hamileler yardım..

canım baya sabırlıymışsın yarını bekliyorsun test için inşallah hamilesindir iyi haberlerini alırız

evet bu sefer sabırlı olucam bir yıldır o kadar çok test yaptım ki hep tek çizgi bu sefer kan testi istiyorum tek çizgi görmemek için.

hamıle olabılrsınz ama klomen de incır kurude karın kasık agrııs yapıyor bunuda aklınzda bulunduurn

ilaç kullanmadıgım ay gecıkme oluyordu bndede ilaç kullandıgım ay gununde gelmiştı en iyi sonucu gebelık testı verır size test yapın sonucu alırsınz varsadayoksada sonuçbellıolur

kızlar ben hala test yapamadım korkuyorum sonçtan bu gün beş gün oldu hala hastalanmadım:uhm:

bence yap varsada bi dr a gidersinn Allah korusun başka bişeyde olabilir ama bizim gönlümüz karnında bi bebiş olmasından yana :) olmazsada olmaz ucunda ölüm yokya aylar çookk :)

bence yap varsada bi dr a gidersinn Allah korusun başka bişeyde olabilir ama bizim gönlümüz karnında bi bebiş olmasından yana :) olmazsada olmaz ucunda ölüm yokya aylar çookk :)

evet bende yapmak istiyorum ama aynı zamanda korkutorumda.

merhaba nescim bende geçen ay incir kürünü 16 gün yaptım kasıklarımda şiddetli ağrılar oldu sonra bıraktım 21 güne tamamlamadım kist falan olcak diye daha sonra geçti ama reglime 4-5 gün kaladan itibaren başladı yine kasıklarımda ağrılar ve reglimi zamanın oldum 1 gün geçti ama genelde 27 günde oluyorum bi önceki ay 26 günde olmuştum aslında gecikmemiştide diyebilirim test yaptırırsan kesin sonuca ulaşırsın canım geçmiş olsun

ayrıca reglimin bugün 3. günü ve ilk iki günü evde yattım işe bile gidemedim canım kasık ve bel ağrısından inşallah senin bebişin seninledir.

hayırlısı canım işte akacak kan damarda durmazmış olacağı varsa oluyor yoksa bizler kürler mürler yapıyoruzda biraz kendimizi kandırıyoruz

ben geçmiş zamanda kalmıştım ve beklemiyordum açıkçası tek hatırladığım nefes darlığı çekmiştim ve anlamıştım bende bir gariplik var diyerek test yapmıştım pozitif çıkmıştı ama o zaman hiç istemiyordum ki zaten boşandım hayırlısı değilmiş ki düşük oldu tam olmadı kürtaj oldum falan filan bir sürü şey yaşadım canım bu yüzden gerçekten her işte bir hayır vardır diye boşa denmiyor canını sıkma ama bir an önce test yap bizide sevindir burdannnnn

X