Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aa ben bu ismi hatırlıyorum😐 Kaç yaşındaydı oğlu hastalandı mı ki?
Rabbim sabrını artırsın" İnne lillehi ve İnne ileyhi Raciun".Allah'tan geldik ve yine O'na döneceğiz.🥺

Nefes borusuna bir şey kaçmıştı yoğun bakımda kaldı uzun bi süre yazarken içim kötü oldu.

Ahh ayşen yaralıymışsın canım mekanı cennet olsun ikisinin de 🤲🏻 topikte anne baba kaybı yaşamış insanlar olarak seni anladığımızı yalnız olmadığını bil ne zaman yazmak istersen yaz ❤

Halan var mı? Kardeşler giden kişiyi en çok anımsatan insanlar benim için varsa onlarla görüşmek bu süreçte iyi gelebilir acınız ortak çünkü.

Allah sabır versin hepinize
Evet halam var çok şükür eminim yalnız değilim illa ki var kaybı olan Allah razı olsun ablacım iyi ki varsınız ❤️

Evet halam var çok şükür eminim yalnız değilim illa ki var kaybı olan Allah razı olsun ablacım iyi ki varsınız ❤️
Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin yakınlarınıza.
Zaten yalnız hiç bir zaman değilsin canım Rabbimiz bizimle inşallah zor imtihanlar ama ölüm işte her canlı tadacak.😐
Bi de şöyle düşün ruhlar aleminde, Rabbimin cennetleri nasip olursa ruhlar birbirini görecek yani bu ayrılık sonsuz bi ayrılık değil.Aslinda sadece boyut değiştirme,belki bir nebze olsun böyle düşününce biz müslümanlar acımız hafifler.😌

Yaa geçmiş olsun canım.💚 Neyseki daha iyiysin.
Bende oruç ayında geçirdim hatta baygınlık geçirdim eşim koridorda gelip beni kaldırdı.Neydi o öyle bilmiyorum virütik olunca hastalıklar bünye atlatmakta sıkıntı yaşıyor.
Terlemede toksinleri atıyor.
Bu tozun gelmeside insanlara halsizlik hastalik keyifsizlik yapiyormus
Sanada gecmis olsun canim saglik gibisi yok

Hic bise yapmicaktim ama duramadim sıkıldım
Yataklar ve etraf toplandi
Camasir yikadim astım
Tencerelerimi cifledim ocagi sildim
Evi robot süpurdü sildi
Kizim salonun tozunu aldi bende yatakodasinin
Ön balkonu yıkadim
Iki balkonunda mermerlerini sildim
Yatakodasındaki 2 çekmece düzenledim
Yemek yaptim
Bulasiklari topladim bul.mak.calistirdim

Bugün neler yaptım

Manevi saat yaptim
kitap okudum
biraz ders calistim
Öğlen evi toplayıp süpürdüm
Yeni banyo halısını serdim
Mutfağa girdim
Bulaşık m. Boşalttım doldurdum
Baya bi bulaşık yıkadım
Yemek yaptım
Patlıcan yemeği şehriye çorbası pisirdim bide kalan mantı vardı
Hazırlanıp evden ciktik
Eve gelip sofrayı kurdum
Havuç salatası yaptım
Sofrayı topladım
Çay demledim
Son akşam bulaşiginj koyup calistiricam ama oturdum çay içtim
Birazdan kalkarım belki ama oğlumun uyku saati de geliyor
Bide poğaça hamuru yoğurmak istiyorum ve kurabiye yapmak istiyorum ama bakalım 🙄🙄

X