hamisler kilolar ne alemde?

Ya ben simdi korktum.Iki aylik hamileyim ve 2 kilo almisim simdiden ilerde ne olur halim 65 ile hamile kaldim suan 67 yim.Ama benimki farkli kilo almamin sebebi ben 1 ay rejim yaptim ve tam 7 kilo verdim ve hamile oldugumu ogrendigim gun birakmak zorunda kaldim.Disimi siktim falan ama olmadi zaten rejimden dolayi herseyde gozum kaliyordu esimde rejime son vericeksin iyi besleneceksin diye resti cekince saldim kendimi canim ne istiyorsa yiyorum.Ne yapicam ben ya cok sismek istemiyorum o kadar kilo verdim geri aliyorum onlari yazik bana yaaa :çok üzgünüm:

kızlar ben daha hiç kilo almadım ne zaman tartıya çıksam 50 kiloyum

bende56 kiloyla hamile kaldım 6.ayım bitti 64 kilo olmuşum.6.ayda iki kilo aldım bundan sonrada öyle gitcek heralde.

ben 30. haftamdayım ve 11 kilo aldım diğer hamiş arkadaşlarıma göre fazla walla maaşllahınız var kızlar... ama görenler inanamıyor 30 haftalık hamile olduğuma yani karnım çok fazla büyümedi ama aldığım o on bir kilo nereye gitti bende bilmiyorumm :)

58 le başladım geçne hafta 65 i vuran tartı bu hafta 62.5 çok şükür allahıma oğlişimin de kilosu yerinde hedefim 12 kiloooooo inş

58 le başladım geçne hafta 65 i vuran tartı bu hafta 62.5 çok şükür allahıma oğlişimin de kilosu yerinde hedefim 12 kiloooooo inş

naptın kız? bir haftada 2.5 kilo mu verdin. rejşm mş yaptın. normal mi bu kadar kısa sürede bu kadar kilo vermen ya?

naptın kız? bir haftada 2.5 kilo mu verdin. rejşm mş yaptın. normal mi bu kadar kısa sürede bu kadar kilo vermen ya?

canım 2 aylık uzunnn bir tatilden sonra evi çok kötü halde buldumm bir haftadır temizle temizle bitiremedim iş başa düşünce kilo verdim iki ay yattık şimdi iş zamanı okullar da açılıyor :teytey:

29 haftadayım 57liyle başladım şuan 68 kg almışım şişko hamiş ben benneyaptımki

ya ben 14.haftadayım1 kilo aldım ama hala kusmalarım devamediyor 12.haftada biter demişlerdi:KK43:

bende 41 kilo ile hamile kaldım şimdi 46 kilo oldum bebişim 19 haftalık

Bende yarın 32. haftamı bitireceğim 5,5 kilo aldım. Doktorum çok iyi diyor üstelik bebeğimin kilosu 1 hafta ilerde

ben 35+4 hamişim..52 ile başladım..şu ana 65 oldum...kızımda 2850 gr
olmuş...herkes daha az kilo almış olduğumu düşünüyor..inanmıyorlar yani...ama çok acıkıyorum..midem çok ağrıyor..ağrıdıkça yiyesim geliyor..günde 1 ekmekten fazla yememeye çalışıyorum..ama doymuyorummmm bennn...

27+2 günlük olduk 60-61 arası değişiyo kilom 52 ile başladık bu yola bakalım sonumuz hayır olsunn

dert etmeyin kızlar 30 ayakın aldım 17 kilom gitti ki şu an yağmur hanım 20 günlük dahaaaaaa

ayyy gülden hakketen cok zayıf görünüyorsun annem sen fotoda ya ciddi cok vermişsin .iyi iyi teselli oldun bak şimdi bana .çünkü ben 6 kilo aldım canım ya hızlaa da alıyorum daha da 4 ayım varr .veririm dimiiiiiii .:KK43:((
Bu arada bebişin cok güzel maşallahh.ne güzel ya ha geldi ha gelecek derken baksana 20 günlük olmuşş canım yaaa tü tü tü maşallahh darısı başımıza inşallahh :))))

ben 60 kilo ile hamişliğe başladım 12 haftalık hamişim bugün tartıldım ve kilom 55 sanırım benim işim eller mersine ben tersine olayına döndü

Ya ben artik bu bolumu okumicam ya okudukca fenalasiyorum.Millet 65 le dogum yapiyo ben 65 le hamile kaldim senağlama Daha 2 aylikkende 2 kilo almistim hemen ama Allahtan hastalandimda 1 kilo geri gitmis bundan sonrada istahim cok kacti malesef bronsit olmusum halim pek yok o yuzden belki fazla kilo almamda geri vermesi kolay olur yoksa kafayi yerim ben ya ne guzel rejimdeydim senağlama

Canım sana da çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda hamile kalırsın şimdi baştan anlatayım sana ilk hamileliğimde böyle bir sorunun varlığından haberdar değildim 6 haftalıkken düşmüştü daha sonra bir takım testler yapıldı faktör v leidene bakıldı ve heterezigot çıktım yani taşıyıcıymışım ya anneden ya babadan bu geni almışım homozigot olsaydım hasta olacaktım hem anneden hem babadan almış olcaktım bu geni işin kötü tarafı son iki hamileliğimde bana doktorum (sözde profösör) kan sulandırıcı iğne kullanmamı söyledi (düşük moleküllü heparin)hemde en yükseğinden kullandım ancak bu iğneler bana fazla geldi ve bu sefer kanım çok sulandı bebekleri düşürdüm bu yüzden daha sonra doktorumuzu değiştirdik yeni doktorum bana taşıyıcı olduğumu bu yüzden iğne kullanmama gerek olmadığını söyledi eğer homozigot olsaydım o zaman iğneye gerek olacağını söyledi ve hergün bana folik asit, b vitamini ve bebek aspirini kullanmamı söyledi şimdi Allaha şükür 19 haftalık hamileyim Allah bu doktorumdan binkere razı olsun umarım sana da doğru tedaviyi uygularlar canım doktorun bilgisi burada çok önemli bu kan sulandırıcı iğneler bazen yarar yerine zarar da getirebiliyor çünkü kafana takılan birşey olursa her zaman sorabilirsin canım

merhaba canım yazını az önce okudum ben şu anda 33 haftalık hamileyim geçen yıl 2 aylık karnımda öldü o yüzden doktor bu hamileliğimde bebek aspirini kullanmamı söyledi ama bazı doktorlar aspirinin 32 . haftada kesilmesi gerktiğini yoksa bebeğin kalbindeki deliğin kapanmasını engelleyeceği için doğduktan sonra kalp sorunları yaşayabileceğini söylüyorlar ama benim doktorum doğuma kadar devam ediceğimizi söyledi şimdi aklım karıştı bi doktor farklı konuşuyo diğeri farklı peki sen ne zamana kadar kullanacaksın doktorun bişey söyledimi ne olur cevap yaz

ben ilk hamileligime 55 basladim boyum 166 di 72 sonlandi.biray icinde 55 kiloydum.simdi 32 haftalikken en son doktora gittim bu hamileligimide 55 basladim .simdi 68 kiloyum .durumum vahimmi kizlarkafamçokkarıştıtatlicadiarzutatlicadiarzu

X