Burnuma bakar mısın anormallik var

Kalın deriliysen 1 yıl bekle benim burnum 1.5 yılda anca oturdu.ilk başta aşırı şişti önden bir taraf daha şiş gözüküyordu yamukluk var sanmıştım hatta.burun delikleri eşit değildi sonradan eşitlendi şükür.iki yandan farklı gözüküyordu şişlikten.bende üzülmüştüm baya 6. ayda bile öyle sorunlar vardı tam içime sinmemişti sonradan oturdu şükür🙏bakıyordum valla insanlar ameliyat oluyor hemen 3. ayda fıstık gibi burun😂
Kalın derılıyım bende şuan bende ıkı yandan başka önden başka bı sekıldeyım ama yaralarda bı garıp gecmıyor

Anlamıyoum ki bi kan tahlili yapıp antibiyotik tedavisi uygulamak mı zor 3 ay geçmiş zaten istanbulda mısınız anadolu yakasındaysanız Haydarpaşa numune kbb acil bölümü var oraya gidebilirsiniz
İstanbul'da değilim malesef ve bugün vıze sınavlarım var yetişebilir isem gıdecem bugün doktorun yanına hala tatmın olamaz isem özel hastanede başka bı doktora muayeneye gideceğim bakalım artık hangi duruma uzuleyım sımdı yaraların halıne mı yamuk olduğuna mı sınavlar iş bı yandan bu moral bozukluğu ile çok zor gecıyo zaman

Benım sağ tarafın tamamen yumusayıp cokmesı solun da tam tersı sısmesı ilk bant cıktıgından bu yana degısmemesı moralimi bozdu yaralar zaten ekstra sı ona bısı demiyorum ama
Izlerın düzelme şansı yok mu şuan da pekı sız naptınız bu konuda orkı
benim duzelmedi oyle duruyor keske tek sorun iz olsaydi tabi

X