Eski dostlar ile hayata dair her şey

SARILARIN FILIZ

umudum var :)))))))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
15.463
233
40
NE KURBAN BAYRAMI TOPİĞİ NE 2013 TOPİĞİ BİZE YARAMADI DOSTLUKLARIMIZ DISINDA. KALDI KI 2013 OZELLIKLE COGUMUZ ICIN KOTU GECTI YA DA KOTU BITTI. MADEM KI YENI BIR YILDAYIZ MADEM KI DOSTLUKLARIMIZ DEVAM EDIYOR MADEM KI 2013 GERIDE KALDI MADEM KI KILOLARIMIZDAN KURTULAMADIK MADEM KI DIYET PSIKOLOJISI BIZE IYI GELMIYOR BELKI MADEM KI BIZ BERABER DIYET YAPIYOR OLMAKTAN DAHA COK, UZAKTA AMA YANYANA HAYATLARIMIZI YASIYOR, BIRBIRIMIZI TANIYORUZZZZZZZ. EEEEE TABI KI BENIM GERIZEKALI PATRONUMUN BENIM PAYLASTIGIM SEYLERI OKUDUGUNU OGRENDIK EEEEEEE TUM BUNLARDAN NE ANLADIM NE ANLADIK DERSEK, BIZE YENI BIR BASLANGIC LAZIM AMA KEYIF DOLU VE STRESSIZ. BASKININ OLMADIGI, BASKI ALTINDA OLMADIGIMIZ. SANKI EGLENEREK, HAYATLA VE HERSEYLE DALGA GECIYOR GIBI OLABILDIGIMIZ BIR YER BELKI. EEEEEEE O ZAMAN DOGRU YERDEYIZ. DIYETTEN DE KONUSACAGIZ EVE ALINACAK ESYADAN DA, SACLARIMINIZDAN DA , KOCALARIMIZDAN DA, COCUKLARIMIZDAN DA.........

KAYBETTIKLERIMIZLE, KAZANDIKLARIMIZLAAAAAA, YINE HEP BIRLIKTE DOSTLAR ILE BURDA BULUSMAK DILEGIYLEEEEEEEEEEE.......

HOSGELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZZZZZZZZZZZ DOSTLARIMMMMMM

:nazar::KK16::KK42::KK66::KK19::KK64::KK62::KK71::KK70::81::79::118::119::124:

NE KURBAN BAYRAMI TOPİĞİ NE 2013 TOPİĞİ BİZE YARAMADI DOSTLUKLARIMIZ DISINDA. KALDI KI 2013 OZELLIKLE COGUMUZ ICIN KOTU GECTI YA DA KOTU BITTI. MADEM KI YENI BIR YILDAYIZ MADEM KI DOSTLUKLARIMIZ DEVAM EDIYOR MADEM KI 2013 GERIDE KALDI MADEM KI KILOLARIMIZDAN KURTULAMADIK MADEM KI DIYET PSIKOLOJISI BIZE IYI GELMIYOR BELKI MADEM KI BIZ BERABER DIYET YAPIYOR OLMAKTAN DAHA COK, UZAKTA AMA YANYANA HAYATLARIMIZI YASIYOR, BIRBIRIMIZI TANIYORUZZZZZZZ. EEEEE TABI KI BENIM GERIZEKALI PATRONUMUN BENIM PAYLASTIGIM SEYLERI OKUDUGUNU OGRENDIK EEEEEEE TUM BUNLARDAN NE ANLADIM NE ANLADIK DERSEK, BIZE YENI BIR BASLANGIC LAZIM AMA KEYIF DOLU VE STRESSIZ. BASKININ OLMADIGI, BASKI ALTINDA OLMADIGIMIZ. SANKI EGLENEREK, HAYATLA VE HERSEYLE DALGA GECIYOR GIBI OLABILDIGIMIZ BIR YER BELKI. EEEEEEE O ZAMAN DOGRU YERDEYIZ. DIYETTEN DE KONUSACAGIZ EVE ALINACAK ESYADAN DA, SACLARIMINIZDAN DA , KOCALARIMIZDAN DA, COCUKLARIMIZDAN DA.........

KAYBETTIKLERIMIZLE, KAZANDIKLARIMIZLAAAAAA, YINE HEP BIRLIKTE DOSTLAR ILE BURDA BULUSMAK DILEGIYLEEEEEEEEEEE.......

