Dış gebelik sonrası ağrı adet gecikmesi?

Karlice

❄️Bir kış mektubu tadındayım bugün..❄️
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
443
122
30
Merhaba arkadaşlar ben Şubat ayında dış gebelikten tedavi oldum metotreksat iğne ile tek dozda düştü sıfırlandı hastaneden çıktıktan bı hafta sonra adette oldum baya pıhtıli yoğun oldu bı 15 gün önce hafif aynı yere ağrı girmişti bide bugün oluyor sağ tarafimda hafif ağrı giriyor şiddetli bı ağrı değil devamlida olmuyor ama korkuyorum adetimde 6 gün geçti buna benzer durum yaşayan varmı normalmi malum virüs olaylari hastanelere de gitmek istemiyorum

Merhaba arkadaşlar ben Şubat ayında dış gebelikten tedavi oldum metotreksat iğne ile tek dozda düştü sıfırlandı hastaneden çıktıktan bı hafta sonra adette oldum baya pıhtıli yoğun oldu bı 15 gün önce hafif aynı yere ağrı girmişti bide bugün oluyor sağ tarafimda hafif ağrı giriyor şiddetli bı ağrı değil devamlida olmuyor ama korkuyorum adetimde 6 gün geçti buna benzer durum yaşayan varmı normalmi malum virüs olaylari hastanelere de gitmek istemiyorum
Merhaba ben de şubat ayında dış gebelik nedeniyle tedavi oldum Adet olduktan sonra yumurtlama dönemimde normaldeki ağrılarıma göre biraz daha farkındalık yaşadım diyebilirim şimdi de birkaç gündür adet olacakmışım gibi ağrım var ama daha 6günüm var 28 günde bir adet olurdum normalde bakalım şimdi yine öyle bir düzende olacak mı😊O bölgede her gün hafif ağrılar yaşıyorum kese belkide hala duruyor o nedenle oluyor diye düşünüyorum doktorum 3 ayda ancak tamamen yok olur demişti ben 2.adetimi yaşadıktan sonra gidip baktıracagım ihmal etmek istemiyorum tamamen yok olmuş mu öğrenmeliyim.Size de çok geçmiş olsun dilerim bir daha yaşamayız🙏

X