Lazer Epilasyon izmir heraderma bilgisi olan:(

kusura bakmayın ne zmandır foruma uğrayamadım. iş fazlaydı çok yorgun geliyodum erkenden uyku basıdu ya:) 10 günde döküldü. bi kaç tane dökülmeyen var ama. perşembe günü kontrolü var, dökülmeyenlerede ozamn atış yapcaklar. ama gerçekten çok rahatım . insanların yüzüne bakmaya çekiniodum. ama şimdilik hiç bi sorunum yok:)

Çok sevindim gerçekten :) İnşallah diğer seanslardan sonra daha rahat olacaksınız

arkadaşlar buraya lazere giden var mi. bana tavsiye edildi. çenemde kıllar var ve buraya başlamayı düşünüyorum ama burası hakkında bilgiye ihtiyacım var. ve de lazer hakknda :d atış yapıldığında tüyler yanıp yok oluyo mu. atıştan sonra, tekrardan kıllar nezamn çıkmaya başlıo ve siyah siyah mı çıkıo. çalışıyorumda işte beni zor durumda bırakcak mı diye kafam karışıo. vede ne zamn sonra dökülme başlıo. tecrübesi olan arkadaşlar yardımcısı olursa çok sevinirim:44:

Epilasyona başlamadan önce konsültasyon yapıldı mı? Hormonal probleminiz var mı? Cımbız ile tüyleri çekme alışkanlığınız var mı? Eğer bu gibi soruların cevaplarını verdiyseniz epilasyonunuz başlayabilir. Çene bölgesi tüyleri için 15-20 gün sonra ara kontrolünüz verilir; aylık periyodlarla epilasyon uygulanır. genellikle Yüz tüylenmesinde hekimler genellikle diode lazer tercih eder. Cilt renginiz, kıl renginiz uygun ise diode ile başlayacaklardır. Dökülmeler genellikle 15-20 gün içinde olur. Bu nedenle kontrol seansları verilir. Sağlıklı bir epilasyon süreci geçirmeniz ve tüylerinizden kurtulmanız dileğimle:)

Epilasyona başlamadan önce konsültasyon yapıldı mı? Hormonal probleminiz var mı? Cımbız ile tüyleri çekme alışkanlığınız var mı? Eğer bu gibi soruların cevaplarını verdiyseniz epilasyonunuz başlayabilir. Çene bölgesi tüyleri için 15-20 gün sonra ara kontrolünüz verilir; aylık periyodlarla epilasyon uygulanır. genellikle Yüz tüylenmesinde hekimler genellikle diode lazer tercih eder. Cilt renginiz, kıl renginiz uygun ise diode ile başlayacaklardır. Dökülmeler genellikle 15-20 gün içinde olur. Bu nedenle kontrol seansları verilir. Sağlıklı bir epilasyon süreci geçirmeniz ve tüylerinizden kurtulmanız dileğimle:)

evet bu sorulardan bazılarını form doldurttup sordular. zaten cımbızla oynadıgım için bu duruma geldi. diode lazer ile uygulama yapılıyor. bi seans bi de kontrol seansına gittim.20 gün sonraya kontrol seansını vermişlerdi. bu ayın 20 sinde de 2. seansa gitcem. ama başladılar cıkmaya. belli de oluyor. kısaltıyorum bende. inş kurtulurum çünkü çok rahatsız oluyorum:KK43: böyle dolaşmak hiç hoş deil:KK43: dahada iki hafta var seansa, napcam bilmiıyorum:KK43:

Heraderma'ya ben gidiyorum çok memnun kaldım.
Tavsiye ederim .Hiçbir problem yasamadım.

Ben Balçova'da özel bir kliniğe gidiyorum ve çok memnunum. Şimdi süper bir kampanya yapmışlar bence kaçırmayın derim..:KK34:

Son düzenleme:
X