Lazer Epilasyon izmir heraderma bilgisi olan:(

glhn

Guru
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
62
5
37
arkadaşlar buraya lazere giden var mi. bana tavsiye edildi. çenemde kıllar var ve buraya başlamayı düşünüyorum ama burası hakkında bilgiye ihtiyacım var. ve de lazer hakknda :d atış yapıldığında tüyler yanıp yok oluyo mu. atıştan sonra, tekrardan kıllar nezamn çıkmaya başlıo ve siyah siyah mı çıkıo. çalışıyorumda işte beni zor durumda bırakcak mı diye kafam karışıo. vede ne zamn sonra dökülme başlıo. tecrübesi olan arkadaşlar yardımcısı olursa çok sevinirim:44:

İzmir ile ilgili bilgim yok fakat bende yüzüme lazer yaptırıyorum. Bana lazer yapılan makinanın adı Alex Candela.Ben 5. seansımı yaptırdım. Sadece ilk seanstan sonra biraz zor oldu. Çünkü o zaman tüylerim çok kalındı.Bir hafta falan belli oldu yani hemen dökülmedi. Fakat sonraki seanslarda gitgide cansızlaştı ve artık iki aylık aralıklarla gidiyorum senasa yine bile belli olmuyo çıkanlar. çok cansız , renksiz ve geç çıkıyo,eskisi gibi değil. Çok büyük rahatlık yani tavsiye ederim fakat gittiğiniz yer ve yaptırdığınız makinada çok önemli.

ilk bi hafta zor oldu dediniz ya uzayınca naptınız kısaltma yaptınız mı yoksa uzamas mı bekleniyor

ilk bi hafta zor oldu dediniz ya uzayınca naptınız kısaltma yaptınız mı yoksa uzamas mı bekleniyor

Dökülmeden öncesi zordu. yani belli oluyolardı bir hafta falan . Uzamasına gelince ,öyle çok aşırı uzun olmadı zaten 15 gün sonra kontrole gidiliyo yeni çıkanlar yada kalanlarda o zaman temizlenmiş oluyo. senasa kadar idare ediyo belli etmiyo kendini. gitgidede rengi açılıp cansızlaşıyo zaten. bazen tek tük göze çarpanlar olursada onu kısalttım.

son sorum pekı ikinci seansta fark oldu mu. cumartyesi günü ilk seansa başlıcam. ikinci seans bi ay sonra olcak. hemn bi hafta sonra erkek arkdsım gelcek. o yüzden belli olur mu diye korkuyom.

son sorum pekı ikinci seansta fark oldu mu. cumartyesi günü ilk seansa başlıcam. ikinci seans bi ay sonra olcak. hemn bi hafta sonra erkek arkdsım gelcek. o yüzden belli olur mu diye korkuyom.

Evet 2. seansta bile baya fark olmuştu tüyler daha ince çıktı ve 2.seansı yaptırdıktan sonra ilk seanstaki gibi belli olmadı. sanki yaptırır yaptırmaz tertemiz gibi oldu.bikaç günede daha düzeldi cildim. yani sorun olmaz bence. yinede cilt yapısı tüy yapısı ve lazer yaptıracağınız makina vs gibi nedenlerle herkeste farklı farklı olabilir bu süreçler. Bunuda göz önünde bulundurmanız lazım. Bide güneş kremi önermişlerdi oda pudralı gibi ,hele onu sürünce hemen ertesi gün bile olsa belli olmuyodu 2.seanstan sonra. ben sadece ilk seans sonrası zorluk çektim . daha sonraki seanslarda öyle bir problem olmadı. İnşallah sizdede olmaz.:KK71:

çok tşekkür ederim. cumartesi gitcem bi sorun çıkmaz umarım. güneş koruyucu kullanmam gerektiğini tavsiye eden kişi sölemişti. ama makineyi bilmiyorum. sizin makineyi sorayım. inş bende memnun kalırım

çok tşekkür ederim. cumartesi gitcem bi sorun çıkmaz umarım. güneş koruyucu kullanmam gerektiğini tavsiye eden kişi sölemişti. ama makineyi bilmiyorum. sizin makineyi sorayım. inş bende memnun kalırım

Rica ederim,yine aklınıza takılan birşey olursa herzaman cevaplarım.. İlk başlarda bende çok korkarak başladım bu tüylerin uzama süreci belli olur vs diye bende çok korktum ama hiç korktuğum gibi olmadı.Başladığıma çok memnunum, keşke daha önce başlasaymışım.Çok büyük rahatlık oldu benim için. İnşallah sizin içinde çok iyi olur .

peki sız bütün yüzünüze mi yaptırıyorsunuz. lazer yüze yaptırmayın çoğaltıyor diyolar. ondan da korkuyorum açıkçası. benim çene problemim var ve cidden artık psikolojmi bozuyor. herkes çeneme bakıyomus gibi geliyor. bide güneş koruyucu olarak ne kullanıyosunuz. kapatıcı gibi olan güneş kremi kullananlar varmış. sizinki nasıl. ne önerirsiniz

peki sız bütün yüzünüze mi yaptırıyorsunuz. lazer yüze yaptırmayın çoğaltıyor diyolar. ondan da korkuyorum açıkçası. benim çene problemim var ve cidden artık psikolojmi bozuyor. herkes çeneme bakıyomus gibi geliyor. bide güneş koruyucu olarak ne kullanıyosunuz. kapatıcı gibi olan güneş kremi kullananlar varmış. sizinki nasıl. ne önerirsiniz

