Tek arkadaşım eşim

Sanmıyorum rastlayayım zaten çabada sarfetmiyorum akşam olsa eşimle vakit geçirsem haftasonu gelse piknik yapsam derdindeyim bnde Kur'an-ı Kerim öğrenmek istiyordm onu öğrenmeye calışıyorm
En güzeli inanın bana Allah ile olanın başka birşeye ihtiyacı yok.. Ayrıca dışarıdan nasıl göründüğünüzü de umursamayın..

Hepimiz birbirimizin aynasıyız..
Herkes sizi farklı görücektir..
Önemli olan nezatinizi elden bırakmayın yeter..
Sizi Allah bilsin..
Siz kendinizi bilin kafi..
Kuranı Kerim ile meşgul olmanız büyük lutüf herkesin evinde var lakin herkese açıp okumak Nasib olmuyor..
Mevlanın sizinle konuşmaya başlaması ne güzel..
Maaşaellah size. 🧡🌼🧡

ben de maalesef 11 yıldır yaşadığım şehirde pek bir arkadaş edinemedim gönlüme göre.Belli bir yaştan sonra sanırım yeni insanlarla tanışıp sohbet etmekten keyif alınabilecek insan zorlaşıyor
Valla bende öyleyim de baksanıza arkadaşlar çok arkadaş severler

En güzeli inanın bana Allah ile olanın başka birşeye ihtiyacı yok.. Ayrıca dışarıdan nasıl göründüğünüzü de umursamayın..

Hepimiz birbirimizin aynasıyız..
Herkes sizi farklı görücektir..
Önemli olan nezatinizi elden bırakmayın yeter..
Sizi Allah bilsin..
Siz kendinizi bilin kafi..
Kuranı Kerim ile meşgul olmanız büyük lutüf herkesin evinde var lakin herkese açıp okumak Nasib olmuyor..
Mevlanın sizinle konuşmaya başlaması ne güzel..
Maaşaellah size. 🧡🌼🧡
Allah razi olsun güzel dileklerinz için😍💓

Herseyi geç tek arkadaşınızın ve tek dayanağınızın eşiniz olması çok tehlikeli. Birşey olur eşinizden kazık yersiniz, depresyon olur sonu.

Birçok arkadaşım var onlara sorsanız dostuz ama bence sadece arkadaşız. İki dostum var bu hayatta, eşim hariç. Bebeğim de var ama hayatım onlara ait değil.

Binaya taşınalı bir yıl olacak nerdeyse, alt katlardan komşu saçma sapan bi bahaneyle gelmişti kapıma bir süre önce pekte girisken bişeydi numarami aldi neredeyse tüm daireleri dolaşıp whatsapp tan grup kurdu, sonra kendi kendine buluşma planladı e benim 2 çocuk var sana nasıl pat diye uyayım demi bu bi tripler falan sonra yine zaman geçti gruba atarlı giderli şeyler yazıp çıkarmış benide gruptan toptan silmiş grubu. Yani Bana aşırı avam ve gülünç geldi seninle bir muhabbetim yok neyin tiribindesin be ablacım. Bana arkadaş olarak çocuklarım ve eşim yetiyor bazende eşimin iş arkadaşlarının hanımları falan buluşuyoruz bitti gitti çok insan çok laf söz gerek yok. Tabi ben ailemden farklı şehirdeyim kendi sehrime gidince geziyorum diledigim gibi buluşuyorum dostlarımla şu anda bulundugum şehirde bana anca arkadaş olur kazık yiyecek bi muhabbet kurmam sizde öyle yaparsanız sorun çözülür.

Evet arkadaşlar evlendim başka bir şehre geldim.burada hiç arkadaşım yok iş yerinde de ben arkadaş yapmak istemiyorum bana hepsi çıkarcı geliyor evlendiğim zaman gerçek arkadaşlarımın yüzünü gördüm düğünüme gelmek şöyle dursun tebrik bile etmediler. Oysa ben onların herşeyine gitmiştim.Aştım bunları artık, eşimle aram iyi arkadaş eş herşey oluyor bana lakin ben bu yalnızlıga epey alıştım insanlarla mrb mrb kafasındym tanımak tanışmak sormak soruşturmak istemiyorum az insan çok huzur meselesi tabi bazı zamanlar da da eşim yokken falan sıkıldığım oluyor ama genel olarak iyiyim şimdi size sormak istediğim benim gibi olanınız var mı? Yoksa biraz sosyalleşmelimiyim kendime ufaktan da olsa arkadaş yapmalımıyım (dost kazığı yemeyi özledim galiba) yoksa ben anormalmiyim bişeyler yazarsanız sevinirim
Bende öyleyim canım tam anlattığın gibi bu bir seçim meselesi bence az insan çok huzur kafasındasın benim gibi en iyisini yapmışsın

Benimkilerde herkese hitap etmez onu net anladım bu konuyla 😂😂
Pizza yapmayı öğrendim öğreneli pizzayı dışarda yemiyorlar arayıp bu hafta bana pizza yap diyorlar mesela. Daha geçenlerde doğumgünü hediyeni aldık diye özel pizza unu hediye ettiler 😂😂
Konu sahibi gibi olsam kullanılıyorum, hediye dite un mu verilir, bana iş çıkarıyorlar derdim 😂😂
Ahahahahaah bence de :) ellerine sağlık.

