Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemenotu Tozu Kullananların Yeri :)

Çemen otu tozu
Diosgenin içerir ve siz aslında çemen tozu kullanarak kısmen adet dönemlerinde artan Progesteron seviyesi olayını çemen ile taklit etmeye çalışıyorsunuz.
Tüm göğüs büyütme yöntemlerini tamamen denemiş biri olarak söylüyorum, çemeni doğru kullanamazsınız, fazla kullanamazsınız, kokuya tahammül edemezsiniz!
Çemen tozu demir kadar kuvvetlidir, mide asiti bile öğütemez eğer oral yoldan alırsanız mide şikayetleri ve ileri dçnemde ishal kaçınılmazdır, ishal demek kilo kaybı demek, göğüslerinizde 1 gr bile yağ erise zararınıza olur. İçerek kullanma pek doğru değil.
Yağını bulamazsınız! Bulsanızda sahtedir.
Tohumu yada tozu kaynatıp içseniz olmaz bunlar ucucu asitlerdir daha siz kaynatırken uçar gider.
Ben fayda gördüm diyen mutlaka çıkacaktır. 100 kişinin olduğu yerde 1 veya 2 kişi farklı şeyler her zaman söyleyebilir, genele sorun ÇEMENDEN CİDDİ BİR FAYDA GÖRDÜN MÜ DİYE!
Forumda açtığım bilgilendirici göğüs büyütme yöntemleri başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/gogus-buyutmenin-tum-yontemleri-ve-sonuclari.1035322/

Çemen otu tozu nasıl kullanılmalı;
Hepimiz aynı şeyi istiyoruz ama deneme yanılmalar size çok uzun zaman kaybettiriyor ve sonuç hayal kırıklığı oluyor..
Çemen tek başına asla göğsünüzü istediğiniz oranda büyütmiyecektir ama azda olsa dolgunluk hissi sizi mutlu edicekse EN DOĞRU ÇEMEN TOZU KULLANIMINI YAZAYIM;
Aktardan Çörek otu yağı alıyoruz ki bu yağda zaten göğüs büyütücü etkiye sahiptir, kapaklı küçük bir kavanoza ki herşey olabilir içi temiz olan ben çocuğma yedirdiğim kavanoz mama kabına döktüm tamamını dökün ve içine dolu dolu 2 çay kaşığı çemen otu tozunu döküp karıştırın. Unutmayın çemen tozu demir kadar kuvvetlidir asla erimicek ama biz içindeki diosgenin maddesini yağa salmasını sağlıcaz. İyice karıştırdıktan sonra hemen sürmüyoruz minimum 1 hafta beklyecek ve bu 1 hafta içinde hergün 1 kez olsun çay kaşığı ile iyice karıştırırsanız iyi olur. Unutmayın göğüs büyütme işinin %50 si SABIR %20 si EMEKTİR %30 ise kullanacağınız ürünün işidir.
Beklicez sabır sabır sabır 1 hafta sonra karışımı tülbent yardımı ile süzerek eski şişesine koyuyoruz.
Büyüme hormonu sadece gece salgılandığı için mutlaka yatmadan önce göğüslerinize bu yağdan abartmadan yedirebileceğiniz kadar sürüyorsunuz yinede tamamen yediremezsiniz önemsemeyin sıkı sütyen asla takmadan göğüslerinizi sıkmayacak bir sütyen ile yatın uyuyun.
Eğer bu tempoya 1 ay düzenli katlanırsanız ki bunu yaparken mutlaka çukolata benzeri KARBONHİDRAT kaynağı birşeylerde yeyin sonuçlar sizi güldürücek. Ama nereye kadar? Bu işlemi bıraktığını anda süreç tersine dönecektir maalesef öyle, ancak kilo alırsanız bu süreç içerisinde kilo verene kadar kalıcı oluyor.
Çemen olayı böyle.
REZENE, ADAÇAYI, HAYIT, ÇÖREKOTUYAĞI ve diğer yöntemler ile ilgili bilgileri zamanım oldukça yazarım.

Ben tohumunu yiyorum yani direk tutuyorum 3 gün oldu kullandığım sizden görüp aldım başladım çok zayıfım bide göğüslerim bebekten sonra küçüldü

X