Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Merhaba kızlar 🤗

Hadi bi gelin de şenlensin buralar :dua:

Bugün diyetisyen günüm kuponu 400 gr la kaçırdım ama diyetisyenim gayet memnun 😀 yağdan ve biraz kastan gitmiş tartıdan gördüğüm kadarıyla ( kastan gitmesi iyi olmadı)
Yeni listemi heyecanla bekliyorum bir de bu hafta spor yapma dedi.

Kakaolu kek yiyebilirsin dedi 3 parmak kalınlığında kalktım hemen yaptım sıcak sıcak yedim valla 🤭

Merhaba kızlar 🤗

Bugün diyetisyen günüm kuponu 400 gr la kaçırdım ama diyetisyenim gayet memnun 😀 yağdan ve biraz kastan gitmiş tartıdan gördüğüm kadarıyla ( kastan gitmesi iyi olmadı)

Kakaolu kek yiyebilirsin dedi 3 parmak kalınlığında kalktım hemen yaptım sıcak sıcak yedim valla 🤭
Güncel kaç çıktın canım? Bir de pp deki sen misin? 😍

101.5 çıktım canım 101.1 istemişti çok az gidiyor bu hafta
Pp deki benim fotoğrafımın anime karaktere çevrilmiş hali 😀
Çok iyi ya senin adına çok sevindim canım. Şurda 90 lar ligine ne kalmış 😍 önemli olan her hafta vermen bence bu çok güzel. Ayrıca resim de muhteşem maşallah çok güzel bi yüzün var 🤩

Merhabalar 😍
Bugün çok yorgunum oturduğum yerde uyuyorum
Eşim çocukları aldı annesine gitti dinlen dedi (sabah iyi ki kavga cikarmamisim 😂😂)
Bugün başımı sağa sola sallama egzersizi yapamadım 🙄
Ama günlerdir kaçan ipin ucunu tuttum bence ♥️
Menüm sabah muz smootie
Ara kahve
Öğlen 2 dal marul domatesli tam buğday tost 1 kase yoğurt
Ara lokum yedim o yüzden meyvem kaldı
Akşam 1 çay tabağı kadar balık yedim ama doymadım salata da yedim az. 1 de poğaça yedim. Üstüne sıcak Nescafe içtim. Sanırım tüm gün içinde en çok en son içtiğim kahveyi sevdim. Mens beni çok yoruyor 🙁
Yarın hem diyetim hem bedenim daha güzel olacak inşallah 🤲
gezegenfeza gezegenfeza Cordelia Cordelia

Son düzenleme:
Merhaba kızlar 🤗

Harika canım tebrik ederim 😍 2 li hanelere az kalmış. Bugün geçmiş yaparken senin yazilarinada denk geldim. Şunun şurası 4 ay gibi bir geçmişimiz var ve nerelere geldik bak maşallah bize 🧿

Çok iyi ya senin adına çok sevindim canım. Şurda 90 lar ligine ne kalmış 😍 önemli olan her hafta vermen bence bu çok güzel. Ayrıca resim de muhteşem maşallah çok güzel bi yüzün var 🤩
İnşallah 90 ı göreyim 10 göbek atacağım 😀
Teşekkür ederim :oops:

gezegenfeza gezegenfeza Cordelia Cordelia
Kızlar benim yarın yatılı misafirim gelecek kalabalık olacak buralara gelemeye bilirim pazartesiye kadar🤦🏻‍♀️
Paylaşımlarını buraya yap canım 😍
2 Mayıs menü
Aç karnına zencefil ve limonlu su

Kahvaltı 2 dilim tbe ile fit sandviç

Ara yok

Akşam: 1 dilim patlıcanlı börek, 1 mercimek köftesi, yarım tabak ot kavurması( ne otu bilmiyorum)

Spor: 5000 adım
Su 1,5 lt
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım 😍

X