Eski dostlar ile hayata dair her şey

Cemrecigim whatsup da da yazdim.sana ya da baskasina kizmak kirilmak vb sebepler ile karar almamistim tetikleyici olabilir o an ama ana neden degildi cani sikma oyuzden.cok konustuk uzun uzun konusmaya yazmaya gerek ayni seyleri. İlk giris mesajimda da yazdim detayli hem. Oldu bitti. Ben beklentimi sifira indirerek dondum tekrar. Ozel destek almak sadece diyet paylasimi ayni kilo ayni hastaliklar olan bir grup ya da arkadas bulursam ek olarak sadece diyet icin orda olurum onun disinda gecmis gunlerin hatri emegi icin paylasimin devami icin burdayim. Sen nasilsin buarada ders sinav nasil. Kilon kac oldu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hepinize iyi gunler.yarin gorusuruz aksama kadar is yogun.cikista da kursum var zaten.opt kib

Gunaydin kizlar hayirli cumalar nasilsiniz. Cuma gunu bugun ve ben cok mutluyum :p cunku cok yorgunum.bu haft. Hergun is cikisi bir bucuk saat yuruyorum toplamda hem de cok tempolu kursa yetismek icin. Onceki haftanin yorgunlugu uykusuzlugu da bastirdi galiba.hrpsi birlesince cok yoruldum bu hafta. Yarin biraz uyuyup evi supurup direk carsiya giderim terzi pravom var dugun icin diktirdigim ceket icin. İslerimi halledip yemek yer spora gecerim planim boyle bakalim. Bugun is yogun aksam da kursun son gunu.deneme var firsat bulursam biraz calisacam.

Bahar temizligi basladiniz mi kizlar.ben bu hafraici dusunuyorum halilarim cok kirlendi zaten. Halilar yikamadayken evi de twmizlettireyim komsuma. Annemler gelecek haftasonu zaten.iyi olur diye dusundum.

Dun esime cok guzel cicek aldim saksuda. Evi cicek vahcesi yapti zaten. İsyerinin bahcesinden nane aldi ekti saksiya.istanbuldan donetken pet sisede cicek koku getirmis.dun de supriz yimurta aldim :p:p:p eve gelince oyincaklarini yapmaya calustik.ay ne zormys.cocuklar nasil yapiyor :p:p:sly::sly::sly:

Jeste jestle karşılık gibi olacak ama diğer topiğe yazmama kararı almıştım,buna değil :)

Bu arada yeni topiğin hayırlı olsun.Umarım herşey gönlünce olur.Ben ilk topiğe geldiğimde senin vesilen ile gelmiştim.Çok değerli insanlar tanıdım sayende ki hala hayatımdalar(pek severim :))

Yaşanılanlar bizi zamanında üzsede çok çabuk toparladık.Sanırım içimizde kin olmaması buna vesile oldu.Düşman kelimesini ağzıma bile almak istemem.Ortak paylaştığımız çok şey oldu.Her ağladığımda sevindiğimde sen yanımdaydın.Uzaktık ama yanyanaydık.Ablam,annem,kardeşim hatta ne diyorduk ikiz kardeştik :))) Bunları unutacak değiliz.Yaşanmışlıklarımız bizim karakterimizle alakalı.Unutmayız,unutamayız...Kalbinin ne kadar temiz olduğunu bilirim,kötü niyetin yoktur kimseye karşı.O yüzden Rabbim gönlüne göre versin inşallah...

Velhasıl....
Dilerim hayatının bundan sonraki kısmında her alanda başarıyı mutluluğu yakalar bir daha hiç bırakmazsın.Rabbim yar ve yardımcın olsun ....

