hamisler kilolar ne alemde?

ya ben de kendimi az kilo aldım sanıyodum.18 haftalık hamileyim ve 3.5 kilo aldım.Ama siz 23-24.haftalarda o kadar bile almamışsınız.Bi de ben zaten kilolu hamile kaldım.Şimdi 75.5 kiloyum.Diyorum ki 8.5 kilo daha alsam son 5 ayda.12 kilo ile kapatırım inşallah.Ne dersiniz başarabilir miyim?

ya ben de kendimi az kilo aldım sanıyodum.18 haftalık hamileyim ve 3.5 kilo aldım.Ama siz 23-24.haftalarda o kadar bile almamışsınız.Bi de ben zaten kilolu hamile kaldım.Şimdi 75.5 kiloyum.Diyorum ki 8.5 kilo daha alsam son 5 ayda.12 kilo ile kapatırım inşallah.Ne dersiniz başarabilir miyim?

bence basarirsinyerimseniben..bu kadar zaman 3.5 kilo aldiysan bir bu kadar daha hamile kalacaksin ..zaten 8-12 kilo arasi almak cok normal..:emir_bebek:

bende 28 haftalık hamileyım şuana kadar 6,5 kılo aldım.1 aydır haFTAda 1 kılo almaya basladım.

bende şu ana kadar 4 4,5 kilo aldım ama biliyorum artık kilolarımın artma dönemindeyim gerçi ben hiç kafaya takmıyorum...çünkü ilk hamişliğimde 13 ile 14 arası bi kilo almıştım eve gelince tartıldım tam 10 kilo birden vermiştim..

slm kızlar şu anda 13+2 haftalık hamileyim 53 le başladım şu anda 50 kiloyum çok bulantım ve kusmam olduğu için sanırım yediklerimi tutamıyorum

sitenin geneli az kilo alıyor sanırım. ben 8 kilo aldım. önemli olan bebeğimin sağlığı ve gelişimi.

yok canım çok kilo alanlarda var benim gibi 30 haftalık hamileyim 13 kilo aldım ve hiç umrumda değil bebişim sağlıklı doğsun veririm:sm_cool:

sevcannnnnn. ne diyosun sen yaa! hem bebek tontiş hem sen zayıflıyosun. sihirli misin nesin kızım sne ! hemen anlat bakim nasıl yaptınç kaç kilodun kaç oldun ne yedin ne içtin. çabukkk! tatlicadiarzu:sm_cool:

canım ya ben daha önce kilo veremiyordum polikistik over vardı ve sürekli kilo alıyordum...hamile kaldıktan sonra sürekli kilo vermeye başladım ama bu yemek yememekten değil aksine deli gibi yiyorum ama meyve çooook tüketiyorum....sanırım hormanlar düzene girince kilo vermeye başladım...bunun için tam 3 doktora gözüktüm onlarda bunun normal olduğunu korkmamam gerektiğini bebeğimin sağlıklı geliştiğini söylediler...7. ayıma girdim ve 6 kilo verdim....eğer bundan sonra alırsamda verdiğim kilolarım geri döner....ne güzel dğeil mi....şişşşşşşşşt sakın nazar değdirme sırnaşık şey:nazar:

6 ayda 9 kilo aştım kendimi yakında cinnet geçireceğim 52 ile hamile kaldım 61 kiloyum.dokotr ekmek makarna pilav ve tüm hamur işlerini yasakladı..çıldırmaya az kaldı kocaman bişey oldum ben yaaaaaaaaaaaaaaaa

Geçen hafta perşembe günü tartıldım kızlar 24+6 idim. Ben de fazla aldım galiba, ama gören 10 kilo almış gibi görünmediğimi söylüyor. Doktorum diyet filan vermedi , herhangi bir uyarıda da bulunmadı. Aranızda en çok kilo alan benmiyim şimdi :)

6 ayda 9 kilo aştım kendimi yakında cinnet geçireceğim 52 ile hamile kaldım 61 kiloyum.dokotr ekmek makarna pilav ve tüm hamur işlerini yasakladı..çıldırmaya az kaldı kocaman bişey oldum ben yaaaaaaaaaaaaaaaa

hayatim karsinda 49 kilo ile hamile kalmis doguma 76 kilo olarak girmis biri varnaniknanik..o yuzden hic takma zaten 8-12 kilo normal diyorlar ama benim doktorum 16 kiloya kadar yolu var demisti..ben azcuk abartmisimtatlicadiarzu..simdi iki aylik hamileyim henuz kilo almadim bakalim ilerleyen zamanlarda neler olacak:emir_bebek:

Geçen hafta perşembe günü tartıldım kızlar 24+6 idim. Ben de fazla aldım galiba, ama gören 10 kilo almış gibi görünmediğimi söylüyor. Doktorum diyet filan vermedi , herhangi bir uyarıda da bulunmadı. Aranızda en çok kilo alan benmiyim şimdi :)

daha önce de dedim, bence site üyuelerinin geneli az kilo alanlardan oluşmuş tesadüfen:)

ben de 8 kilo aldım, doktorum gayet iyi gittiğini bebeğin iyi geliştiğini söylüyor ki önemli olan da bu bence. 25 kilo alıp doğumdan sonraki 6 ay içinde hepsini veren çok yakın bir arkadaşım var, ablam da aynı şekilde 19 kilo almıştı sadece 3 kilosu kalmıştı 1 yıl sonra. yani kafaya takmaya değmez, iş ki çocuk iyi gelişsin. kilo almak da almamak da marifet değil, önemli olan bebeği besleyebiliyormuyuz. doktorun verdiği demir haplarını kilo aldırıyor diye içmeyen hamile bir tanıdığım var, bir diğeri de vitaminleri kullanmamıştı aynı sebeple. insanlarda, özellikle de bu dönemde bu kadar kilo takıntısı nasıl olabiliyor anlamış değilim. neyse; sağlıkla doğsun inşallah hepimizin bebeği.

daha önce de dedim, bence site üyuelerinin geneli az kilo alanlardan oluşmuş tesadüfen:)

ben de 8 kilo aldım, doktorum gayet iyi gittiğini bebeğin iyi geliştiğini söylüyor ki önemli olan da bu bence. 25 kilo alıp doğumdan sonraki 6 ay içinde hepsini veren çok yakın bir arkadaşım var, ablam da aynı şekilde 19 kilo almıştı sadece 3 kilosu kalmıştı 1 yıl sonra. yani kafaya takmaya değmez, iş ki çocuk iyi gelişsin. kilo almak da almamak da marifet değil, önemli olan bebeği besleyebiliyormuyuz. doktorun verdiği demir haplarını kilo aldırıyor diye içmeyen hamile bir tanıdığım var, bir diğeri de vitaminleri kullanmamıştı aynı sebeple. insanlarda, özellikle de bu dönemde bu kadar kilo takıntısı nasıl olabiliyor anlamış değilim. neyse; sağlıkla doğsun inşallah hepimizin bebeği.

evet canım haklısın bebişlerimiz iyi gelişsinde gerisi önemli değil, doğduktan sonra koşuşturmaktan nasıl olsa verilir zaten.
vitamin ve demir hapını kilo aldırıyor diye içmemek olurmu hiç...hamilelik döneminde kilo takıntısı olmamalı insanda, çok şaşırdım valla...bebeğinin gelişimi nasıl peki o hamile tanıdığının? normal seyirdemi ilerliyor acaba...

5.ayım bitti 5 kilo almışım zaten 48 kilo ile hamile kaldım 53 olmuşum 60 la doğuma giderim herhalde bebişler sağlıklı olsunda...

X