Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

işte arkadaşlar yaşlı insanların şansı burda. Maalesef bu illet gençleri iyileştirmiyor ama yaşlı insanlar iyileşiyor neden bilemiyorum.

Ah ah öksürük vardı ama gitmemiş üşüttüm diye ihmal etmiş sonra nefes alamamaya başladı bir baktık ki tahliller parçalar hepsi kanseri gösteriyor maalesef. Hem de son evre. Maalesef hayatımız alt üst oldu 2019 hiç iyi gelmedi bize :KK43:

Hepiniz sağolun arkadaşlar belki birinizin duası kabul olur inşallah iyi olur.
Canım o hiç belli olmaz ben bir sene oldu annemi kaybedeli kanser metastaz vardı son evre kaybettik 6 ayda .Annemden küçük arkadaşımın annesi atlatmış senelerdir gayet sağlıklı maşallah.Herkesin hikayesi farklı.

Rabbim acil şifalar versin
Çok geçmiş olsun allahtan ümit kesilmez
Moral vermeye çalışın biliyorum hiç kolay değil ama elinizden geleni yapın, beslenmesine dikkat edin alkali ve şekersiz ortamda kanser hücresinin çoğalamadığını söylüyorlar, temiz ortamlarda bulundurmaya gayret edin tedavisinin yanında. Allah yardımcınız olsun inşallah
Çok teşekkğr ederiz. Onun yanında gülüyoruz eğleniyoruz içimiz kan ağlasa da ona hiç belli etmiyoruz en son yanımda kötüleşince kendimi banyoya atacaktım bayılmışım çok kötü bir duurm Allahım kimsenin başına vermesin çok üzülüyorum. Onun o acıları çekmesi beni mahvediyor

Canım o hiç belli olmaz ben bir sene oldu annemi kaybedeli kanser metastaz vardı son evre kaybettik 6 ayda .Annemden küçük arkadaşımın annesi atlatmış senelerdir gayet sağlıklı maşallah.Herkesin hikayesi farklı.
Ya başınız sağolsun Allah rahmet eylesin/ işte akciğer çok kötü :KK43: inşallah iyi olur tek duamız bu

Çok teşekkğr ederiz. Onun yanında gülüyoruz eğleniyoruz içimiz kan ağlasa da ona hiç belli etmiyoruz en son yanımda kötüleşince kendimi banyoya atacaktım bayılmışım çok kötü bir duurm Allahım kimsenin başına vermesin çok üzülüyorum. Onun o acıları çekmesi beni mahvediyor
Metastazı var mı

Arkadaşımın babası 4. Evredeydi ancak çok fazla metastaz yaptığı için söylemediler bile. Sanırım önemli olan metastaz durumu.
Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Ya başınız sağolsun Allah rahmet eylesin/ işte akciğer çok kötü :KK43: inşallah iyi olur tek duamız bu
Amin sağol canım.seni o kadar iyi anlıyorum ki .Eger İstanbul'a gelebilme imkânınız varsa çok iyi bir onkolog var artık tesadüf mü ömür mu vardı ona giden tanıdıklar hep atlattı .
Annemi götürmek nasip olmadı.

Onu da denedik doktora sorarark, deniyoruz anne sütü bile veriyoruz. Ama işte :KK43:
Isırgan, ebe gümeci, zerdeçal kürleri işe yarıyor diye duymuştum. Bilhassa bağışıklığı güçlendiren kürler kullanmak gerekirmiş. İstanbul Habipler-Arnavutköy tarafında ASM de bir doktor bu kürleri hazırlıyor diye duymuştum. Maalesef başka bilgim yok.

Metastazı var mı
Arkadaşımın babası 4. Evredeydi ancak çok fazla metastaz yaptığı için söylemediler bile. Sanırım önemli olan metastaz durumu.
Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.
Metastaz var maalesef :KK43:
Amin sağol canım.seni o kadar iyi anlıyorum ki .Eger İstanbul'a gelebilme imkânınız varsa çok iyi bir onkolog var artık tesadüf mü ömür mu vardı ona giden tanıdıklar hep atlattı .
Annemi götürmek nasip olmadı.
Biz İstanbuldayız zaten sadece bazı tedaviler için farklı şehirde şu an. Adını verir misiiniz?
Oraya gitmek aşırı pahali...ve sadece kendi halkina çok ucuz ilaç disariya pahali zaten bu sekilde ekonomileri dönuyor ayrica mucize vaadedilmiyor en yakinim gitti ordan biliyorum.
Umut işkenceyi devam ettirir. Bundan sonra agri kesiciler ile hayati kaliteli bir sekilde yasamak olsun amaç. 4. Evre iyilesmesi mucize. Hastanede mahfetmeyin kalan zamanini.
Para hiç önemli değil. Ama keşke zaten mahvolmuşum sütüm üzüntüden azalmış keşke böyle şeyler demeseydiniz :KK43:
Isırgan, ebe gümeci, zerdeçal kürleri işe yarıyor diye duymuştum. Bilhassa bağışıklığı güçlendiren kürler kullanmak gerekirmiş. İstanbul Habipler-Arnavutköy tarafında ASM de bir doktor bu kürleri hazırlıyor diye duymuştum. Maalesef başka bilgim yok.