Korler sagirlar birbirini agirlar olacak resmen. Ben de sana yazmisim sen bana yazarken . Topigimiz gordugun uzere pek sakin. Gun gun sakinlesti. Ne yapsam onleyemedim daha da durgunlasti hatta bu duruma uzulup sinirlenip ben de bir veda yaptim artik baski beklenti olmadan paylasim yapmaya karar verdim arkadaslar da ayni fikirdeyse devam ederiz ya da yazmak istemezlerse tam bir final yapariz artik. Herseyin bir donemi sezoni var galiba.devam ettiremedik eski paylasimi saglikli bir sekilde. Herkes iyi olsun mutlu olsun gerisi bos zaten.saglik konusunda cok sey ogrendik ogrettik guzel arkadaslik ve dostluklar kazandik bunlar kazanclarimiz oldu oyizden topik kapansa da bisey kaybetmemis olur z zaten. Guzel dostlar arkadaslar kazanmana vesile olmak da ayri bir kazanc oluyor bu durumda benim.icin. kin degil kirginlik oluyor bizim gibi insanlarin kalbinde. O da zaman ya da adim ile ya da bir ani hafifliyor unut luyor. Bizler neleri unutmus insanlariz.oyizden boyleyiz galiba. Dost kardes kazandim guzel arkadaslar kazandim ama sen tam ikiz kardestin oyizden bugun bunlari yazabiliyoruz . Rabbim hepimizin gonlune gore versin ins. İnsan kaybetmek cok kolay kazanmak cok zor. Ben bunu anlayali cok oldu eski arkadaslarimla bile iletisime gectim oyizden bu yil. Senden once hayatimda hersey bervatti senin oldugun donemde daha iyiydi senden sonra kotuye gitti yine. Ugurlu gelmistin belki de. İns bundan sonra hayatlarimiz cok guzel olsun ikimiz de hayati cok zor yasayanlardaniz.

Korler sagirlar birbirini agirlar olacak resmen. Ben de sana yazmisim sen bana yazarken . Topigimiz gordugun uzere pek sakin. Gun gun sakinlesti. Ne yapsam onleyemedim daha da durgunlasti hatta bu duruma uzulup sinirlenip ben de bir veda yaptim artik baski beklenti olmadan paylasim yapmaya karar verdim arkadaslar da ayni fikirdeyse devam ederiz ya da yazmak istemezlerse tam bir final yapariz artik. Herseyin bir donemi sezoni var galiba.devam ettiremedik eski paylasimi saglikli bir sekilde. Herkes iyi olsun mutlu olsun gerisi bos zaten.saglik konusunda cok sey ogrendik ogrettik guzel arkadaslik ve dostluklar kazandik bunlar kazanclarimiz oldu oyizden topik kapansa da bisey kaybetmemis olur z zaten. Guzel dostlar arkadaslar kazanmana vesile olmak da ayri bir kazanc oluyor bu durumda benim.icin. kin degil kirginlik oluyor bizim gibi insanlarin kalbinde. O da zaman ya da adim ile ya da bir ani hafifliyor unut luyor. Bizler neleri unutmus insanlariz.oyizden boyleyiz galiba. Dost kardes kazandim guzel arkadaslar kazandim ama sen tam ikiz kardestin oyizden bugun bunlari yazabiliyoruz . Rabbim hepimizin gonlune gore versin ins. İnsan kaybetmek cok kolay kazanmak cok zor. Ben bunu anlayali cok oldu eski arkadaslarimla bile iletisime gectim oyizden bu yil. Senden once hayatimda hersey bervatti senin oldugun donemde daha iyiydi senden sonra kotuye gitti yine. Ugurlu gelmistin belki de. İns bundan sonra hayatlarimiz cok guzel olsun ikimiz de hayati cok zor yasayanlardaniz.

Gerçekten de pek sessiz..Kızlar nerdeler ki ? Gerçi veda konuşmanı gördüm şimdi hayırlısı ne diyeyim...

İkiz kardeş ve uğurlu gelmek bunlar güzel cümleler...Çok teşekkür ederim hatta bilmukabele.Topiğin seyiri ne olur bilmem ama sen kk da hep ol.Sık giremesende yaz takip ederiz evelallah :KK66:

Evet evet cok sakin. Umarim hareketlenir bakalim hayirlusi artik.nurdan ankara git gel yapiyor duygu kuzey ve yazlik sezonu acti. Yeniden eliptik aldi tam gaz spor yapacak sultan doguma gitti serap diyet okul ve oglusu ile. Nesli tatile cikti cemrem haberim yok

