Kas altı-meme ucu 225 cc high profil damla şeklinde mentor marka takıldı ama : (

bencede ama 6 ay sonrasında oturuyor ancak 1 yıla kadar uzuyormuş bazen. sorulara yanıt vermeyen doktorda ilginçmiş.

capcuda ben de gittim canım dün doktora bana da hiçbir sorun yok dedi sorun olsa böyle demezdi herhalde
ben de heyecanla diğer kızların dediği gibi .3. haftayı bekliyorum. herşey düzeliyor diyor ya kızlar.

diğerlerine de teşekkürler bizi rahatlattığınız için bilmiyorumkismile

capcuda ben de gittim canım dün doktora bana da hiçbir sorun yok dedi sorun olsa böyle demezdi herhalde
ben de heyecanla diğer kızların dediği gibi .3. haftayı bekliyorum. herşey düzeliyor diyor ya kızlar.

diğerlerine de teşekkürler bizi rahatlattığınız için bilmiyorumkismile

senin kac gün oldu?

ağrılar baya azaldı ama gerginlik hala var yatınca da ayağa kalkınca da
bir de tam dik böyle normal şekilde yürüyemiyormuşum gibi geliyor..

şişkinlikler daha geçmedi tabi şekli bir şeye benzemiyor daha :bbo:
ama biraz daha iyiyim canım benim de 11. gün oldu.

kizlarr hepinize öncelikle cokk gecmis olsunnn eminim kolay deildir
kimisi hic agrisiz acisiz atlatiyor, kimiside haftalarca kivraniyor..
ama acik konusmak gerekirse tamda heveslenmisken hayal kirikligina ugradim
yorumlarinizi okuyunca mafoldumben
ben aylin hanimla konustum ve subatin ilk haftasi veya 2.ci haftasi ameliyatim gerceklesicek.. ve benim bünyem hayatta bukadar aciyi kaldirmaz arkadaslar mafoldumben henüz 19 yasindayim ve 47 kiloyum.. cok gücsüz ve zayif bi bünyeye sahibim, kimbilir halim nasil olucak ameliyat olduktan sonra mafoldumben
ayrica ameliyattan 1 hafta sonra okula gitmek zorundayim neyapicam bilmiyorum
su an agrilariniz gectimi kizlar.. hala pismanmisniz yaptirdiginiza.. korkuyorumm mafoldumben

Ben de işe dönerim demiştim 1 hafta içinde yurt dışında çalışıyorum benama mümkün değilmiş yani gördüm
çok zayıfsan sana da kas altı konulur şimdi 1 haftada dönemezsin bence canım ya okula.
2 hafta yap sen şunu kaydirigubbakcemile5

ben çok zorlandım açıkça söylüyorum ağladım bunaldım
ama biraz toparladım şimdi
daha deneyimli olanlar daha fazla yardımcı olurlar eminim sana benim çok yeni daha..

ben aylin hanimla konustum ve subatin ilk haftasi veya 2.ci haftasi ameliyatim gerceklesicek.. ve benim bünyem hayatta bukadar aciyi kaldirmaz arkadaslar mafoldumben henüz 19 yasindayim ve 47 kiloyum.. cok gücsüz ve zayif bi bünyeye sahibim, kimbilir halim nasil olucak ameliyat olduktan sonra mafoldumben
su an agrilariniz gectimi kizlar.. hala pismanmisniz yaptirdiginiza.. korkuyorumm mafoldumben

merhaba zayıf olduğun için sana muhtemelen kasaltı olur ve bir haftada okula dönemezsin diye düşünüyorum ben 2 hafta sonra işe başlayabildim şuan 3. haftam yeni doldu hala hareketlerim kısıtlı...

