla şeklinde mentor marka takıldı ama : (

delikafaduldendelikafadulden korkma korkma... bende korkuyordum olmadan. hatta ameliyat günü vazbile geçmiştim. şimdi çok iyiyim.

şunu öğrendimki; Bu işte en önemli şey 2 hafta sabırmış

canım ilk yazdıklarını okudum we çok üzüldüm senin için. ama sende anladın ki onların hepsi geçici. hatta bi kaç ay sonra olanlara daha da şaşırıcaksın. şu andaki sertlikden eser kalmıcak mesela. we çok daha doğal duracaklar. izler nereyse tamamen kaybolacak. we iyi ki yaptırmışım diyeceksin. banada 275 cc kas altı yuwarlak protez takıldı geçen yıl nisan ayında.herşey süper şu anda :))))

canımmm cok gecmiş olsuunnn gecicek bütün agrıların bilmiyorumkismile sende zor atlatanlardan oldun doktorun kimdi??? bn hiç bahsettgn gbi şeyler yasamamıştım..1.5 ay oldu az önce kontroldeydim hersey yolunda inş sende en kısa sürede saglıgına kawusursunn

ssheker07 merhaba bende antalyada oturuyorum sen kime ameliyat oldum merak ettim

nasıl yani? mesela benim dikişlerim alınmayan iple yapıldı şeffaf böyle aynı misina gibiydi. onlar alınmıyo derinin içinde 60 günde kayboluyor.

seninki nasıldı ki? normal iplemiydi?

canım benimkiler lacivertti
10 gün sonra aldırdım
keşke seninki gibi olsaydı
geçen gün gittim tekrar aldılar bi tane
ama hala içerde bi yerlerde damar gibi çizgi çizgi görünüyor
öff yaa
ucu da yok dışarda vücut kendi atarmış ama üzerindeki deri kapandı iyileşiyordu artık hadi gene açılacak şimdi
öfff
birkaç tane var sanki bi de
çok da kaşıntı yapıyoo

canım teşekkür ederim, şimdiden hoşuma gitmeye başladılar. ameliyttan önce de senin yazılarını takip etmiştim. bütün formu tek tek okumuştum çok heyecanlı ve stresliydim. herşeyin yolunda olmasına çok sevindim, inşallah benm ve taktıran tüm kızlar içinde herşey yolunda gider. ayrıca canım senin göğüs ucumuydu? tam aklımda değilde?

evet canım göğüs ucuydu benimkiler :))

canım benim 2 kızım war. ama ben kızların doğumundan sonra yaptırdım ameliyatımı :))

Cuma planlanan ameliyatım perşembe günü oldu. sabah 10.30da girdim 13.30 da çıktım.kas altı-meme ucu 225cc high profil damla şeklinde mentor marka takıldı.buraya kadar herşey yolundaydı. ama sonra...

Artık nefes alırken zorlanıyorum, öksüremiyorum, hapşuramıyorum, esneyemiyorum, gülemiyorum, uzun cümleler halinde konuşamıyorum nefesim yetmiyo. 5. günüme girmeme rağmen daha 1 bardak su içemiyorum kolumu kaldırıp, kapıları açamıyorum, tuvalete gitmek ise tam bir işkence.tek başıma yatamıyorum,kalkamıyorum, elimde 1 havlu tutamıyorum.hele hele o tabutta yatar gibi dümdüz yatmak yokmu....

Ruhsal durumum çok bozuk.eşşşşekler gibi pişmanım.sürekli ağlıyorum.işe yaramaz sakat bir insan psikolojisine girdim tamamen. ayrıca sol elimin son 2 parmağı sürekli uyuşma halinde, boynumun altından o gerdanla göğüs arası bölge aşırı bi gerginlikte sanki biri aşağıdan deriyi çekiyoda yırtılıvericekmiş gibi.ayrıca silikonlarım her ne kadar yumuşacık yapıda olsa bile şu an içimde öyle sertler ki anlatamam resmen tenime içerden batıyorlar.elimle göğüslerimi tutmadan yürüyemiyorum..

Kızlar çok pişmanlık ve suçluluk duyuyorum...27 sene memesiz yaşadım şu an varlar ve hiç mutlu değilim.o ufacık hallerinde bile mutluymuşum..ameliyat olduğumdan beri ben ne halt yedim diyorum sürekli.şu an bana çok büyük geliyorlar. alışamadımbi tuhaf hissediyorum kendimi.225cc likler ama doktor keşke daha da küçük taksaymış diyorum...bilmiyorum.. ben mutlu değilim...

Hep olumsuzlukları yazdım sizlere ama gerçeklerim bunlar olumlu birşey olmadı...bu hafta sargılar çıkacak,banyo yapacaksın dedi ama ben saçıma toka takamıyorum ki nasıl yıkanayım? işte böyle kızlar sonuç olarak çok ama çok pişmanım ve bir o kadar da mutsuzum...

Inanirmisin, bütün bu yazdiklarini aynisini bende yaza bilirdim ve benim ameliyatim tam 14 gün oluyor..ben birde ayni anda burun oldum. benim kiler 250-260 cclik ve damla kast alti gögüs altindan yerlestirildi..ilk 4 gün remen inim inim inledim geceler ayri cile gündüz ayri bi cile fakat 14 gün oldu ve basdan olan o igrenc olan sancilarin bi cogu gecdi diye bilirim ve son 3 gündür kendim giyinip kalka biliyorum..ve heergün az da olsa azaliyor bende sende de öyle olur..

kızlar merhaba,meme ile ilgili bütün sayfaları okudum neredeyse,cesaret bulacağıma cesaretim kırıldı :KK43:
nasıl dayanırım o ağrılara kara kara düşünüyorum şimdi bilmiyorumkismile
anladığım kadarıyla ağrılı dönem bir hafta on gün geçmiyor,ben işyerimden 10gün izin alabilirim,na yapacağımı şaşırdım şimdi mafoldumben
ben kol altından koydurmayı düşünüyorum,meme üzerinde iz kalsın istemiyorum,kol altı çizgilerinden kesildiği için hiç belli olmuyor öyle,ama tabi ağrı yine aynı ağrı olur,,uuuff yine altüst oldum kafam karıştı

büyük geçmiş olsn canım bizde arkadaşımla düşünüyoruz yanımızda kimse olmicak iki kız gidip ameliyat olcaz allah yardımcımız olsun umarım bu kadar ağır geçmez bizimki :S

kızlar yaaa yorumları okuyupta acı cekeriz diye sartlandrmayın kendinizi.. herkeste aynı sey yasanmıyo kii.. ilk 3 gün biraz sıkıntılı sonrasında o kadar da abartılacak bişey yok bunu cok büyütmeyin gözünüzde derim.. sonucta gülü sewen dikenine katlanır demişler kaydirigubbakcemile5

X