Günümüzde cömert insan sayısı azaldı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@minerva1988

Ay gerçekten inanamıyorum ya sanki ben sizin erkek arkadaşınızın maaşını sormuşum gibi lanse ettiniz şu an. Mesajlarımıza tekrar girdim ve hiçbir şekilde bir tutar sormamışım girip bakın siz de. E ticaretle ilgili sorum olmuş ve sizin verdiğiniz yanıtın sürecinde hangi eğitimlerin alınması gerektiğiyle ilgili. Yani resmen balık tutmayı öğrenmek istemişim yol yordam sormuşum siz ise sanki ben size günde kaç balık tutuyo ne kadar kazanıyo gibi sormuşum gibi yansıttınız şu an. Girin mesajları okuyun öyle tekrar yazın lütfen gerçekten şu an şoktayım.
Nillev Nillev siz de lütfen bir yorum yaparken iki tarafı dinlemeden tek taraftan duyup karşı tarafa önyargılarınızla yorum yapmayın
Ben zaten yorumlarımı eski konularınıza bakarak yapmıştım.Aldığım izlenimi yazdım.İyi forumlar.

Bence çok yakın olmadığın birinin maaşını sormak çok kaba bir durum.Herkes söylemek istemeyebilir.Bu kadar yıldır kardeşime ilk defa sordum.O da oğlunun okul fiyatının çok arttığını söylediğinde.Hani yetiştirebilecekler mi,yardıma ihtiyaçları var mı diye.
Hem önyargılı hem kaba hem de yalancısınız!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X