İstanbul'da Fal - Falcılar

Ayy sen de mi baktırdın😂 Öven kişi öyle bir övdü ki deniyim ikisini de dedim bu zamana kadarki en ama en kötü iki falcı diyebilirim
işte tam da bu yüzden baktırmadım bekledim yorumlarınızı. bu da gol değil yani, falcı falan yok ya cidden, geçmişi okuyorlar da geleceği yaşayalım görelim en iyisi.

Arkadaşlar, bir dönem Yaşar furyası olmuştu forumda. Acaba ona baktırıp bana çıktı diyen var mı aranızda? Bana çıkan bir şey olmadı ama sizde nasıl oldu merak ettim.

Arkadaşlar, bir dönem Yaşar furyası olmuştu forumda. Acaba ona baktırıp bana çıktı diyen var mı aranızda? Bana çıkan bir şey olmadı ama sizde nasıl oldu merak ettim.
Yaşar a ben de baktırmıştım anı ve geçmişi nokta atışı bilmişti ama asıl baktırmak istediğim mevzuyu ben sormuştum

işte tam da bu yüzden baktırmadım bekledim yorumlarınızı. bu da gol değil yani, falcı falan yok ya cidden, geçmişi okuyorlar da geleceği yaşayalım görelim en iyisi.
Canım ne geçmişi geçmişi bilse yine bir nebze o kadar saçma sapandı ki gerçekten falcı yok o kadar denedim ben yine uzun bir ara vericem dersimi aldım yine

Ay evet ya yazın lütfen. Fal baktırasım var ama herkes cort anladığım. Birgül'e baktıran varsa özellikle gelişme varsa yazabilir mi?

arkadaşlar yaşara ben baktırdım ama böyle birşey olamaz sanki benim yanımda olanlara tanık olmuş kdr biliyor herşeyi! takır takır söylüyor anı bu kadar birebir yorumlama ben cok nadir rastladım. gelecek için söyledği şeyler var bekliyorum inşallah dediği gibide ilerler görücez.

arkadaşlar yaşara ben baktırdım ama böyle birşey olamaz sanki benim yanımda olanlara tanık olmuş kdr biliyor herşeyi! takır takır söylüyor anı bu kadar birebir yorumlama ben cok nadir rastladım. gelecek için söyledği şeyler var bekliyorum inşallah dediği gibide ilerler görücez.
baktıranlar dedikleri olmadı demişti ama vadenin biraz sarkması gibi bir şey de olabilir tabi. ben de merak ediyorum onu ama gelecek olmadı yazınca çoğunluk gerek görmedim. umarım siz oldu yazarsınız da gaza gelirim, tabi güzel şeyler ded🙏

Yaşara ben şubat başı baktırdım. Bir dediği olduğu nisan ayında vadesiyle birlikte. 3 şey demişti biri oldu. biri olmadı. biri beklemede daha

Yasara baktirdigimda begenmistim ben, ama dedigi sey olmadi. Bana da martin 12sinden sonra mi ne her sey cok iyiye gidicek gibi bisey demisti sanki, ama degisen hicbi sey olmadi.

Yasara baktirdigimda begenmistim ben, ama dedigi sey olmadi. Bana da martin 12sinden sonra mi ne her sey cok iyiye gidicek gibi bisey demisti sanki, ama degisen hicbi sey olmadi.
Bana da çok olumsuz konuşmuştu galiba tek olumsuz konuştuğu benim aramızda herkese iyi şeyler söylemiş Yaşar

baktıranlar dedikleri olmadı demişti ama vadenin biraz sarkması gibi bir şey de olabilir tabi. ben de merak ediyorum onu ama gelecek olmadı yazınca çoğunluk gerek görmedim. umarım siz oldu yazarsınız da gaza gelirim, tabi güzel şeyler ded🙏
valla sanki benim yanımdaymış gbi benim yaşadığımolayı bana aktardı.. bence bu kadar net düşünce okuyan birini ben görmedim.ben yakın zaman ıcın bır tarih verdi bana cok cok uzak degıl yazıcam gerçekleşirse

X