Burnuma bakar mısın anormallik var

Buda ilk bantlı halımdı

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-01-11-53-28-782_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-01-11-53-28-782_com.miui.gallery.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 54
Burun ucumu dokunduğumda uyuşuk bı hıssıyat var hafıfce sağa sola oynatabılıyorum
Eger uyusuksa hala odemli burnun ben 6 aydan sonra hissetmeye basladim , yan profil icin normal farkli olmasi herkeste var o asimetri yandan cok guzel gorunuyor burnun bu arada, insallah en kisa zamanda kurtulursun odemlerden yinede doktorunla memnuniyetsizligini paylasmalisin bilsin ki ilerde diledigin gibi olmazsa hatasını kabullensin

Kemerı kırdı sağa doğru devıasyon vardı onu duzelttı başkada bı işlem yapmadı burun ucumu hıssedıyırum ama eskısı gıbı degıl hissiyatı yanı az hıssıyat var

Kalın deriliysen 1 yıl bekle benim burnum 1.5 yılda anca oturdu.ilk başta aşırı şişti önden bir taraf daha şiş gözüküyordu yamukluk var sanmıştım hatta.burun delikleri eşit değildi sonradan eşitlendi şükür.iki yandan farklı gözüküyordu şişlikten.bende üzülmüştüm baya 6. ayda bile öyle sorunlar vardı tam içime sinmemişti sonradan oturdu şükür🙏bakıyordum valla insanlar ameliyat oluyor hemen 3. ayda fıstık gibi burun😂

10 gün sonra 3 ay olacak
Kesik izinden dolayı sormuştum hala kabarık duruyor sanki bir hafta önce tamponlar çıkmış gibi, dikiş izi için krem, jel vs. kullanmıyorsanız 6. aya kadar her gün kullanın derim. Burnunuzun şekline gelirsekte bu durum ne yazık ki herkeste aynı durmuyor kimisi ödemsiz gibi güzel dururken, kimisinin (benim gibi) sadece burun ucunda oluyor, kimisinin daha belirdin oluyor. Burnunuz belli ki kalın derili ve ödem tutan cilt tipinden ama merak etmeyin ödem olduğu çok belli. Biraz zaman alır ama inanın geçer.

Kesik izinden dolayı sormuştum hala kabarık duruyor sanki bir hafta önce tamponlar çıkmış gibi, dikiş izi için krem, jel vs. kullanmıyorsanız 6. aya kadar her gün kullanın derim. Burnunuzun şekline gelirsekte bu durum ne yazık ki herkeste aynı durmuyor kimisi ödemsiz gibi güzel dururken, kimisinin (benim gibi) sadece burun ucunda oluyor, kimisinin daha belirdin oluyor. Burnunuz belli ki kalın derili ve ödem tutan cilt tipinden ama merak etmeyin ödem olduğu çok belli. Biraz zaman alır ama inanın geçer.
Krem kullanıyorum Scarex jel verdı sabah akşam kullanıyorum ama duzelmedı anlamasım bende bugün yada yarın doktora gıdecegım bakalım ne dıyecek dua edın benım ıcın bı an önce duzeleyım hem calısıyorum hem or günde üniversite okuyorum insan ıcıne çıkmak istemiyorum çok etkıledı bu durum benı

Krem kullanıyorum Scarex jel verdı sabah akşam kullanıyorum ama duzelmedı anlamasım bende bugün yada yarın doktora gıdecegım bakalım ne dıyecek dua edın benım ıcın bı an önce duzeleyım hem calısıyorum hem or günde üniversite okuyorum insan ıcıne çıkmak istemiyorum çok etkıledı bu durum benı
Bende scarex kullanıyorum ama çok etkili değil gibi o krem tabii benim burun ucumdaki iz en başından beri belli olmuyordu ama kanatlarımdaki hala o kesik görüntü duruyor tabii çok belli olmuyor ama belki daha erkendir gitmesi için bende 3. ayımdayım daha. Psikolojinizi çok iyi anlıyorum bende memnun değilim burnumdan ama zamanla değiştiğini gördükçe içime su serpiliyor, sizde kendinize iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın inanın ne kadar çok inceledikçe ya da düşündükçe o kadar kusur bulup, psikolojinizi bozuyorsunuz.

