hamisler kilolar ne alemde?

1

1_sen

Ziyaretçi
arkadaslar yazin bakalim kimler kac aylik? kac kilo aldiniz ?:1hug:
ben iki ayligim henuz kilo almadim..ama ilk hamileligimde 27 kilo almistim:1shok:...bir rivayete gore ic karnim cook genismis..dogumda 16 kilosu gitmistiyerimseniben..sizden ne haber?

canım ben 3,5 aylık hamileyim ve 2 kilo almışım.. sanırım normal.. bakalım ilerleyen aylarda nasıl olacak...

Ya ben fazla almışım 5 ayımın dolmasına 1 hafta kaldı 5 kilo almışım:KK43:(

kızlar hiç dert etmeyin.25 kilo aldım.62 artı 25 tim
doğumda 7-8 kilo gitti.3 gündür evdeyim.2 kilo gitti gidiyo yaniiiiii...10 kilom gitti bileeeee...

ohh cok guzel masallah..zaten ilk uc aydan sonra her ya 1-1.5 kilo almak cok dogal ..kafaya takmayin emzirince hepsi gidiyor..ben aldigim 27 kilonun 26'sini coktan verdim bilea.s

ben de 3,5 kilo aldım. 1,5 kilosunu son 15 günde aldım. annemde kalıyorum da 15 gündür! aman kızlar ! anneler kilo konusunda çok tehlikeli dikkat edin!

bende 6 aylık hamileyim veee 6 kilo verdim...doktorum korkulacak bişey olmadığını bebeğimin sağlıklı ve yeterli ağırlıkta olduğunu söyledi....bakalım bundan sonra ne olacak ?

bende henuz 13 haftalıgım vede 2 kılo almısım bılmıyorum ama normal herhalde:1hug:

valla bravo neredeyse hic kilo almamissiniz..ama 8 kilo almaniz gerekli biliyorsunuz degil mi?a.s
bu arada anne konusunda cok haklisiniz..ben bes aylik hamileyken 5 kilo ile istanbula gitmistim 12 kilo ile donmustuma.s

3.5 aylık hamileyimkızlar.60 kilo ile başladım.kusmalar yüzünden 57ye düştüm.Ama yattığım ve makarna tost dışında bir şey yiyemediğim için kaybettiğim kiloları ve bir fazlasını aldım.Şu an 61 kiloyum. Sadece kuru ve hamur işi yiyeyebildiğim için çok alacağım.Hadi hayırlısı.

sitenin geneli az kilo alıyor sanırım. ben 8 kilo aldım. önemli olan bebeğimin sağlığı ve gelişimi.

şükocum siteyi gezerken 3 tane düşük yaptıgını ve bunun kan pıhtılaşması oldugunu yazmışsın.ve şimdi hamilesin.allah sonunu getirsin ve güle güle bebeğini büyüt.bende 3 tane düşük yaptım.bana da kan pıhtolaşması dendi kan pıhtılaşmasına neden olan 3 sebep bulundu.folik asit içmemi hamile kalınca da kanı sulandırıcı iğne olacagımı söylediler.doğuma kadar bu iğneleri olacakmışım.bana acele yazarmısın.neler yaşadın ilaçlar iyi geldi mi? bazen çok moralim bozuluyor yine düşecek diye korkuyorum.bebeklerimi 1 aylık ve 2 aylıkken kaybettim.acele cevap yazarsan sevinirim

şükocum umarım mesajımı görürsün.açıklamalarını dört gözle bekliyorum

bende 6 aylık hamileyim veee 6 kilo verdim...doktorum korkulacak bişey olmadığını bebeğimin sağlıklı ve yeterli ağırlıkta olduğunu söyledi....bakalım bundan sonra ne olacak ?

sevcannnnnn. ne diyosun sen yaa! hem bebek tontiş hem sen zayıflıyosun. sihirli misin nesin kızım sne ! hemen anlat bakim nasıl yaptınç kaç kilodun kaç oldun ne yedin ne içtin. çabukkk! tatlicadiarzu:sm_cool:

Kızlar 7-10 kilo kesin doğumdan sonra gidiyo, Ben 65'le doğuma gittim 2 ay oldu şimdi 54 kiloyum. 4 kilo kaldı verilecek, emzirmek dışında bişey yapmıyorum şimdilik...