ben 10.günde işime başladım,ama zorlanmadım diyemem.. hatta keşke 1 haftam daha olsaydı diye düşünmüştüm..bana kalırsa 2 hafta ideal dinlenmek ve vücudun kendisini toplaması için

aman aman allah korusun hepimizi kapsül derdinden eyvahedigeldismile canım bnmkilere baktı doktor bi sıkıntı yok dedi nefiisss oldular dedi zemuszemus sargı sarıyodum yukarı kayma olmasn diye onu sarmana gerek yok artık dedi...3.ayım dolunca gidicem işte 1.5 ay sonra bayanssulusmile smdilik böyle canım yaaa tek sıkıntı küçük oldu gibi hissediyorum baska da problemim yokk bi de sol gögsüm 1 cm kadar yukarda oda zamnla inermişş bilmiyorumkismile

canım merhaba ben şuan nişanlıyım inşallah şubatın 15-16 da ameliyat olacagım. dikişlerin tm kaynaması kaç haftayı alıyo sende dikişler ne zaman kaynama yaptı. ve estetik dikiş mi atıldı kaynayıp kuruduktan sonra dikiş yerleri belli oluyor mu?

canım merhaba ben şuan nişanlıyım inşallah şubatın 15-16 da ameliyat olacagım. dikişlerin tm kaynaması kaç haftayı alıyo sende dikişler ne zaman kaynama yaptı. ve estetik dikiş mi atıldı kaynayıp kuruduktan sonra dikiş yerleri belli oluyor mu?

canım dikişler tam olarak 8 haftada kaynıyomuş.. zaten bnmkler gizli dikişti.. yani düz bi çizgi düşün 4cm kadar.. onun üstü kabuk olmuştu kremledikce kabuklar dökldü şimdi ise hafif kırmızı pembe çizgi halndeler.. we gögüs altında kaldgı için belli olmuyo alttan ayna tutup görebiliyorum.. bu 1.seneden sonra cok cok belirsiz bi hal alcakmış..senin kesi yerin neresi olcak?? kac cc ?? karar werdnz mi? opuyorumnanaktan

capcuda umarım artık kendini daha iyi hissediyosundur..Sizin yazdıklarınızı okurken bile çok heyecanlanıyorum..Allahım bilmiyorum kaç senedir bunu hayal ediyorum.nedim savacıya ameliyat olmak istiyorum bende yaşadığım yerden dolayı..ama hiç emin değilim biraz bilgi verebilirsen doktor hakkında çok yardımcı olacak inan.senin fikrini hiç önemsedimi?yada sen araştırıp mı gitmiştin?doktorun dediklerini hemen kabu ettinmi?biraz ters biri olduğunu duymuştum.herşeyi anlatabilirsen çok sevincem.

capcuda nasıl olsun canım sen iyileşebildin mi sıkıntıların var mı??

capcuda düşüncelerinin değişmesine okadar çok sevindimki anlatamam zemuszemus.Yoksa kara kara düşünüyodum nerde ameliyat olcam diye.Bide ameliyat olaupda pişman olanları görünce çok üzülüyorum:KK43:(.
Şimdi seni soru yağmuruna tutmaya başlıyorum:Meme ucunun biraz riski varya hissizlik falan bu konuda bişey diyomu nedim bey??Sol göğsümü hissetmiyorum demişin zamanla geçecektir umarım.225 cc şimdi az gibi geliyomu gözüne?bide fiyatı sorsam?Kendimi ona göre hazırlıycam.Bunları doktorlada konuşcam elbet ama ameliyatı yazın olmayı düşünüyorum.Şimdi görüşmek erken olur herhalde.Bide malum doktorumuz biraz ters alsanaalsanasmile

ben de daha tam rahat rahat yan yatamıyorum canım sıkışıyorlar gibi geliyor..
gerginlik var hala göğüs kafesimde tam geçmedi ama rahatladı tabi

valla umarım gitgide yuvarlaklaşır daha şekli doğal olarak oturmadı bilmiyorumkismile

Kızlar gerçekten içimi açtınız ayrıca capcuda sende beni ilk başta çok korkuttun... Bu ay olmak istiyorum ben artık... ama biraz morale ihtiyacım varrr kötü şeyleri okudukça çok korkuyorum yani çıkarın bunu diğe 2 gün baarıcağım bi operasyonsa olmıyım daha iyi.. Acı eşiği bölümüne gelince ben de çok zayıfım 1.64 ve 47 kiloyum =) Daha önce burun ameliyatı oldum ama hiç acımadı bana göree tabi.. göğüs çok daha farklııı... Lütfen biraz yardım ediiiin =)

X