Benım sağ tarafın tamamen yumusayıp cokmesı solun da tam tersı sısmesı ilk bant cıktıgından bu yana degısmemesı moralimi bozdu yaralar zaten ekstra sı ona bısı demiyorum ama inşallah geçer

Benım sağ tarafın tamamen yumusayıp cokmesı solun da tam tersı sısmesı ilk bant cıktıgından bu yana degısmemesı moralimi bozdu yaralar zaten ekstra sı ona bısı demiyorum ama inşallah geçer
dikislerinizi hic iyi atamamis benimde oyleydi size dedim oncesinde iz kaldi bende diye. hala gecmedi gun isiginda izim daha belli sizde de iz kalacak gibi duruyor ama burnunuz onden cok odemli duruyor hala iyilesmemis

dikislerinizi hic iyi atamamis benimde oyleydi size dedim oncesinde iz kaldi bende diye. hala gecmedi gun isiginda izim daha belli sizde de iz kalacak gibi duruyor ama burnunuz onden cok odemli duruyor hala iyilesmemis
Izlerın düzelme şansı yok mu şuan da pekı sız naptınız bu konuda orkı

Burun ucunuz çok toplaşmış. Tamam ödem oluyor ama hiç boyle bir burun görmedim. Bence dr ile konuşun bu durumu.

Merhaba !
Sizinle ayni dönemde ameliyat olmuşuz
Açık ameliyat oldum bende burnumda cok fazla ödem olmadı ama benimde burun içi özelıkle kenarları (iç kısım)halan kızarık ve sızlıyor,dıkış izi de yenı yenı ıglesdı ama halen kızarıklık var biraz
Sızın burun kemiği doktorunuz kırmış
Oyuzden böyle şiş bence .bromalın hapı kullanın ödemler ıcın ben 2 aydır kulanıyorum ve gerçekten faydası var
zamanla şişler iner çok stres yapma elbet duzelır

Izlerın düzelme şansı yok mu şuan da pekı sız naptınız bu konuda orkı
Merhaba hiç beklemeyin acile falan da gidebilirsiniz enfeksiyon var burnunuzda burunda şişlik hassasiyet ve ağrı olur genelde ateşiniz var mı geciktirmeyin daha fazla burada ‘’zulem’’ kullanıcı isimli bir kadın da enfeksiyon geçirmiş burun içinde sivilce görünce acile gitmiş yatış vermişler ihmal etmeyin çok geçmiş olsun inşallah hiç bişey yoktur

Merhaba hiç beklemeyin acile falan da gidebilirsiniz enfeksiyon var burnunuzda burunda şişlik hassasiyet ve ağrı olur genelde ateşiniz var mı geciktirmeyin daha fazla burada ‘’zulem’’ kullanıcı isimli bir kadın da enfeksiyon geçirmiş burun içinde sivilce görünce acile gitmiş yatış vermişler ihmal etmeyin çok geçmiş olsun inşallah hiç bişey yoktur
Ya korktum sımdı bı halsızlık sankı kemık agrıları üşüme oluyor bende ama bundan mı bılemedım bahsettıgınız kısı şuan nasıl peki ıyı mı şansıma bakın benle beraber kaç kısı oldu hepsı ıyı ben bu sekıldeyım anlamadım benden sonrakıler bıle ıyı

10 Şubat'ta ameliyat oldum bayanlar ama şuan 10 gün sonra 3 olacak bu durumdayım psikolojim bitmiş durumda burnum ıkı yandan apayrı önden başka üç farklı yüz oluştu yaralarım gecmedı doktor basından atıyo ödem dıye ama geçmeyecek degıl mı

Burnunuz normale göre çok fazla şişmiş.
Başka bir doktordan fikir alma şansınız yokmu?

Burnunuz normale göre çok fazla şişmiş.
Başka bir doktordan fikir alma şansınız yokmu?
Başka özel bı doktora gıttım muayeneye hep aynı kelıme erken beklenız lazım dedı özel hastanede bı doktor ile telefonda görüştüm erken ama gelıp kontrol edıp degerlendırme yapabilirim dedı

Başka özel bı doktora gıttım muayeneye hep aynı kelıme erken beklenız lazım dedı özel hastanede bı doktor ile telefonda görüştüm erken ama gelıp kontrol edıp degerlendırme yapabilirim dedı
Anlamıyoum ki bi kan tahlili yapıp antibiyotik tedavisi uygulamak mı zor 3 ay geçmiş zaten istanbulda mısınız anadolu yakasındaysanız Haydarpaşa numune kbb acil bölümü var oraya gidebilirsiniz

X