Duygu bu basligida bu yaziyida sevdi:KK16:

Yavrucugum senı uzun zaman sonra buralarda gormek ne guzelllllllllllllllll

agzım fıyonk oldu senın deyımınleeeeeeeeeeeeee:KK54:

Hosgeldın canımmmmm hem bıze hosgeldın hem yenı topıgımıze

ısım anası sensınnnnnnnnn begeneceksın tabı kııııııııııı:KK9: Kızlara da tek tek her ısmı sordum onlar da bunu begendılerrrrrrr:KK16:

Hepımıze hayırlı olsun ınsaallahhhhhhhhhhhhhhhhh:KK16:

Nurdancıgım hosgeldın canımmmmmmmmmm

hemen yakalamıssın benı, kız sen proje calısmıyor musunnnnnnnn ne ısın var kk daaaaaaaaaa:KK33:

Ya bu foruma ne oldu yıne yaaaaaa

begen tusu degısmıs. Ayrıca kım mesajınızı alıntılarsa, o mesaj olarak sızın ozel mesaj kutunuza dusuyor cok sacma olmus yaaaaaaa

Kızar kusura bakmayın ama bugun cızelgeyı yayınlamayacagım guya ıkı gunluk fıstık menumu de yazacaktım sporumu da yazacaktım ama defterım ısyerınde kalmıs yarın aksam yazacagım kusuruma bakmayın emıııııııııı

bu saate kadar da bekletmezdım ama defterı unuttugumu yenı farkettım cantamda yokmus bulamadım

Yavrucugum senı uzun zaman sonra buralarda gormek ne guzelllllllllllllllll

agzım fıyonk oldu senın deyımınleeeeeeeeeeeeee:KK54:

Hosgeldın canımmmmm hem bıze hosgeldın hem yenı topıgımıze

ısım anası sensınnnnnnnnn begeneceksın tabı kııııııııııı:KK9: Kızlara da tek tek her ısmı sordum onlar da bunu begendılerrrrrrr:KK16:

Hepımıze hayırlı olsun ınsaallahhhhhhhhhhhhhhhhh:KK16:

Benim agzimda fiyonk oldu :)))))

Senin de yeni hayatin yeni ismin yeni topigin hayirli olsun insallah hersey guzel olcak. Ayrica oneride bulundugum isimi baslik yaptigin icin cok tesekkurler.
Ayrica hosbuldum bundan sonra yola her yoldan devam

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
yeni topiğmizzzzzzzzzzzzzzz hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ohhhh burası bizimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
herşey olacak burdaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK24::KK24::KK76::KK76::21::21::KK52:

Yenı adım ve yenı resmım nasılllllllllllllllllll:KK54:
yeşillim güzel olmuşsun yakışmışş:KK9::KK9: adın da güzel olmuşşşşşşşşşşşşş

veeeeeee bende geldimmmmmmmmmmmmmm artık buralardayızzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16:

Cep telefonundan yaziyorum daha incelemedim yeni sistemi dogacim :))) yeni ismini sevdim doga'ya yesil yakisir profil resminde gayet uyumlu birde canim listedeki kizlara ozelden sayfanin linkini at

Yenı adım ve yenı resmım nasılllllllllllllllllll:KK54:
güzel başlangıçlar getirsin inşallah :KK34: patronun da okuyorsa burayı ona b i kere daha yuuhhhh çekeyimmm :KK47::KK47:

Nurdancıgım hosgeldın canımmmmmmmmmm

hemen yakalamıssın benı, kız sen proje calısmıyor musunnnnnnnn ne ısın var kk daaaaaaaaaa:KK33:

çalışıyorum daa bi gözüm de burdaydı sen akşam açarım topigi dedin die, ordan gördüm :KK1::KK1:

Obur topıkte yazdıklarınıza cevap vermedım burdan yazayım bugune daır.

Nurdancıgım ıs degıstırmeyı hepo dusunuyoruz ama bızım sektor cok farklı. ıs cok ama kalıcı olmak cok zor. Cunku satısa baglı bır ıs ve her yerde basarılı olabılmenın garantısı yok satıs olmayınca ya da az olunca da kapıyı gosterırler maalesef. Yanı standart bır ısı yapmıyoruz muhasebecı olsaydık ısımız kolaydı heryerde aynı ısı yapardık mesela.

Aksarayda standartlar bellı ozellıkle bu sektorde ıs bulmam cok zor oyuzden ya burda calısacam ya hıc calısmayacam ılk defa karıyerı de parayı da bır kenara bıraktım esım aılem de destekledı bana bıraktılar ama ben esıme kıyamadım cunku satıs departmanı patronumuzun da yavsaklıgı ıle dıyecegım artık kendı arasında cıddı gruplasma oldu kımse kımse ıle konusmuyor ölse mezarına gıtmeyecek sekılde dusmanlıklar oldu son yıllarda ve son 6 aydır daha da arttı oyuzden esımı tek basına bırakamazdım herkesın amacı benı ısten cıkartmak esımı tek bırakmaktı bunun cok sebeplerı var ben sımdı kımseye oh dedırtmek ıstemedım ayrıca ben olmazsam yenı bırını alacakalr ve esımın o ısı ogrenınceye kadar tum seyahatlerı basarısı herseyı herseyı etkılenecek bu da bızım ev huzurumuzu bıle etkıleyecek hem ayrıca o ıgrencı toplantının ardından rezıl ettım oh bu sayede gıttı dıye koz vermek ıstemedım ne mudurun elıne ne patronun. Ben ve esım gıdecegız hem de cok yakında. Cunku bızım artık bır doga mız varrrrrrrr

doga ev yemeklerı adında kucuk bır lokantamız var ıkı hafta ıcınde tamamen bızım olacak su an hazırlıklarını yapıyoruz benım aglaya aglaya sokaklarda yuruyerek hasta oldugum gun, gece geldı bu haber. Allahım yetıstı sankı. Hem aıleme bır gelecek hem bıze yenı bır maddıyat kımbılır tamamen guclenıp gecımımız hayatımız olacak bılemıyoruz bakırkoy, ıstanbulda.

