Tek konu 3 soru kavga dövüş

Pardon da edebiyat ögretmeni falan mısınız? Ne meraklısınız. bos muhabbet yapmaya ya gayet açık ne yazdığı konu sahibinin. Çatacak yer aramayın kendinize. Her konunun altında bir edebiyat yapan mutlaka var. Allah cevrenizdekilere en basta varsa kocanıza bu mantıkla sabır versin.
Edebiyat öğretmeni olmakla ilgisi yok. Şu yazıya gayet açık diyenin aklından şüphe ederim. Şaç baş yolmalık yazmış konuyu. Siz aynı tarzda yazıp konuştuğunuz için şak diye anlamışsınız bence.
Buraya konu açan bir zahmet noktalama işaretlerine, devrik cümlelerinin selametine dikkat etsin.

Edebiyat öğretmeni olmakla ilgisi yok. Şu yazıya gayet açık diyenin aklından şüphe ederim. Şaç baş yolmalık yazmış konuyu. Siz aynı tarzda yazıp konuştuğunuz için şak diye anlamışsınız bence.
Buraya konu açan bir zahmet noktalama işaretlerine, devrik cümlelerinin selametine dikkat etsin.
Al birtane daha numune. Sizin gibilerin derdi burda horozlanıp içinin katranlığını yansıtmak. Noktalama isaretlerine bakıp mı anlıyorsunuz ne demek istediğini? Laf olsun torba dolsun. Yazılandan anlamayanın aklından şüphe edilir zaar✌🏼

Al birtane daha numune. Sizin gibilerin derdi burda horozlanıp içinin katranlığını yansıtmak. Noktalama isaretlerine bakıp mı anlıyorsunuz ne demek istediğini? Laf olsun torba dolsun. Yazılandan anlamayanın aklından şüphe edilir zaar✌🏼
Yeap benim numune 😌
Ya arkadaşım sizin mahalle ağızlı konuşmalarınızın yazı haline dökülmüş halini görmek istemiyorum.
Çalıştığın kurumda mailleri raporları böyle mi yazıyosunuz. Bu nasıl yazı, okumak çok yorucu diyenlere “inlimiyinin iklindin şiphi idiyirim” mu diyosunuz.
Cümlenin öğelerine ayrılmış halini beklemiyoruz hani. Azıcık saygı.

Yeap benim numune 😌
Ya arkadaşım sizin mahalle ağızlı konuşmalarınızın yazı haline dökülmüş halini görmek istemiyorum.
Çalıştığın kurumda mailleri raporları böyle mi yazıyosunuz. Bu nasıl yazı, okumak çok yorucu diyenlere “inlimiyinin iklindin şiphi idiyirim” mu diyosunuz.
Anlamıyorsanız sizde problem var. Görmek istemiyorsanız okumayın! Yorum yapmak zorunda değilsiniz. İnsanlar okumamış olabilir. Yada yazarken çok uzun olduğu için hızlı hızlı yazıyor olabilir. Bunu anlamamak bu kadar zor olmamalı. Sizin bu şekilde yorum yapmanız konu sahibine ne kazandırır? Akıl vercekseniz verin. İnsanların eğitim seviyelerini eleştirmek kimsenin haddine değil. Herkes aynı şartlar altında olmuyor maalesef. Derdini yazan birine bu şekilde yaklaşmak, konu dışı yorum yapmak, ne kadar etik bunu bir düşünün derim.

Anlamıyorsanız sizde problem var. Görmek istemiyorsanız okumayın! Yorum yapmak zorunda değilsiniz. İnsanlar okumamış olabilir. Yada yazarken çok uzun olduğu için hızlı hızlı yazıyor olabilir. Bunu anlamamak bu kadar zor olmamalı. Sizin bu şekilde yorum yapmanız konu sahibine ne kazandırır? Akıl vercekseniz verin. İnsanların eğitim seviyelerini eleştirmek kimsenin haddine değil. Herkes aynı şartlar altında olmuyor maalesef. Derdini yazan birine bu şekilde yaklaşmak, konu dışı yorum yapmak, ne kadar etik bunu bir düşünün derim.
Yahu iyi misiniz?
Bi tutturmuşsunuz anlamayan da problem bla bla. Okumak çok yorucu, zor anlaşılıyor!!
E siz de bizim yorumları okumayın, yazmayın.
Noktalama işaretleri ilkokulda öğrenilir, kaldı ki üniversite mezunu biri. Bari onlar yapmasın.. Asgari özen göstermek karşınızdakine saygıdandır ama siz bilmezsiniz, neyse öğrenirsiniz belki.
Ayrıca kalp katranlığından girip etik değerlerden çıkmanız yetmez bence. Bence bi de bayılın..

