Tek konu 3 soru kavga dövüş

ya bazen iş yerinde (sağlık sektörü için söylüyorum) bi görünüp hasta benim tanıdığım haberiniz olsun derseniz orada hasta yakınına bi yakınlık gösterilir, yani bunun için her seferinde gidip gel yapmanıza gerek yok ama kızların gelip gerçekten mi onun akrabasısın demesi falan bi garipmiş kabul.

arkadaşının yanına uğruyor diyorsun ama baya sanki iki kişinin arasını yapmış gibi eşiniz, kıymetli falandan bunu anladım ben, ne bileyim hiç mi bahsetmedi, düğüne gitmediniz mi?

cidden her şeyde önünüze çıkıyormuş eşiniz sakince işe gidip geliyor gibi görünüp bir sürü şey yaşıyor sanki ama siz bunları hep tesadüfen öğreniyorsunuz?

ya bazen iş yerinde (sağlık sektörü için söylüyorum) bi görünüp hasta benim tanıdığım haberiniz olsun derseniz orada hasta yakınına bi yakınlık gösterilir, yani bunun için her seferinde gidip gel yapmanıza gerek yok ama kızların gelip gerçekten mi onun akrabasısın demesi falan bi garipmiş kabul.

arkadaşının yanına uğruyor diyorsun ama baya sanki iki kişinin arasını yapmış gibi eşiniz, kıymetli falandan bunu anladım ben, ne bileyim hiç mi bahsetmedi, düğüne gitmediniz mi?

cidden her şeyde önünüze çıkıyormuş eşiniz sakince işe gidip geliyor gibi görünüp bir sürü şey yaşıyor sanki ama siz bunları hep tesadüfen öğreniyorsunuz?
Oh ya nihayet anlayan bir yorum .
Hiç bahsetmiyor.
Herkes sen kıskançdin adamı bunalttin diyor ama en baştan öyleydi.
Vallahi billahi ben onu düzeltmeye çalışıyorum sadece.asil duvra toslayan benim.Hayat felsefesi gizli saklı yaşamak ama karşıdaki den yüzde yüz dürüstlük bekler o ayri

Tamam da karşımızdaki insan kıskanç diye bişeyleri gizleyerek mi yaşamalıyız? Evet biraz daha anlayış gösterebilirsiniz ama sizden en ufak şeyleri bile saklamasını nasıl haklı buldular anlayamadım? O zaman herkes birbirinin hoşlanmadığı şeyleri yapıp huzursuzluk çıkmasın diye anlatmasın. Gizli kapaklı yürütelim ilişkileri. Böyle saçmalık mı olur

Hicde kiskancliginizi yenmemissiniz .Bastiriyorsunuz .Patlayacak Ne yaptı eşiniz neyi yakaladınız neyi gördünüz büyük hatası ne Yoksa sizdemi korktugu şeyi çekenler kervanına girmek istiyorsunuz.İlgisimi bitti sevgisimi sohbetimi.Cok yanlış yoldasınız bunalmasi gecikmez bunu kendi ellerinizle dilinizle yapacaksınız

Sizi anlamıyor değilim sizin gibiydim kendimi torpuledim yendim ben bu huyumu aldatilmaktan afedersiniz aptal yerine konmaktan soru cevapla kim kurtulmus.Karsimizdaki insana ego yüklüyoruz ona ben kendimde Sanada güvenmiyorum u yüklüyoruz sonrada aslında karşımızdaki insanlar güvenilmez martavilini yutturmaya çalışıyoruz.Aldatilmaktan yada kaybetmekten korktuğumuz herşeyi hayatımıza davet ediyoruz.Ne yaparsak yapalım olacak olan oluyor.Sevmek güvenmeyi ve sonunda kandirilirsak bu riski göze almayı içerir.Yanlis yaparsa yol orada tavir bu olmalı.Cocuk gibi 24 saat her kelime her konuştuğu insanı sorgulamak değil nacizane siz bilirsiniz.

Hicde kiskancliginizi yenmemissiniz .Bastiriyorsunuz .Patlayacak Ne yaptı eşiniz neyi yakaladınız neyi gördünüz büyük hatası ne Yoksa sizdemi korktugu şeyi çekenler kervanına girmek istiyorsunuz.İlgisimi bitti sevgisimi sohbetimi.Cok yanlış yoldasınız bunalmasi gecikmez bunu kendi ellerinizle dilinizle yapacaksınız
Sohbet mi oda ne ben evlendigim günden beri sohbet etmedim ki buna layi gorulmedim hiç.Niye konuşmuyorsun dediğimde ben böyleyim diyor ama öyle değil.
Evde ben konuşmadan çit çıkmaz bundan da sıkıldım.

Kpss calisiyorum ilk isim atandığım gibi seni boşamak dediğiniz bir evlilikte kıskançlık yada sorgulama yapmayın olsun bitsin o zaman.Yeni yazdığınız şeylerle işin botutu değişti.Siz zaten desteğim yok diye bosanmiyorsunuz anladığım kadarıyla .O zaman bu kocanın ne yapıp yapmadığını niye dert ediyorsunuzki ?

Kız bu ne boşuna kuruntu yapıyorsun. Bu düşüncelerden uzaklaş, hem arkadaşın olsun diyorsun hem olunca kızıyorsun. Demek ki sana bahsedeceği kadar yakın görmüyor kimseyi. Boşuna yıpratıyorsun eşini ve kendini. Biraz hobi edin ya da işe gir insan evdeyken böyle şeylere kafayı çok takıyor

Adam fazla zıplıyor. Fırıldak. Şuan birşeyi yoksa bile ilerde kesin olur. Hiç güven verici bir tipleme değil asla evli kalmam böylesiyle az ötede hoplasın

Kpss calisiyorum ilk isim atandığım gibi seni boşamak dediğiniz bir evlilikte kıskançlık yada sorgulama yapmayın olsun bitsin o zaman.Yeni yazdığınız şeylerle işin botutu değişti.Siz zaten desteğim yok diye bosanmiyorsunuz anladığım kadarıyla .O zaman bu kocanın ne yapıp yapmadığını niye dert ediyorsunuzki ?
Çünkü huzursuz olmakdan sıkıldım.

Valla huzursuz olmaktan sıkıldım dediniz de yüzüne karısı kpss çalışıp atanayim ilk eşim seni boşamak diyen kadına herşeyi yapar yani kocasında ya bu sözü tutar iş mis bakar bosarsiniz yada o bunu burnunuzdan getirebilir niye yapamayacağınız şeyi söylediniz ciddiye alınmazsiniz ki Belkide o da bunun yolunu yapıyor gidin yada kalın umurunda değilse fark etmez zaten ilişki bı yerde bozulmuş zaten o haklı demiyorum ama sizin bu tavırlara da en sonunda ne halin varsa gör diyecek gidişat bu

X