İstanbul'da Fal - Falcılar

neval hanımı çok soran olmuştu burdan bir arkadaştan aldım numarasını hiç tavsiye etmiyorum..inanılmaz negatif bir kadın..
evet uzun bakıyor bildi desem diyemem bilmedi desem diyemem...garip bir faldı yüzde yüz emin olduğum şeylerden bile şüphe etmeme neden oldu..mesele olumsuz konuşması değil. olumsuz tavrı ve yüzde yüzde olacak gibi tavır takınması...

neval hanımı çok soran olmuştu burdan bir arkadaştan aldım numarasını hiç tavsiye etmiyorum..inanılmaz negatif bir kadın..
evet uzun bakıyor bildi desem diyemem bilmedi desem diyemem...garip bir faldı yüzde yüz emin olduğum şeylerden bile şüphe etmeme neden oldu..mesele olumsuz konuşması değil. olumsuz tavrı ve yüzde yüzde olacak gibi tavır takınması...
Ben de narçıl kafe zerrine baktırdığımda böyle olmuştum.Hatta buradaki arkadaşlardan baktırma diyenlerde olmuştu ama merak işte maalesef ben de bir dönem kendime gelememiştim doğru bildiğim şeylerin bile akdini öyle emin şekilde söylemişti ki psikolojimi toparlamam biraz zaman aldı.Böylelerinde uzak durmak lazım kendinden bile şüphe ettirirler

Zeynepe baktirmak icin mesaj atiyorum hala donus alamadim :KK43: ankarali leylanin numarasi varsa bana atar misiniz lütfen

Kızlar merhaba 1 seneden sonra yine fal batağına düştüm. Revaçta olan var mı acaba? Ben birkaç kişi buldum ama tırt çıktı, anı güzel bilen bir kişi cıktı ama onun da önemli olaylar için verdiği tarihler cok uzak tarihler. Ozellikle yakın gelecek konusunda öğrenebileceğiniz kimse var mı?

Safiyeye baktırdım ben isabetliydi ama soru cevap seklınde gittik ana konuyu bilemedi! Ben söyleyince sorduğum sorulara cok net tak tak cevaplar verdi.. dediği bir olay var ileri tarihli olursa yazıcam size

Safiyeye baktırdım ben isabetliydi ama soru cevap seklınde gittik ana konuyu bilemedi! Ben söyleyince sorduğum sorulara cok net tak tak cevaplar verdi.. dediği bir olay var ileri tarihli olursa yazıcam size
Bende Safiye hanıma baktırınca memnun kalmıştım ama benim vadesi geldi canım malesef dediği olmadı :/

X