Yahu iyi misiniz?
Bi tutturmuşsunuz anlamayan da problem bla bla. Okumak çok yorucu, zor anlaşılıyor!!
E siz de bizim yorumları okumayın, yazmayın.
Noktalama işaretleri ilkokulda öğrenilir, kaldı ki üniversite mezunu biri. Bari onlar yapmasın.. Asgari özen göstermek karşınızdakine saygıdandır ama siz bilmezsiniz, neyse öğrenirsiniz belki.
Ayrıca kalp katranlığından girip etik değerlerden çıkmanız yetmez bence. Bence bi de bayılın..
Güzelim bana yazan sensin yahu. Nöronlar kisa devre yapti anlaşilan. Isinize bakin lutfen. Kaşınacak baska biri bulun. Size asgari özen bile göstermek günahtır bu cahoş kafaniza. Siz öyle insanları yargılayarak gün gecistirin. Kime kaşinabilirim kim kaşir ebele hübele hottorooo. Ayrıca kalbinizin katranlığınla, etik olmamanız eş değer. İnsan olmak çok başka birsey. Bu arada bi de değil! Bir de😘

Yeap benim numune 😌
Öğe değil! Öge 👌🏻 böyle mi yazıyosunuz nokta değil! Böyle mi yazıyorsunuz? Allah aşkına o kadar komiksiniz ki önce kendinizi düzeltin.

Görünüşe bakılırsa numune olan sizlersiniz

Isinize bakın. Hakaret mi? Yahu siz hepiniz problemlisiniz yemin ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Pırıl pırıl kafalar.
Önceki mesajlarınızı kastediyorum hanımefendi, ban yememek için kendimi tutuyorum lütfen sınırı zorlamayın. Selametle…

Önceki mesajlarınızı kastediyorum hanımefendi, ban yememek için kendimi tutuyorum lütfen sınırı zorlamayın. Selametle…
Yazmayın ozaman kardeşim. Kendinize iş aramayın. Insanların egitim seviyelerine inecek kadar kalbiniz kötü olmasın. Kavga etmek icin yer aramayın. Kendi isinize odaklanın. Kimsiniz sizler ya dil bilgisi ögretmenleri sizler kadar ahkam kesmiyor burda. Isinize bakmayı ögrenecek olan sizlersiniz. Kadın dertten alev aliyor altina 3 tane numunee egitim bilgisi soruyor amac ne? Anlamadiysaniz yorum yapmicaksiniz kasinmicaksiniz by kadar basit sanirsiniz odtü mezunlari.

Ben de ettim canım. insanlara hakaret etme hakkını nerden buluyorsa 🤨
Hakareti eden sizsiniz. Mahalle agziymis. Kendi agziniza bakın. Kocalarinizdan göremdiginz ilgiyi burda insanlara saldirarak cikariyorsunuz. O cenelerle iyi sakliolar sizi sükur namazi kilin.

Güzelim bana yazan sensin yahu. Nöronlar kisa devre yapti anlaşilan. Isinize bakin lutfen. Kaşınacak baska biri bulun. Size asgari özen bile göstermek günahtır bu cahoş kafaniza. Siz öyle insanları yargılayarak gün gecistirin. Kime kaşinabilirim kim kaşir ebele hübele hottorooo. Ayrıca kalbinizin katranlığınla, etik olmamanız eş değer. İnsan olmak çok başka birsey. Bu arada bi de değil! Bir de😘
Muhtemelen cevap yazdığım için ben de ban yiyeceğim bari hakkını vereyim.
Hoş ne kadar seviye düşürebilirim emin değilim ama deneyeceğim 😅
İçinde zeka pırıltısı barınan verecek cevap bulamayınca otomatik hakarete geçmiş kezban.
Günlük yaşantında ezik bir tip olduğun için anonim hesaptan millete hakaretler ediyosun gerçek hayatta yüzüne bakmıyoladır, tüm öfken buna aslında. sen de burada adam yerine konulduğun için takılıyosun haklısın, bak adam yerine koydum cevap yazdım.
Allahın kezbanı.
Gelene geçene allah çevrenizdekilere sabır versin demişsin ama asıl başta senin kocana sabır versin. Umarım yol yakınken bebek fikrinden cayar. Çünkü senin bu seviye ile değer katabileceğin hiç kimse yok şu hayatta.

X