Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemenotu Tozu Kullananların Yeri :)

hap olarak alıyorum canım. adetim de bitti. normalde büyüse de hastalandıktan sonra illa bi yumuşama sönme olur ya o da olmadı. ki 4 gündür aşırı yoğun çalıştığım için hiç düzenli içemedim ama dolgunluk aynı. bu hiç yeterli değil tabi ki ama umut verici en azından.

macellan canım bıcok kısı son durumdan bılgı vermeden forumu terkedıyor sen terketme butun haplar bıtene kadar devam et bıze bılgı ver olur mu lutfen :KK43: bende saw palmetto hapı kullanmayı dusunuyorum hazıranda lutfen bılgılendır bızı sık sık :KK43:

kızlar aranıza yeni katıldım ben de bu konuda bayağı sıkıntı çekiyorum benim göğüslerim hızlı kilo alıp vermekten pörstü hem dikleştirip hem de dolgunlaştırmak istiyorum çemenotu tozu kalıcı oldu mu kimse yazmamış :/

macellan canım bıcok kısı son durumdan bılgı vermeden forumu terkedıyor sen terketme butun haplar bıtene kadar devam et bıze bılgı ver olur mu lutfen :KK43: bende saw palmetto hapı kullanmayı dusunuyorum hazıranda lutfen bılgılendır bızı sık sık :KK43:

merak etme canım ben buranın çoook eski müdavimiyim:KK66: neredeyse 7 yıldır burdayım, burdayım dediğim takip edyiroum okuyorum ama sürekli birşeyler yapmadım, kullandığım şeyleri de hiç düzenli kullanmadım. 1 aydır çemen hapı kullanıyorum düşün ki en düzenli kullandığım yöntem bu. özetle fayda görürsem mutlaka yazarım ama buraya sık takılmak insanı motive etmiyor hatta demoralize ediyor, insanlar 2 haftada hatta 1 ayda mucize bekliyor. o yüzden sık sık yazmıycam ama mutlaka yazıcam.

merak etme canım ben buranın çoook eski müdavimiyim:KK66: neredeyse 7 yıldır burdayım, burdayım dediğim takip edyiroum okuyorum ama sürekli birşeyler yapmadım, kullandığım şeyleri de hiç düzenli kullanmadım. 1 aydır çemen hapı kullanıyorum düşün ki en düzenli kullandığım yöntem bu. özetle fayda görürsem mutlaka yazarım ama buraya sık takılmak insanı motive etmiyor hatta demoralize ediyor, insanlar 2 haftada hatta 1 ayda mucize bekliyor. o yüzden sık sık yazmıycam ama mutlaka yazıcam.

demoralize olmaa :KK43: ama evet yazmaya devam et :KK43: bende soya sütüne başladım 8gün oldu bugün hiç bir büyüme yok ama yinede inanıyorum ya inanmak istiyorum büyüteceğine :KK43:

Konuyu Apex' kullananlar başlığı altında yazdım ama birde burada yeniliyeyim. Göğüs büyütücü drajelerin içinde de çemen otu tozu var arkadaşlar kesin bilgi! O nedenle kesinlikle işe yarıyor çemen otu tozu diyebilirim 75 den 85 e büyüttüm :)) ben bir tatlı kaşığı yiyorum günde kesinlikle tavsiye ediyorum!

Son düzenleme:
Konuyu Apex' kullananlar başlığı altında yazdım ama birde burada yeniliyeyim. Göğüs büyütücü drajelerin içinde de çemen otu tozu var arkadaşlar kesin bilgi! O nedenle kesinlikle işe yarıyor çemen otu tozu diyebilirim 75 den 85 e büyüttüm :)) ben bir tatlı kaşığı yiyorum günde kesinlikle tavsiye ediyorum!

Merhaba, bugune kadar herseyi denedim de bir cemene cesaret edemedim. Kokusu nasil? Hadi bi sekilde yutarim ben onu gerekirse tabletini alirim daha kolay da, ictikten sonra teninde nefesinde, herhangi bir sekilde kotu koku oluyor mu?

Merhaba canim,
Nasil gidiyor? Gelismeler nasil ? Kullaniyor musun hala?

