İmajımda acil değişiklik yapmam gerek... Yardım

esmerce79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
5
0
eşimin benden sıkıldığını düşünüyorum ve hiç arkadaşım yok bana yardım et kendimi yenilemek istiyorum

canım nasıl birisin bir resim falan koysan daha iyi fikir verebiliriz sanırım.
cilt rengine göre saç rengi kafa yapına göre bir saç modeli kilo durumuna göre rejim önerisi....

canım bence kendini biraz tarif edersen ve nelerden sıkıldığını ve asla değiştirmek istemediğin (eşin mesela saçlarını kestirmeni istemiyordur bunun gibi şeyler) özelliklerini söylersen daha çok yardım edebiliriz sanaa.s

eşin senden sıkılıyor ve sen değişiklik yapmak istiyorsun pek sen eşinden sıkılsan o yapar mıydı?
hiç sanmıyorum bu erkekerl değer bilmez yaratılar resmen ...
kendini tarif edersen öneriler olabilir şuan ne dense boş malesef

imaj önemli.. ama ben sıkılmanın öyle imaja fiziksel şeylere baktığını düşünmüyorum...
imaj değişikliği yap yapmasına arkadaşım ama bence daha faklı şeyler de olsun ne biliiim canlılık getir evliliğine değişiklik yap...şaşırt eşini...her zamankinden daha neşeli ol,ya da ne biliim böyle şirinlikle yap...şımar,bebek gibi davran...erkekler sever böyle şeyleri :)))

Imaj dedigin ne ki?:nazar:

Saclarina bak, makyajini yap, uyumlu ve yerine göre giyin oldu bitti iste...Hem esinin senden SIKILDIGNI düsünüyorsan bu esinle konusman iyi olmazmi?? Belkide düsündügün gibi degildir:nazar:

Arkadas bulmak o kadarda zor birsey degil bence, önce sen arkadas gibi olman lazim gerisi gelira.s

cnm öncelikle eşin senden sıkılmış diye yazmıyorum.kendine bu kadar acımasız davranma.ne demek sıkılmış.kendin için hoş bir değişiklik yaparsan tabiki eşinde bundan memnun olur.ama sende istemelisin.saç kesimini değiştir.düzse dalga yaptır.ne biliyim saçların kumralsa hafif rengini aç yada koyult.göz makyajına önem ver.iyi bilen birinden öğren çok değiştiriyor çehreyi,azıcık dekolte giyin:asigim:.güzel kokular sür şıkşıkıdım dolan dur evde.heralde birileri farkına varır bu güzelliklerin.:lepi:

Bu mesajın doğruluğuna inanmıyorum açıkcası arkadaşlar...Bana yardım et ne ya CADIARZU

canım tarzı budur belki!
belki eşi bu tarzından sıkılmıştır. emir kipinde konuşuyor arkadaş .
olsun yardımcı olurduk ciddi olsaydı!

kesinlikle bende bu mesajın dogruluguna ınanmıyorummm bunu yazan arkadasın erkek olabılecegını dusunmedım dersem yalan olur umarım ben yanılıyorumdur

canım bence bi fotoğrafını koymalısın...
ve kendini bize anlatmalısın..o zaman sana yardımcı olabilirz...

X