Kizlar mrb hepimize guzel bir haftasonu diliyorum benim.dugun telasi var oyuzden kargocu ve terzi ugramam lazim nasil yorgunluk halsuzlik var ustumde. Esim uc gundur nezle. Bana bulastirdi galiba. Mecbur gitmem.lazim ama. Opuyorum dikkat edin kendinize

İyi pazarlar nasilsiniz ben gayet basit bir sey ile keyifliyim ev isim yok balkonda kitap keyfi yapiyorum erken kalktim kajvalti fasli bitti ogleden sonra da disari cikariz esimle. Size de bol keyifli bir gun diliyorum

Mrb kizlar herkese guzel bir hafta olsun ins.ben dugun biraz sakin biraz yogun gun gecirdim. Ev temizdi ama terzi prova vardi gerci o da olmadi adam baslamamis sinuir oldum sonra da market yaptim hem.annemler gelecek hem diyet moduna donuyorum baya lazimdi birseyler. Sonra da yemege koyuldum etli turlu yaptim tavuk sote yaptim mantar sote esime kuskus pilavi kabak yemegi. Sonra da film izledik bugun tatil ama malum biz calisiyoruz yine. Aksam da is cikisi terzi pravom olacak ins carsamva teslim alacagim cumartesi sabah annemler burda.cuma kina. Ona yetisemiyorlar.bu hafra telasliyim bahar temizligini de yaptiracam halilari yarin aksam yikamaya verecem cuma da bahar temuzligi. Pazartesi aksam is cikisi kardeaimle ankRaya gidrcegiz hem ben genetik tahlilimi yPtiracam hem onun rutin yillik kontrolu geldi bugun diyete dondum bol odem atmak adina karabugday ile acilis yaptim yarin ve carsamba spor salonunda olacagim benden haberler boyle. Opuldunuz

selam eski dostlarım burdan birden uzaklaştım kusura bakmayın herşeyden koptum son zamanlarda diyet miş sağlıklı beslenmek miş hatta asalak gibi hiç birşey yapasım bile yoktu neyse alkışlar arasında geçtiğimiz günlerde 70 küsür kg gördüğümü iftiharla söylemek isterim ne iftiharı tam bir hüsran ile desem daha iyi olacak neyse bir arkadaşımla acayip bir iddiaya girdim kazanmam gerek o da benim gibi keçi bakalım kim kazanacak bu arada sattığım eliptiğin daha profosyonelini aldım perşembeden beri hergün yapıyorum neyse arkadaşlar burda bir çok güzel arkadaşlar kazandım çokda memnunum hepinizi seviyorum ama malesef topiğimiz tenhalaştı haklı sebepler vardır hepsine saygı duyuyorum benimde biraz gaza gelmeye sevkimi toplamaya ihtiyacım var yine buralardayım bir topik var dişli hatunlara benziyorlar şimdilik sık olmamakla birlikde oraya yazmaya başlıcam ama önce burdaki arkadaşlarıma bunu söylemek istedim hepiniz ALLAHA emanet olun

