hamileler yardım..

geçmiş olsun canım doğru söylüyosun her şeyde bir hayır var evet bu gün yapıcam artık test yeter artık bu belirsizlik bilmek istiyorum ama 5 günde çıkarmı testte?

çıkar tabi ama çıkmayanlarında olabiliyormuş ama senin beş gün gecikti değil mi büyük ihtimal çıkar canım inşallah hayırlısı olsun canım

inşallah güzel haberlerini bekliyorum canım inşallah allah gönlüne göre verir AMıNNNN

şükürler olsun rabbime hamileyim çift çizgi çıktı ama inanamıyorum eşimi yolladım tekrar almaya bir kez daha yapıcam emin olmak için çok kötüyüm titriyorum bunları zor yazabildim.

şükürler olsun rabbime hamileyim çift çizgi çıktı ama inanamıyorum eşimi yolladım tekrar almaya bir kez daha yapıcam emin olmak için çok kötüyüm titriyorum bunları zor yazabildim.

ahahahaaa ben hayırlısı yazarken sen hamileyim demişsin bileeeeeeee!! ay çok sevindim allah tamamına erdirsin tatlım, kucağına da almak nasip etsin. tadını çıkar!
zemuszemuszemuszemus:lepi::teytey::CüvCüv:

hamiiiileyyyyyyyyiiiiiiiiimmmmmmm:CüvCüv: ikinciyide yaptım yine çift çizgi kızlar çok mutlu ve şaşkınım hala inanamıyorum bir yıl sonra mutlu son canlarım allah sizede en kısa zamanda nasıb etsin:ecrin_bebek:hihoyyyt

Canım bende incir kürü içtim ayın 15de aşılama yaptırdım dün test yaptım ve hamileyim bende geçen hafta tamam adet olcam kesin diyodum ama şükür olamadım göğüslerimde şişmişti bence evde test yap çıkmasa bile dr git kanda yaptır benim dün işyerinde pozitifti öğleden sonra dr gittim ordada yaptırdım olmadı bugün hastaneye gidip ultrasonda bakıldım doğru hamileymişim allahım isteyen herkeseversin inşallahhh

kızlar ben belirtilerimin hepsini yazmamıştım ama şimdi yazabilirim bundan iki hafta önce idrarımın rengi değişti koyulaştı ve içinde tortular vardı birde şu karbonat testini yapmıştım oda taşıcak kadar köpürdü...

canm tebrik ederim Allah hayırlı ve sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin darısı da bizlerin başına olsun

gözün aydın canım senin adına çok sevindim :nazar:

yaaa arkadaşlar.ben yeni üyeyi.zamanla tanışırız.bugün üye oldum.bi soru sorcam cewaplarsanız sewinirim.adetim biteli henüz 7 gün olduki 3gündür göğsümde acı war.ama sürekli.hani adet görmeden önce olur ya (enazından bu bende böle)o şekildeki yeni adet gördüm.dahada tahmini20gün war.belkide fazla adet öncesi belirtilerimde 2hafta önce başlıyo.bu normal mi sizde hiç oldumu.ben de bebek istiyorum da 4 5 aydır.çok garipleştim bilmiyorum.test yapsam çıkmaz daa....yorum yaparsanız çok mutlu olurum.

evet aynı adet olucakmışım gibiydim bir haftadır hiç bir fark yoktu sivilcem bile çıktı.

evet aynı adet olucakmışım gibiydim bir haftadır hiç bir fark yoktu sivilcem bile çıktı.

merhabalar arkadasım öncelikle tebrik ederım senı allahım sag salım kucagına almayı nasıp etsın.bende 14 aylık evlıyım hıc korunmadık hazıranda klomene basladım 5 gun ıctım yumurtlama zamanı cok fazla sancım oldu sımdı adetıme 6 gun var ve cok merak edıyorum acaba hamılemıyım dıye belırtı olarak cok fazla aclık hıssı ve karnımda sıslık vr goguslerımde agrımaya basladı bakalım

slm arkadaşlar aranızda bende yeniyim adetim 13 gün geçti idrar testi yaptım negatif çıktı adet sancısı gibi agrılarım olup geçiyo r ve sarı akıntılarım var hamilemiyim acaba yardım edin bana

X