Evleneceğim mobilyalar geldi , ancak o kadar uyumsuz ki düşünemeden alınca böyle oldu ;( sizce ne yapmalıyım

renk uyumsuz olmayabilir belki ama materyal uyumsuzluğu var gibi geldi bana. masa ayağı demir gibi, sandalyeler tahta, ahşap gibi görünüyor.
benim zevkime hitap etmedi o tamamen ayrı konu ama gözü rahatsız eden bi karışıklık var masada.

Belgesel ne alaka? Playlistimdeki şarkıların birbiriyle alakası gibi olmuş şu yorum 😬
TLC’deki belgesellerden bahsediyor bence, orada evle dekorasyonla ilgili belgeseller oluyor ya. Ama o programlarda da takım dayatmasına denk gelmedim ben hiç.

Umarım onlardan bahsediyordur. Kültür gösterisi yaptığını düşünmek istemiyorum sjdkdksk
Size kültür gösterisi yapsam nolur yapmasam nolur ne yani sanal alemde size kültür gösterisi mi yapacağım ayy çok ihtiyacım vardı buna ama nasıl anlatamam :KK70: Sen dergi karıştır dedin ben de belgesel dedim kültür gösterisi mi oluyor şimdi bu sen dergiden bahsedince kültür gösterisi olmuyor yani çok pardon daha alıntılama gözardısın

Size kültür gösterisi yapsam nolur yapmasam nolur ne yani sanal alemde size kültür gösterisi mi yapacağım ayy çok ihtiyacım vardı buna ama nasıl anlatamam :KK70: Sen dergi karıştır dedin ben de belgesel dedim kültür gösterisi mi oluyor şimdi bu sen dergiden bahsedince kültür gösterisi olmuyor yani çok pardon daha alıntılama gözardısın
Kültür gösterisi olduğunu düşünmedim işte, ben de bundan bahsediyorum. Ah bir de okuduğunu anlasan… 🥲

Ayrı ayrı seçmek yerine mağazalardaki oluşturulmuş takımları alsaydınız ya komple?
Tüm salon takımı, tüm yatak odası takımı diye.
Kullanılmamış ürünler sonuçta, mağazaya renk değişimi için danışın bari.

X