Günaydın arkadaşlar, o kadar uzun zaman oldu ki girmeyeli, birşeyler yazmak garip geldi şimdi. Topiği canlı tutamadık maalesef. Ben de az az giriyordum, sonra Doğa'nın vedasından sonra elim varmadı ne yazık ki. Duygu ve Doğayla görüşüyoruz ara ara, Nurdan'la da arada görüştük ama diğer arkadaşlarla sadece buradan görüştüğümüz için yazma ihtiyacı duydum. Sanırım herkes ayrı ayrı topiklerde takılıyor. Arada ben de bulurum sizi artık bulunduğunuz yerlerde:KK1:
Güzel arkadaşlıklar kurduk burada, dilerim daha uzun uzun yıllar devam eder. Face'den de bazı arkadaşların hayatlarındaki gelişmeleri, iyi olup olmadıklarını takip edebiliyoruz. Diyet bitince devam ettiremedik galiba muhabbeti. Belki ortak payda bulmak zor oldu, belki yoğunluğumuz artmıştı yeterince vakit ayıramadık, ne olursa olsun bir kopuş oldu.
Görüldüğü üzere veda tadındaki yazılarda hiç iyi değilim. Zaten veda etmeyi sevmem, bitişlere de inanmam. Bu sene hayatımın en yoğun iş dönemlerinden birini yaşadım, yaşıyorum. Yine de fırsat buldukça, yazdığınız topiklerde veya burada iletişim kurmak isterim.
Ben zaten pek disiplinli diyet yapmıyordum biliyorsunuz, şimdi de hiç yapmıyorum. Yalnız dengelemeyi öğrendim biraz. Spor haftada 3 gün yapmaya çalışıyorum, olmazsa 10000 adımı geçmeye çalışıyorum. Özel durumlarda, gezmelerde, tatilde dikkat etmiyorum yediklerime, hareketimi artırmaya çalışıyorum. Uzun bir süredir 67-68 kg civarında geziniyorum. 66'yı da 69'u da görmüyorum tartıda. Aslında birkaç kg vermek istiyorum ama konsantre olamıyorum bir türlü.
İş yoğunluğum, dediğim gibi felaket düzeyde. Hiçbirşeye yetişemiyorum hissi içindeyim. Sağlıkla ilgili bir sorunum yok şükür. Güzel ülkemizdeki olaylara üzülüyorum sık sık, bir şey bitiyor, bir şey başlıyor, bana hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor, üzüntümü, kızgınlığımı kelimelere dökmekte yetersiz kalıyorum...
Benden havadisler böyle, hepiniz iyisinizdir inşallah. Tekrar görüşünceye kadar hoşçakalın...

Gidisim el yazisi donusum el yazisi vedam da el yazisi ile olacak

Eklentiler

• $1400583317360.jpg
    $1400583317360.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 74
  • $1400583335603.jpg
    $1400583335603.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 80
  • $1400583345923.jpg
    $1400583345923.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 90
  • $1400583357831.jpg
    $1400583357831.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 83
Doğacım bir kaç gün girdim baktım hiçkimse yazmamıştı..sonra kimse yazmıyo diye bende bakmadım..şimdi oğlanla oynuyorken birden bakayım dedim yazışmalar olmuş...ben kararlıyım canım kilo konusunda telefonla da görüştük...kapanmasın sayfa ya da yeni bir sayfada yepyeniden başlayalım diyete...

Canim yemekli misafirim vardi kusura bakma.sen elinden geleni yaoanlar arasindasiniz kirilma uzulme oyizden bu konuya. Buraya kimse donmek istemedi ugrastim ama olmadi. Son uc yaziyi okursan anlarsin durumun ciddiyetini. Hangi topik bilmiyorum ama disli hatunlar var yazmis duygu. Onlara eslik edebilirsin. Esra azimli devam ediyor 120lerden 78 e indi. Topik acti. Tanidik isimler nurdan zuleyha hoca ben arada yaziyoruz oraya. Ama diyet konusunda beklentini karsilar mi bilmiyorum yeni topik acarim acilir sorun degil de iki kisi diyet yapacaksa olmaz uc dort kisi yazip digerleri aylarca yazmayacaksa olmaz malum burda bunu yasadik. Sen bunlari oku once. Sonra dogru bir yol seceriz

Canim yemekli misafirim vardi kusura bakma.sen elinden geleni yaoanlar arasindasiniz kirilma uzulme oyizden bu konuya. Buraya kimse donmek istemedi ugrastim ama olmadi. Son uc yaziyi okursan anlarsin durumun ciddiyetini. Hangi topik bilmiyorum ama disli hatunlar var yazmis duygu. Onlara eslik edebilirsin. Esra azimli devam ediyor 120lerden 78 e indi. Topik acti. Tanidik isimler nurdan zuleyha hoca ben arada yaziyoruz oraya. Ama diyet konusunda beklentini karsilar mi bilmiyorum yeni topik acarim acilir sorun degil de iki kisi diyet yapacaksa olmaz uc dort kisi yazip digerleri aylarca yazmayacaksa olmaz malum burda bunu yasadik. Sen bunlari oku once. Sonra dogru bir yol seceriz

kusurluk birşey yok canım...bu grubun dağılmasını istemem o yüzden yazdım ama anladığım kadarıyla herkes dağılmış zaten...doğru diyorsun bu iki üç kişiyle olacak iş değil...istek lazım destek lazım...sen ne dersen ben varım canım...

X