Days doctor Erken gebelik testi silik sonuç

miniklerinogretmeni93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
50
32
30
Hanımlar merhaba, ben henüz yeni üye oldum. Adetime 2 gün var. Erken gebelik testi yaptım böyle hafif silik bir sonuç çıktı. Ama ilk kez yaptığım için tam ayarlayamadım, idrar biraz kontrol panelinin üstüne de geldi. Acaba sonucu etkilemiş midir? Tecrübeli hanımlar yorumlayabilir mi

Eklentiler

• IMG_9918.jpeg
    IMG_9918.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 236
  • IMG_9919.jpeg
    IMG_9919.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 205
Hanımlar merhaba, ben henüz yeni üye oldum. Adetime 2 gün var. Erken gebelik testi yaptım böyle hafif silik bir sonuç çıktı. Ama ilk kez yaptığım için tam ayarlayamadım, idrar biraz kontrol panelinin üstüne de geldi. Acaba sonucu etkilemiş midir? Tecrübeli hanımlar yorumlayabilir mi
Bence de hamilesimiz. Panelin üstüne gelmesi çift çizgi çıkmasına sebep olmaz. En kötü ihtimalle çizgi dağılırdı. Yarın sabah ilk idararla testi tekrarlayın ya da kan verin.

Merhaba benim de adete 4 gün kala böyle silik çıkmıştı adet geçince koyulaştı.Sabah ilk idrarla tekrar deneyebilirsin🌺

Yarın sabah hemen eczaneye koşacağım🫣 inşallah umduğum gibidir ☺️
14 mayıs beklenen adet bende bugün yaptım benımdr sılık çıktı ama benım gıbı bırını görmek sevındırdı ben yarın kan verecegım dırek bu sılıkler insanın beynini yoruyor 🥲🥲🥲

Eklentiler

• IMG_20240512_113558.jpg
    IMG_20240512_113558.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 165
  • IMG_20240512_163753.jpg
    IMG_20240512_163753.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 117
14 mayıs beklenen adet bende bugün yaptım benımdr sılık çıktı ama benım gıbı bırını görmek sevındırdı ben yarın kan verecegım dırek bu sılıkler insanın beynini yoruyor 🥲🥲🥲
Benimkini de ekledim sonradan yaptığımda koyulaştı inşallah siz de güzel haberler alırsınız🌺

Eklentiler

• IMG_7212.jpeg
    IMG_7212.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_7291.jpeg
    IMG_7291.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 170
Yaa şu an aynı durumdayız resmen 🥹 ben ilk kez yaptım. Yarın sabah da yapayım yine silik görürsem hemen kan veririm ben de bekleyemem sanırım 🫣

X