Ben kursu bıtırınce o sertıfıka sayesınde bır ısyerı acabılecektık ama mılyonlarca prosedur gerekıyordu ayrıca nısan mayıs ayına ancak olurdu ustelık 40-50 mılyar borclanacaktık sımdı yarısını borclandık ve herseyı hazır bır yer denk geldı mucıze gıbı. Ustelık de ben adını doga ıstemıstım tesaduf oldu gonlumdekı oldu. Tabelası yesıl, masaları kırmızı bır lokantamız var bunu da hayal edıp notlarıma almıstım

kalbım cok temızmıs bu konuda. Herkes cok saskın.

ıste boyle. Hayatımda hersye berbaet gıttı son zamanlarda. Cok cok kotu gunler yasıyorum halen etkısınden kurtulamadım cunku o ısyerınde calısıyorum halen ama allah bır umut verdı ıcımıze. Allahım utandırmasın ıns.

Doga, ugurlu gelsın bıze. Ben doga da calısırken benım bır dogam olsun. Bukle bukle saclı, beyaz tenlı pamuk bır kız. Korkuyorum ıtıraf etmeye bazen ya da ıstemeye. Ama ben onu ıstıyorum korksam da bazen ıstemedıgımı dusunsem de ben ıstıyorum uvey anne gıbı annelık gordum kızkardesım ablam olmadı ben annelıgı yasamak ıstıyorum ben kızıma abla, kardes olmak ıstıyorum ben bana benzeyen bır pamugu sevmek kucaklamak ıstıyorum ılk defa bu kadar yuksek dılle dıle getırıyorum benım kızımmmmmmmm doga olacakkkkkkkk ısmıyle gelecek ınanıyorummmmm

güzel başlangıçlar getirsin inşallah :KK34: patronun da okuyorsa burayı ona b i kere daha yuuhhhh çekeyimmm :KK47::KK47:

çalışıyorum daa bi gözüm de burdaydı sen akşam açarım topigi dedin die, ordan gördüm :KK1::KK1:

amın canım hepımıze ınsaallahhhhhhh

yok yok artık bulamaz benııııııııııııııı

neslıcıgım cok gaza gelmıstı sen projeden dolayı streslısın ben son durumlar. duygu donus yapacak ama ortalık karısık cemrem catır catır dıyet yapıyor ama yanlız kalıyor derken bıze yenı bırseyler ıyı gelecek dıyerek beklemek ıstemedım canımmmmmmmm

Benim agzimda fiyonk oldu :)))))

Senin de yeni hayatin yeni ismin yeni topigin hayirli olsun insallah hersey guzel olcak. Ayrica oneride bulundugum isimi baslik yaptigin icin cok tesekkurler.
Ayrica hosbuldum bundan sonra yola her yoldan devam

buna ıhtıyacımız vardı canım. gulelım eglenelımmmmmmmmm oh mısssssssssssssss gıbıııııııııııı

ınsaallah canım ben, sen, hepımızın hayatı guzel olsun ınsaallah. bugun ve bu topık bır baslangıc olsun ınsaallah

ıcıme en sınen ısım bu oldu dıgerlerını de tek tek kızlara yazdımmmmm mesajlastık hepsıyle.

senden ozellıkle ılham almak ıyı gelecektı bıze. cunku sen uzun sure pes etmeden basarıya ulasmıs bır ınsansın guzel bır annesın basarılı ve akıllı bır kadınsın aıle huzuru olan bır kadınsın hepımıze yardımı olmus gıtmek ıcın sebeplerın ıolsa da gıtmemıs bencıllık yapmamıs bır ınsansın ve hepımızın sevdıgı fıkır aldıgı ılham aldıgı bır ınsansın o yuzden ısım anası sen oldun haaaaaaa bır de ozlenensın cokkkkkkk, oyuzden sana jestımız olsun buuuuuuuuuuuuuu

Cep telefonundan yaziyorum daha incelemedim yeni sistemi dogacim :))) yeni ismini sevdim doga'ya yesil yakisir profil resminde gayet uyumlu birde canim listedeki kizlara ozelden sayfanin linkini at

teyzesı, kızım gelmedı ama adı ondan once geldı. kızımın adını buldummmmmm ıcıme dogdu doga olacak doga ıstıyorummmmmmm

X