Ben bütün yüze yaptırıyorum.Bendeki çok fazlaydı ve kalındı. Dediğiniz gibi bu insanın psikolojisini çok bozuyor. Öncelikle burda okudum araştırdım ve yüze lazer yaptıranlar genelde olumsuz yazmışlardı.Ama içlerinde az da olsa olumlu yazanlarda vardı. Belki benimkide olumlu olur diyerek yaptırdım zaten artık başa çıkamıyordum sürekli almak gerekiyodu. Bide gittiğim yer hastane ortamı olduğundan daha güven duydum.. Kimse denemeden ne yazıkki kendinde nasıl bir sonuç göreceğini bilemiyor. Herkeste farklı sonuçlar çıkabiliyor. Allaha şükür bendeki olumlu gidiyor. 6. seansı yaptıracağım, neredeyse 2 ay oldu 5.seansa gireli ve şuanda bıyık kısmı hiç yok. Çene kısmı en zor biten yermiş, çünkü en çok kıl kökü orada olur dedi doktor . benimde oralarda var daha. Ama çoğu yer çıkmıyo artık. Fakat daha ilerde ne olur tamamen bitermi veya geri artarmı bunları bilemiyorum. Enazından yaptırmaya başladım başlayalı çok rahatım şükür. Artık elimde cımbızla ağdayla dolaşmıyorum yüzüm için.
Güneş kremimde Cosmed. Eczaneye gidip lazer yaptırdığımı söyledim bana bunu önerdi memnunda kaldım.Onu sürdüğümde herkes cildin ne güzel diyo .Kapatıcı gibi oda yani tenim beyazlamış ve pürüzsüz görünüyo sürünce. Onu dışında başka güneş kremi bilmiyorum ben ama doktorunuza yada eczacıya danışabilirsiniz sizde.Belki onlar daha farklı bir krem önerebilir.

gerçekten çok teşekkür ederim, bakalım yarın görüşmeye gitcem ne olcak ne bitcek. uzattım kılları. cilt yapısı kıl yapısına bakılcakmış. inş atışta yaparlar. cünkü bi hafta daha bunlarla dolaşmak istemiyorum. en azından atış yapılınca dökülcek diye bilcem.

gerçekten çok teşekkür ederim, bakalım yarın görüşmeye gitcem ne olcak ne bitcek. uzattım kılları. cilt yapısı kıl yapısına bakılcakmış. inş atışta yaparlar. cünkü bi hafta daha bunlarla dolaşmak istemiyorum. en azından atış yapılınca dökülcek diye bilcem.

Rica ederim, inşallah herşey istediğiniz gibi olur, iyi bir sonuç alırsınız. Gelişmeleride burdan haber verin merak ederiz :):KK71:

gittim ilk atışıda yaptılar. yüz için alex yapılmaması gerektiğini söylediler. çevredeki tüyleride harekete geçiriomuş. dıod ile atış yaptı. dedığıne göre kılların köküne atış yapılıomuş bunla. 20 gün sonra kontrol seansına çagırdı. dokulenene kadar cok rahatsız olursan kısalt dedı ama sakın köküne işlem yapma yani cımbızla alma dedı. bilmiyorum ne zamn dökülcek merakla bekliyorum:) bide mutlaka güneş koruyucu kullan kozmetik olmasın dermatolojik olsun dedı. bepantene sürdü işlemden sonra. bide güneş koruyucu sürdüler. böyleydi:)

inş dökülür:) semsert cıkıolar ya. kısaltmakda istemiom ama kısaltmaya mecbur kalcam gibi böle dolaşılmaz ki

inş dökülür:) semsert cıkıolar ya. kısaltmakda istemiom ama kısaltmaya mecbur kalcam gibi böle dolaşılmaz ki

Dediğim gibi ilk seansta biraz zor oluyo tüyler sert olduğu için ama dökülünce rahatlarsın,diğer seanslarda da artık bu şekilde sert olmaz ve rahatsız etmez.

kusura bakmayın ne zmandır foruma uğrayamadım. iş fazlaydı çok yorgun geliyodum erkenden uyku basıdu ya:) 10 günde döküldü. bi kaç tane dökülmeyen var ama. perşembe günü kontrolü var, dökülmeyenlerede ozamn atış yapcaklar. ama gerçekten çok rahatım . insanların yüzüne bakmaya çekiniodum. ama şimdilik hiç bi sorunum yok:)

kusura bakmayın ne zmandır foruma uğrayamadım. iş fazlaydı çok yorgun geliyodum erkenden uyku basıdu ya:) 10 günde döküldü. bi kaç tane dökülmeyen var ama. perşembe günü kontrolü var, dökülmeyenlerede ozamn atış yapcaklar. ama gerçekten çok rahatım . insanların yüzüne bakmaya çekiniodum. ama şimdilik hiç bi sorunum yok:)

Selam! 10 numara 5 yıldız yer seçmişsin kendine:) tek geçerim senin yeni başladığın yeri, inşallah kıllardan çabucak kurtulursun:)

X