şükocum siteyi gezerken 3 tane düşük yaptıgını ve bunun kan pıhtılaşması oldugunu yazmışsın.ve şimdi hamilesin.allah sonunu getirsin ve güle güle bebeğini büyüt.bende 3 tane düşük yaptım.bana da kan pıhtolaşması dendi kan pıhtılaşmasına neden olan 3 sebep bulundu.folik asit içmemi hamile kalınca da kanı sulandırıcı iğne olacagımı söylediler.doğuma kadar bu iğneleri olacakmışım.bana acele yazarmısın.neler yaşadın ilaçlar iyi geldi mi? bazen çok moralim bozuluyor yine düşecek diye korkuyorum.bebeklerimi 1 aylık ve 2 aylıkken kaybettim.acele cevap yazarsan sevinirim
Canım sana da çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda hamile kalırsın şimdi baştan anlatayım sana ilk hamileliğimde böyle bir sorunun varlığından haberdar değildim 6 haftalıkken düşmüştü daha sonra bir takım testler yapıldı faktör v leidene bakıldı ve heterezigot çıktım yani taşıyıcıymışım ya anneden ya babadan bu geni almışım homozigot olsaydım hasta olacaktım hem anneden hem babadan almış olcaktım bu geni işin kötü tarafı son iki hamileliğimde bana doktorum (sözde profösör) kan sulandırıcı iğne kullanmamı söyledi (düşük moleküllü heparin)hemde en yükseğinden kullandım ancak bu iğneler bana fazla geldi ve bu sefer kanım çok sulandı bebekleri düşürdüm bu yüzden daha sonra doktorumuzu değiştirdik yeni doktorum bana taşıyıcı olduğumu bu yüzden iğne kullanmama gerek olmadığını söyledi eğer homozigot olsaydım o zaman iğneye gerek olacağını söyledi ve hergün bana folik asit, b vitamini ve bebek aspirini kullanmamı söyledi şimdi Allaha şükür 19 haftalık hamileyim Allah bu doktorumdan binkere razı olsun umarım sana da doğru tedaviyi uygularlar canım doktorun bilgisi burada çok önemli bu kan sulandırıcı iğneler bazen yarar yerine zarar da getirebiliyor çünkü kafana takılan birşey olursa her zaman sorabilirsin canım

Canım sana da çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda hamile kalırsın şimdi baştan anlatayım sana ilk hamileliğimde böyle bir sorunun varlığından haberdar değildim 6 haftalıkken düşmüştü daha sonra bir takım testler yapıldı faktör v leidene bakıldı ve heterezigot çıktım yani taşıyıcıymışım ya anneden ya babadan bu geni almışım homozigot olsaydım hasta olacaktım hem anneden hem babadan almış olcaktım bu geni işin kötü tarafı son iki hamileliğimde bana doktorum (sözde profösör) kan sulandırıcı iğne kullanmamı söyledi (düşük moleküllü heparin)hemde en yükseğinden kullandım ancak bu iğneler bana fazla geldi ve bu sefer kanım çok sulandı bebekleri düşürdüm bu yüzden daha sonra doktorumuzu değiştirdik yeni doktorum bana taşıyıcı olduğumu bu yüzden iğne kullanmama gerek olmadığını söyledi eğer homozigot olsaydım o zaman iğneye gerek olacağını söyledi ve hergün bana folik asit, b vitamini ve bebek aspirini kullanmamı söyledi şimdi Allaha şükür 19 haftalık hamileyim Allah bu doktorumdan binkere razı olsun umarım sana da doğru tedaviyi uygularlar canım doktorun bilgisi burada çok önemli bu kan sulandırıcı iğneler bazen yarar yerine zarar da getirebiliyor çünkü kafana takılan birşey olursa her zaman sorabilirsin canım

canım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.benim faktör leiden mutasyonu (faktör v mutasyonu) negatif bende protrombin mutasyon analizi ve mthfr mutasyon analizi heterozigot mutasyonu tespit edilmiş.bide protein s düşük senin açıklamalarına göre benim iğne olmam yanlış ama bana doktorun dediği başka bi hastalık için aspirin verecektim şimdi folik asit kullan hamile oluncada iğne dedi.canım senin doktora da danışmak istiyorum benim gittigim bursa tıp fakültesi profösörü senin doktorunun adını adresini telefonunu yazarmısın birde ona danışayım.hiç doktorlara güvenim yok çünkü.gittigin bu doktor profösör mü?

X