Cam Duşakabin Nasil Temizlenir?

Canım önce cillit bangin kirec cozuci olanindan sıkıp beklet daha sonra cif dokup posetle ov o kalintilarin kazinarak gittigini göreceksin . Bunu yikadiktan sonra bulasık parlaticisini dök sungerle ov ve ustunden bi su dok paril paril parlayacak👍
geçenlerde öyle epey bir islemden geçirdim ama kimyasal kokusundan çok rahatsız oldum istediğim gibide olmadi ama deneyecegim teşekkürler

Ufak bir el çekçegi edindim her banyodan sonra çekiyorum camları Su lekelesinin yerleşmesine pek izin vermiyorum hemen çekince sorun olmuyor .ama arada ayda bir cif döküp süngerle ovuyorum durulayınca da silikonlu cam spreyiyle de kuruluyorum uzun bir süre idare ediyor. Temizlikde devamlılık şart ufak bir çekçekle 5 yıldır düz cam görünümünü koruyorum

Ufak bir el çekçegi edindim her banyodan sonra çekiyorum camları Su lekelesinin yerleşmesine pek izin vermiyorum hemen çekince sorun olmuyor .ama arada ayda bir cif döküp süngerle ovuyorum durulayınca da silikonlu cam spreyiyle de kuruluyorum uzun bir süre idare ediyor. Temizlikde devamlılık şart ufak bir çekçekle 5 yıldır düz cam görünümünü koruyorum
Tam aynı şeyi yazmaya gelmiştim. O çekçek sayesinde ayda 1 falan sadece deterjanla temizliyodum o kadar oda zor olmuyordu leke olmadığı için

Aynı dertten muzdarip biri olarak, çaydanlık kireci için aldığım porçöz'ü sprey şişeye döküp kabinin her yerine sıktım. Beklettim o çıt çıt kırılan kireç seslerini duydum hatta. Sonra süngerin fiberli yüzeyi ile eldiven takıp ovdum duruladım. Temiz oldu benimki.

Beyaz sirke ile deterjani yari yariya karistirarak yapiyorum, yarim saat bekletince muhtesem cözüyor. Ise yaramamasina sasirdim. Cok güveniyodum bu karisima. Bu arada emojileri nasil ekliyoruz? Bulamadim bi türlü
Duşakabini parlatıcı yumuşatıcı karışımı halletti :halay:emoji için mesaj yazdığımız kutucuğun yukarda üst soldan ikinci üç noktaya tıklayın soldaki Gülen yüze basınca emojileri görebilirsiniz :KK56:bilmem anlatabildimi :KK16:

Ufak bir el çek çek yeterli her banyodan sonra duşakabin sularını çekerseniz bu tür dertler olmuyor çekmesi 5 dk en fazla.

indir.jpeg
Bununla temizleyebilirsin canım, ben bunu kullanıyorum gayet iyi temizliyor

X