Merhaba kızlar ben yeni katıldım bu siteye... gezerken dikkatimi çekti yazdıklarınız. Bende size çemenotunun diğer faydalarından bahsetmek istiyorum.
* Kan şekeri düşürüyor. Kan yağlarını düşürüyor, iştah açıyor ve en önemlisi kansersen koruyor. Baharat olarak hergün bir miktar çemenotu kullanmak sizi pek çok hastalıktan koruyacak ama tek katlanmanız gereken o kokusu yok mu o kokusu...

ya kizlar uzun zaman bu konuya kimse yazmadi ama ben yinede sansimi deniyerek size bisey sorcam....
bende cemen tohumunu aldim ve kndisini ögütüp zeytinyagiyla karistirip sürcektim daha dogrusu sürdümde ama mutfaktaki ögütme makinasi o tas gibi olan cemen tohumunu ögütmedi
öyle tohumunu karistirip yagiyla sürmeye calistim tabiki hep tohumlar düstü yinede streccleyip atlet ile hirka pijamanin üstüne giyinip yattim kalktigimda tabiki strecc bel inmisti taslarda yani tohumlarda hirkamla atlet arasindaydi :KK70:
yani uygulama bosa gitti simdi okudum siz tozunu almissiniz ben tohumunu bunu ne sekilde ögütebilirimki bi fikriniz varmi makina ögütmedi :KK43: ve tadina baktim tadi iyi öyle yutulunca cigniyemiyorsun zaten bildigin tas bi akil verin neolur ben illede sürerek kullanmak istiyorum toz haline neyle getirebilirim ?

Sevgili arkadasim bu tohumu ogutmek zor bu yuzden corek otu yaginin icine bi miktar koy bikacgun bekle ozu yaga ciakcaktir bununla masaj yap bu sayede tertemiz tedavi yapmis olacaksin😜🙏🙏

Son düzenleme:
Merhaba bi miktar demişsiniz ama ne kadar konulacak emin olamadım?

Merhaba canim

Ben kucuk kavanoz yagin icine dibini kapatacak kadar koymustum( 1 tatli kasigi kadar) Evet surerken butun islemleri yaparken biraz bi dolgunluk oluyo ama somrasinda malesef sonuyo geri 😩😩😩😩 ben simdi Aquafilling yontemini denemeyi dusunuyorum. En zararsiz en dogal ve vucuda en uyumlu yontem. 5-8 sene dayanma suresi var arastirmani tavsiye ederim. Fiyati 4000-10.000 tl arasi (kullanilan kutu sayisinca fiyat artiyo yani) en sagliklisi bu bence 😉😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aha birde kalıcı olduğunu düşenemiorm zaten :KK70:
ya masajla yapınca hem daha iyi olur diye dşünüorm zaten maydanoz suyuda içmeye başlıcam yarn. e kokusunada dayancaz yıknırken kokulu gzl duş jeli sonra kremimiz ve pudramız geçicek hafiflicek kalan kokuda hem zaten 2 saat dayanmasıda çok zor olucağını sanmıorum kızlar ya :KK5:
birde şöyle dolgun dolgun göğüslerinizn olduğunu düşünssenize değmezmi ah ah :KK12:

ya canım ben bugün aldım kokusu ciddi anlamda kötü değill yazdıklarınızı okuyunca diyorum acaba yanlış bşymii aldım diye yoğun bir baharat kokusu var dimi

Kızlar sizi uzun zamandir takip ediyorum üye olmadan şimdi üye oldum ve çemen otuna basladim bugun 3.günüm sabah akşam içiyorum ve geceleri kayisi yagi ile ayrica masaj yapiyorum, çemen tohumunu rezeneyle karıştırıyorum dahab3. Gunden fark inanilmazzz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar sizi uzun zamandir takip ediyorum üye olmadan şimdi üye oldum ve çemen otuna basladim bugun 3.günüm sabah akşam içiyorum ve geceleri kayisi yagi ile ayrica masaj yapiyorum, çemen tohumunu rezeneyle karıştırıyorum dahab3. Gunden fark inanilmazzz

Canım nasıl bir uygulama yaptığınızı detaylı yazabilir misin? çemenotu çayı nasıl hazırlanıyor? Peki terimiz kokmaz mı? vereceğiniz cvp için şimdiden tşkkürler.sevgiler...

Canim aktardan 250 gram cemen otu tohumu aldim birde poset cay olarak rezene aldim kaynamis 1buyuk bardak suta bir adet rezene bir tatli kasigi cemen otu tohumu koyup 20 dakika bekletiyorum (mümkünse balkonda beklet ev cok kötü kokuyor ) soguk olarak iciyorum. Evet terin resmen pastirma yemis gibi kokuyor ama ben gece icip sabah uyandigimda vucudumu yikiyorum hemen gun boyunca kokusu olmuyor

Merhaba kızlar bende çemen otu tozuna yeni başladım kullananlar gerçekten işe yariyormu acaba ve masajı nasıl yapıyorsunuz karıştırılan cemen tozu nasıl bi kıvam alıyor tam olarak

ben yapacağım kadarını karıştırıyorum ortalıkta durması hiç hoşuma gitmiyo.ve dün gece tekrar yaptım karışımı kesinlikle fark etti bu sabah hafif bi ağrı vardı göğsümde ve daha iki gün olmasına rağmen değişim barizdi..
Masaj mı yapıyorsunuz yoksa yağla karıştırdığınız çemen tozunu bekletip yıkıyor musunuz kızlar

X