Hamileyimmmmm

E

EU3

Ziyaretçi
Kizlar Hamileyim Simdi Ogrendim Cok Mutluyum Suan Hala Goz Yaslarimi Durduramiyorum Rabbim Isteyen Herkese Bu Duyguyu Yasatsin Inssssssssssss Allahim Sana Binlerce Kere Sukurler Olsunnnnnnnnn

gözün aydın çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin

Kizlar Hamileyim Simdi Ogrendim Cok Mutluyum Suan Hala Goz Yaslarimi Durduramiyorum Rabbim Isteyen Herkese Bu Duyguyu Yasatsin Inssssssssssss Allahim Sana Binlerce Kere Sukurler Olsunnnnnnnnn

gözün aydın canım allah tamamına erdirsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah:1hug:

tebrik ederim. sonuna kadar iyi geçirirsin inşallah. bizlere de dua et.

Allah sağlıcakla kucağına aldığın günleride gösterir inşallah.....hayırlı olsun

Allah analı babalı büyütsün,sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah.tebrik ederim.
e.gif
l.gif
i.gif
f.gif

canım hayırlı olsun ..gözün aydın...allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah........benim içinde dua et benimde 18 aralıkta belli olacak...........

hayırlı olsun rabbım saglıcakla kucagınada almayı nasıp etsın hadı gozun aydın darısı bızlere olsun inşşşş

inssss neslihancim rabbim sana da nasip etsin inanki sabahtan beri cok umutsuzdum 2 gundur midem bulaniyo psikolojik diyodum hep olumsuz biseyler olacak diye dusunurken bu guzel sonucu duyunca inanilmaz derecede mutlu oldum esimle bile telefonda aglamaktan dogru duzgun konusamadim sadece" HAMILEYIM CANIM" diyebildim rabbim ins butun isteyenlere bu duyguyu yasatirr

inssss neslihancim rabbim sana da nasip etsin inanki sabahtan beri cok umutsuzdum 2 gundur midem bulaniyo psikolojik diyodum hep olumsuz biseyler olacak diye dusunurken bu guzel sonucu duyunca inanilmaz derecede mutlu oldum esimle bile telefonda aglamaktan dogru duzgun konusamadim sadece" HAMILEYIM CANIM" diyebildim rabbim ins butun isteyenlere bu duyguyu yasatirr

canım ya senin hiç ağrıların oluyomuydu...benim bu ağrılar yüzünden umudum kalmadı birdr sürekli yatıyomuydun....artık en küçük bişeyde kendime umut aramaya başladım ...bende hayırlısıyla şu testim yapsam artık

canım benim gözün aydın.darısı diğer isteyenlere ve bana inş.adına çok çok çoooooook sevindim.kocaman öpüyorum

unvere kaç yıldır bekliyordun?varsa sorun neydi?bide nasıl oldu?aşılama?tüp bebek?çok soru sordum ama umut olsun bize....

ayyyy çoksevındim haırlı olsun Allah tamamına erdirsin belirtilerin varmıydı bende pazrtesi trnsfer oldum merak ediyorum çook

canım gözün aydınn..çok sevindimm..Allah analı babalı büyümeyi nasip etsinn :1hug::1hug:

X