Kullanıyorlar :KK43:

Oraya gitmek aşırı pahali...ve sadece kendi halkina çok ucuz ilaç disariya pahali zaten bu sekilde ekonomileri dönuyor ayrica mucize vaadedilmiyor en yakinim gitti ordan biliyorum.
Hiç bir ekstra faydası yokmuş

Biz İstanbuldayız zaten sadece bazı tedaviler için farklı şehirde şu an. Adını verir misiiniz?

Para hiç önemli değil. Ama keşke zaten mahvolmuşum sütüm üzüntüden azalmış keşke böyle şeyler demeseydiniz :KK43:

Burdan hastane ve Dr ismi vermem sorun olur mu acaba

Umut işkenceyi devam ettirir. Bundan sonra agri kesiciler ile hayati kaliteli bir sekilde yasamak olsun amaç. 4. Evre iyilesmesi mucize. Hastanede mahfetmeyin kalan zamanini.
Bu tarz yorumlarin konu sahibesine bir faydasinin olmadığını dusunuyorum. Bence biraz empati kurun suraya yazarken ya. Benim icim acidi bu yorumunuzu gorunce.

J Janet Jak Esim acil sifalar diliyorum, umarim tez vakitte sagligina kavusur.

Yalan söyleyemem...elbette uzuluceksiniz hayatta hep iyi seyler basa gelmiyor ancak kalan zamanini mutlu gecirsin evinde sevdikleriyle olsun diyorum. Tip doktorlari harici umut tacirlerine inanmayin bitkiler mucize yaratmiyor. Hayat boyle birsey kabullenmeli...

Hiç bir ekstra faydası yokmuş
Burdan hastane ve Dr ismi vermem sorun olur mu acaba
Yok olmaz neden olsun ki? Lğtfen yazın ilerde araştıranlar için de iyi olur. Görürler
Bu tarz yorumlarin konu sahibesine bir faydasinin olmadığını dusunuyorum. Bence biraz empati kurun suraya yazarken ya. Benim icim acidi bu yorumunuzu gorunce.

Ona ölümü yakıştıramıyorum böyle şeyleri duyunca daha da kahroluyorum :KK43:

Bire bir yasadim ne empatisinden bahsediyorsunuz yalan soylenmemeli umut tacirligi yapilmamali bir insana.

Yalan söyleyemem...elbette uzuluceksiniz hayatta hep iyi seyler basa gelmiyor ancak kalan zamanini mutlu gecirsin evinde sevdikleriyle olsun diyorum. Tip doktorlari harici umut tacirlerine inanmayin bitkiler mucize yaratmiyor. Hayat boyle birsey kabullenmeli...
Demesi öyle kolay ki sizin için. Ne güzel yazıyorsunuz. Başa gelince o ihtimali düşünmek istemiyorsunuz.

Rabbim'den umut kesilmez. İyi olur inşallah.

Hastanede tedaviye devam etseydik BELKİ kurtulurdu şüphesi insanı mahveder.

Yok olmaz neden olsun ki? Lğtfen yazın ilerde araştıranlar için de iyi olur. Görürler

Ona ölümü yakıştıramıyorum böyle şeyleri duyunca daha da kahroluyorum :KK43:
Aman banlanirsam da bunun için banlaniyim Maslak Acıbadem de Prof.dr Gökhan Demir biraz ücreti pahalı gelebilir 600 TL idi sanirim ama bir götürün sonuçları bir de o görsün

Çok geçmiş olsun. Dayım kemoterapi ve ilik nakli oldu doktorlqr umutsuz konuşuyordu, hala tedavisi devam etse de toparladı gittikçe iyiye gidiyor. Arkadaşımınn kardeşi de 10 yaşlarında tamamen atlattı. Allah abinize de şifa versin.

X