Düzenli Evimiz & Hayatımız

Annemi melekeyte bel fıtığından ameliyata almışlar 😔yaşı ileri doktorda sinirlere baskı çok diye şu an ameliyata girmiş dualarınıza talibim 🤲🏻
Geçmiş olsun efser inşallah iyi geçer çabuk sağlığına kavuşur annen

Allah razı olsun hepinizden iyi ki varsınız kızlar 💐
Hastalara acil şifalar diliyorum bir an önce toparlanalım hep birlikte inşallah ruhen ve bedenen 🤲❤️
İnşallah ayşen birden olmaz canım hele de giden kişiyle bağın kuvvetliyse sarsıyor insanı.
Nasıl daha iyi misin sen?

İnşallah ayşen birden olmaz canım hele de giden kişiyle bağın kuvvetliyse sarsıyor insanı.
Nasıl daha iyi misin sen?
Haklısın abla birden olmuyor babamı da 10 sene önce kaybetmiştim bi amcam vardı o da gitti garip hissediyorum. Daha iyiyim çok şükür ilk güne göre Rabbim güç veriyor gerçekten 🤲

S.aleykum hanımlar💐
Bugün tecvid dersim vardı bebişi uyuttum namaz kıldım oturdum.
Şehriye çorbası yapacağım,vede geçen gün mantı yapmıştım tekrar istiyor canım.😬
Evi süpürüp toparlamıştım çok bi işim yok şimdilik.
Hâlâ belim ağrıyor uzanıyorum ayağa kalkıyorum gözlerim kararıyor, tansiyonum düşüyor bana ne oldu bu aralar bilmiyorum.
Sabah namazının son rekatinı oturarak bitirdim zor kendimi yatağa attım.Öyle bir güçsüzlük, tansiyon düşmesi oluyor.

Dün akşam baygın bi şekilde uyumusum ama gece kalktığımda cok kötüydüm.bi ara lavobaya kalktigimda bayılacaktim.üstümü oglum kac kat örttü ama hala üşüyordum
Parol ve katarini dönüşümlü ictim.grip ilacida ictim bugün iyice terleyince kendime geldim
Ter atmayinca gecmiyor ya
Bugün hic bi iş yapmadim.yemegide dışardan söyledim. Bol bol yattim.zaten hasta olmazsam hic dinlenmeye almam kendimi.
Yaa geçmiş olsun canım.💚 Neyseki daha iyiysin.
Bende oruç ayında geçirdim hatta baygınlık geçirdim eşim koridorda gelip beni kaldırdı.Neydi o öyle bilmiyorum virütik olunca hastalıklar bünye atlatmakta sıkıntı yaşıyor.
Terlemede toksinleri atıyor.

Haklısın abla birden olmuyor babamı da 10 sene önce kaybetmiştim bi amcam vardı o da gitti garip hissediyorum. Daha iyiyim çok şükür ilk güne göre Rabbim güç veriyor gerçekten 🤲

Ahh ayşen yaralıymışsın canım mekanı cennet olsun ikisinin de 🤲🏻 topikte anne baba kaybı yaşamış insanlar olarak seni anladığımızı yalnız olmadığını bil ne zaman yazmak istersen yaz ❤

Halan var mı? Kardeşler giden kişiyi en çok anımsatan insanlar benim için varsa onlarla görüşmek bu süreçte iyi gelebilir acınız ortak çünkü.

Allah sabır versin hepinize

Şunun bi 10 dakikasını izledim temizlik yapma isteğim arttı 😄

Vidonun başlığı ama ne kadar kötü.😐
Hülya kişiside tam bir ahlak yoksunu eski programlarında gördüm ağzım açık kaldı.
Tek kelimeyle mide bulandırıyorlar.
Su çocuğu ünlü olmadan önce de tanırdım,severdim ben de canım ama bakıyorumda boykot ürünlerin reklamlarını yapmaya devam etti.Musluman kardeşlerimiz katledilirken daha yas zamanlarındayken bizler bunlar müzik açıp halaylı,kahkahali video atmıştı yazanlarda olmuştu duyarlı insanlarımızdan.
Vede bi yerde videoyu kapatmayı unutmuş izleyicilerine öyle bir küfür etti ki gerçek yüzü ortaya çıktı.
Allah çıkarıyor muhakkak.
Çok görmemiş insanları çok aşağılayıcı konuşuyor.Halbuki sen izleyicinle bu şöhrete kavuştun.
Şöhret böyle tehlikeli bir şey işte beşer, şaşıyor nasılda.😏
Kişinin psikolojik sorunları var çok belli.
Ben de onu boykot ettim bir daha hiç videosunu izlemedim.👍

Kürkmantolusero diye bir arkadaş vardı bu topiğe de yazardı önceden sonra adını değişip KürkmantoluS yapmıştı.

Geçtiğimiz ay oğlunu kaybetti onun acısına içleniyoruz ara ara.
Aa ben bu ismi hatırlıyorum😐 Kaç yaşındaydı oğlu hastalandı mı ki?
Rabbim sabrını artırsın" İnne lillehi ve İnne ileyhi Raciun".Allah'tan geldik ve yine O'na döneceğiz.🥺

X