Evlat Edinme evlat edinmek

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

24111990

Mucizem ol
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
1.536
456
Arkadaşlar dört yıllık evliyiz eşim azosperm tese oldu sperm bulunamadı sonra ilaç tedavisine başladı ama hiç bir işe yaramıyor tekrar tese olcak yüzde yirmi ŞANSIMIz var malesef evlat edinme konusu aklımda hep vardı tabi korkularım da var dün eşimin ağzını aradım çok sinirlendi daha konusunda bile neden dedim onların ailesi yok bizim de evladımız çok kırıldı galiba bütün gece uymadi konusunu açma bir daha dedi çok üzüldüm zamanla fikri değişir mi acaba

kolay değil canım allah nasip etsin inş. o kadar güzel bişiki evlatlık konusunda biraz daha bekleyin eşiniz ılımlı bakabilir zamanla

pff eşin hemen de kestirip atmış:KK62:bir nedeni söyleseydi bari! neden istemiyormuş.
ben henüz 2 senelik evliyim yaşımız da tutmuyor evlat edinmek için. ama ilk düşük yaptığımdan beri eşime çıtlatıyorum bu konuyu. en son o da kabul etti 5 senelik evli olduğumuzda hala çocuğumuz yoksa kurum aracılığı ile çocuk sahibi olmayı. ikna edebileceğin çok alan var ama işte seninkinin nedeni ne acaba?
evde şimdi kedimiz var, inan onu bile bikaç saat görmeyince özlüyoruz ikimizde, evimize kedicik bile neşe kattı. insanın yavrusu nasıl sevilmez istenmez? inşallah ikna olur eşin de. hepimizin evleri çocuk sesleriyle şenlenir en hayırlı ve kısa zamanda:KK66:

Arkadaşlar dört yıllık evliyiz eşim azosperm tese oldu sperm bulunamadı sonra ilaç tedavisine başladı ama hiç bir işe yaramıyor tekrar tese olcak yüzde yirmi ŞANSIMIz var malesef evlat edinme konusu aklımda hep vardı tabi korkularım da var dün eşimin ağzını aradım çok sinirlendi daha konusunda bile neden dedim onların ailesi yok bizim de evladımız çok kırıldı galiba bütün gece uymadi konusunu açma bir daha dedi çok üzüldüm zamanla fikri değişir mi acaba

Benim eşimde istemiyor. Hayır çocuğa bakacak olan benim. Kaldı ki hamilelik durumunu yaşayacak olan da, kadınlar onlar zaten dünyaya gelmiş bir çocuğa baba olmaya adapte olacaklar. Tek fark biyolojik değil de sonrada sevgiyle baba ya da anne vasfına haiz olacağız.Bunu neden anlamayıp kestirip atıyorlar anlayamıyorum.

Elif Adanın annesi diye bir sayfa var facede okuyun derim. Evlat edinmede bir doğum şeklidir diye anlatımları var çok güzel anlamlı ve ders çıkarılacak paylaşımları var gerçek ve yaşanmış. Eşinizede okutun derim belki bi faydası olur.

Bence evlatlıktan once sız bı hayvan sahiplenın inanın çocuk özlemını daha çok hıssettırıyorlar o hayvanlara bıle bağlı olan cocuga nasıl olmaz. Hayvan sahipledıkten sonra eşinizzi yavaş yavaş işleyın evlat hakkında belkıde hıc gerek kalmadan olur

Elif Adanın annesi diye bir sayfa var facede okuyun derim. Evlat edinmede bir doğum şeklidir diye anlatımları var çok güzel anlamlı ve ders çıkarılacak paylaşımları var gerçek ve yaşanmış. Eşinizede okutun derim belki bi faydası olur.
Takip etmez miyim. Çok şey öğrendim o blogdan. Umut kaynağım.

X