Genetik-tüm ekzom dizilemi

Merhaba üzerinden baya zaman geçmiş ama sizinle aynı durumdayım banada ekzom önerildi! Rezervim çok az menopoz kapıda! Anne olamayacağımı düşünüyorum artık umudum hiç kalmadı! Acaba nerede yapıldı ekzom ücret ne tuttu yardımcı olabilir misiniz ?
Dr aysegul kuskucu yyazıp googlede arastırımn kızöar ıstanbuşda yapılıyor ben yaptırdım

Konu sahibinin bebeği oldu mu çok merak ettim umarım olmuştur
Keşke keşke ! Ama ne yazık ki 2 sene geçti üzerinden... Buraya girmeyi bile bırakmıştım. Tekrar gebelik düşününce araştırmaya koyulduk. Bizim ekzom testlerimiz de temiz geldi . Ama yine önermiyorlar 3. Gebeliği. Tespit edilemeyen bir gen hatasıdır deniyor. Çok üzgünüm ben kabullendim durumu .

Çok uzun zaman olmuş yazalı ,son durumunuz ne oldu sağlıklı bebek sahibi olabildiniz mi benzer şeyler yaşadım taniniz konulabildimi

Benim ablamda aynı testi yaptırdı igenomix diye bir laboratuvar da Türkiye de 7000 tl ye yaptırmışlar

Keşke keşke ! Ama ne yazık ki 2 sene geçti üzerinden... Buraya girmeyi bile bırakmıştım. Tekrar gebelik düşününce araştırmaya koyulduk. Bizim ekzom testlerimiz de temiz geldi . Ama yine önermiyorlar 3. Gebeliği. Tespit edilemeyen bir gen hatasıdır deniyor. Çok üzgünüm ben kabullendim durumu .
Merhaba! Yazınızı yeni gördüm.Öncelikle çok geçmiş olsun. Bebeğiniz oldu mu?Umarım sağlıklı bir bebek nasip olmuştur, eğer henüz olmadıysada inşaallah en kısa zamanda olur. Ben wes gen analızı hakkında araştırma yapıyorum çocuğunda bır rahatsızlık var ama tetkıklerle ortaya konulamıyolar. Benzer sıkıntılar bendede olunca doktorlar önerdi.ama 15 -20 bin civarı bır fıyattır dedı. Siz yaptırdınız sanırım sadece gebelık ıcın olursa mı devlet öder acaba. Kusura bakmayın uzun oldu ama ilk defa bır yorum sıtesıne yorum yazıyorum ve bu kadar kısaltabıldım. Sizin durumuzdan çok etkilendim. İnşallah rabbım sizi dualarınızla kavuşursun.

İnsanlar burada o kadar saçma şeyler soruyor bi bakıyorum mesaj sayısı sayfalarca.. ben iki saattir biri görür birşey yazar bi umıtla bekliyorum .. görünmüyorum yada gerçekten yanlız beni buldu bu illet.
Nerdeyse aynı şeyleri yaşadım bana ulaşın

X