Erken gebelik testi kesin sonuç mu?

gullll34xq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
15
1
24
Merhaba adetim bittikten sonra ovülasyon günümde gün aşırı ilişki oldu.. Kasıklarım da ara ara hafif batmalar oluyor göğüslerim çok hassas ağrıyor. Adetime 5 gün var bugün eczaneden erken gebelik testi aldım ama tek çizgi. Normalde 5 gün öncesine kadar sonuç çıkarmış. Erken gebelik testleri kesin sonuç mu yoksa erken mi yaptım

Merhaba adetim bittikten sonra ovülasyon günümde gün aşırı ilişki oldu.. Kasıklarım da ara ara hafif batmalar oluyor göğüslerim çok hassas ağrıyor. Adetime 5 gün var bugün eczaneden erken gebelik testi aldım ama tek çizgi. Normalde 5 gün öncesine kadar sonuç çıkarmış. Erken gebelik testleri kesin sonuç mu yoksa erken mi yaptım
hayır kesin sonuc vermez. en hassas gebelik testi 30-50 arası değerleri ölçebilir. adet gecikmesinde tekrar test yapın

Kızlar öğlen test yaptım ilk 20 dk içinde silik çizgi çıktı ve git gide koyulaştı ,ilk idrar değildi ama açtım.resimdeki kırmızı dağılma sonradan oldu . İki saat sonra kahvaltı çay sonrası tekrar yaptım negatif çıktı. Çay ve kahvaltı seyreltirmi idrarı.

Eklentiler

• 1000011506.jpg
    1000011506.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 507
Kızlar öğlen test yaptım ilk 20 dk içinde silik çizgi çıktı ve git gide koyulaştı ,ilk idrar değildi ama açtım.resimdeki kırmızı dağılma sonradan oldu . İki saat sonra kahvaltı çay sonrası tekrar yaptım negatif çıktı. Çay ve kahvaltı seyreltirmi idrarı.
Test bozuk gibi. Tekrardan yarın ilk idrar ile yapın bence.

Geçen ayki testlerime göre bende hamileydim aynen böyle çıkmıştı benimkilerde ama testler bozukmuş şimdi yine aynı şeyi yaşıyorum
Bu ayki testimde böyle çıktı ama bakalım reglime daha 10 gün var

Eklentiler

• IMG_6320.jpeg
    IMG_6320.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 465
Geçen ayki testlerime göre bende hamileydim aynen böyle çıkmıştı benimkilerde ama testler bozukmuş şimdi yine aynı şeyi yaşıyorum
Bu ayki testimde böyle çıktı ama bakalım reglime daha 10 gün var
Merhabalar şimdi durum nedir acaba hamile misiniz bende 4 gün ve 2 gün kala test yaptım pozitif çıktı henüz adetim gecikmediği için kan testine gitmedim durumunuzu merak ettim o yüzden ☺️

Merhabalar şimdi durum nedir acaba hamile misiniz bende 4 gün ve 2 gün kala test yaptım pozitif çıktı henüz adetim gecikmediği için kan testine gitmedim durumunuzu merak ettim o yüzden ☺️
Normalde bugün regl olmam gerekiyor bakalım hayatımda ikinci kez erken regl olmadım. Normalde hep 1-2 gün öne gelir, fakat 6 gün önce test yaptım yine varlığı yokluğu bir çizgi çıktı sonrada bidaha yapmadım o yüzden bilmiyorum varsa vardır yoksa yoktur… ilk gebeliğim boş gebelikti ve onda da aynı şeyler olmuştu testlerde hep belli belirsiz çizgiler şuanda belkide psikolojiktir bilmiyorum hiç umudum olmadığı için hevesim yok regl bekliyorum

İnşallah hamişsindir tabii ama kan vermek için 1 haftayı bekle erken öğrenince değerin düşük çıkarsa 2 güne bir kan vereceksin yorulma çok zor bi süreç inan bana ben 7 hafta çok zorlanmıştım ilk gebeliğim olmasına rağmen boş olunca kürtaj olmuştum ve psikolojim çökmüştü o yüzden bekle bence 🙏🏻🌸🌸

Bende regl günümde kaset test yaptım negatif çıktı. Regl 3 gün geçti. Göğüslerim çok hassas ve acıyor. Reglden bir gün önce rahimde iğne batmaları gibi batmaları oldu. Regl olucam sandım olmadım. Beklemedeyim💆🏻‍♀️🤲🏻

Kızlar bugün normalde dediğim gibi regl olmam gerekiyordu hala olmadım ben de dayanamayıp kaset test yaptım ve anında böyle oldu sizce var mı

Eklentiler

• IMG_6419.jpeg
    IMG_6419.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 255
  • image.jpg
    image.jpg
    171,1 KB · Görüntüleme: 239
merhaba ya durumunuz nedir bende 4 gün kala kaset test yaptım pozitif çıktı endişeliyim biraz emin olamıyorum

kaç gün gecikince test yaptınız benim bat bugun sizce yapsam erken gbeelik tersti cıkarmı? geçen hafta yoktu bisey
Ben adetime 5 gün kala erken gebelik testi negatifti 4 gün kala silik çizgi gördüm cumartesi adet günümdü adet tarihim geçince koyulaşmış ikinci çizgi gördüm hala olmadım biraz bekleyip beta baktıracağım

X