Arkadaşım yeni cafe açtı. Ondan beri grup olarak görüşeceksek cafesine gidiyoruz. Çaydan para almamak için uğraşıyor. Konu sahibi olsa beni hiç çağırmıyorlar hep cafeme geliyorlar. Su mu yakıyor bu cafe çay bedava mı. Kullanıldım a dostlar derdi.
Dün mesajını okuyup cevap vermemişim, şimdi farkettim. İşallak silmezsin beni 😂😂😂

konuyu ben açtım sandım 😂
ben normalde de zaten zor arkadas edinen biriyim. insanlara karşı önyargılıyım galiba. ilk görüşte ısınamadıysam bir daha görüşmem 😂 o yüzden esimin arkadas edinmem için yaptığı tüm girişimler boşa çıktı 😂 bulunduğum yerde bir arkadasim var onunla da haftada bir falan görüşüyorum. tek başıma daha verimli hissediyorum kendimi valla. bence gayet de olağan bir sey.

Evet arkadaşlar evlendim başka bir şehre geldim.burada hiç arkadaşım yok iş yerinde de ben arkadaş yapmak istemiyorum bana hepsi çıkarcı geliyor evlendiğim zaman gerçek arkadaşlarımın yüzünü gördüm düğünüme gelmek şöyle dursun tebrik bile etmediler. Oysa ben onların herşeyine gitmiştim.Aştım bunları artık, eşimle aram iyi arkadaş eş herşey oluyor bana lakin ben bu yalnızlıga epey alıştım insanlarla mrb mrb kafasındym tanımak tanışmak sormak soruşturmak istemiyorum az insan çok huzur meselesi tabi bazı zamanlar da da eşim yokken falan sıkıldığım oluyor ama genel olarak iyiyim şimdi size sormak istediğim benim gibi olanınız var mı? Yoksa biraz sosyalleşmelimiyim kendime ufaktan da olsa arkadaş yapmalımıyım (dost kazığı yemeyi özledim galiba) yoksa ben anormalmiyim bişeyler yazarsanız sevinirim
Ya kusura bakmayın ama inanılmaz yorucu bir insansınız. Baya bi okudum yorumları. Herkese ama herkese itiraz etmişsiniz sayfalarca. Eşimle mutluyum, yaşadığım yer küçük, is arkadaşlarım kötü demişsiniz; sizin gibi daha az arkadaşı olan insanları onaylamışsınız vs.

Ee o zaman sorun ne? Yani konu açma sebebiniz farklı fikirler duymak, öneri almaksa her şeye bu kadar itiraz etmemelisiniz. Tavrınızın doğru olduğunu düşünüyorsanız da neden konu açıp fikir istediniz?

Herkes sosyal olacak diye bir şey elbette yok. Bu işin doğrusu yanlışı yok. Benim için arkadaşlar önemlidir ve ben doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum. Tutup da konu açmıyorum arkadaşlar ben sosyal bi insanım çok arkadaşım var sizce iyi mi yapıyorum diye. Siz benim arkadaşım yok doğru mu yapıyorum diye konu açıyorsunuz ama fikir veren herrrkesi bezdirecek kadar itiraz ediyorsunuz. Ben yorumları okurken yoruldum.Acaba hep kendini haklı gören yorucu ve ısrarcı biri olabilir misiniz?

konuyu ben açtım sandım 😂
ben normalde de zaten zor arkadas edinen biriyim. insanlara karşı önyargılıyım galiba. ilk görüşte ısınamadıysam bir daha görüşmem 😂 o yüzden esimin arkadas edinmem için yaptığı tüm girişimler boşa çıktı 😂 bulunduğum yerde bir arkadasim var onunla da haftada bir falan görüşüyorum. tek başıma daha verimli hissediyorum kendimi valla. bence gayet de olağan bir sey.
Halinizden memnunsaniz tabi ki de doğal bir şey. Herkes mutlu olduğu gibi yaşasın. Ama konu sahibi hem fikir soruyor, emin değil hem de farklı bakış açılarına aşırı reaksiyon gösteriyor.

X