BİRBİRİMİZE DUA EDELİM💓

fbyht

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
624
572
26
Arkadaşlar merhaba,
Eski konularda birbirlerine dua ederek çok fazla dileği gerçekleşen arkadaşlar gördüm. Var mı benimle birlikte birbirine dua etmek isteyenler?
Herkesin yapabileceği hacet terkiplerini hep beraber yaparız, sonuçta kimin duasının kabul olacağı belli olmaz 🙅‍♀️
Katılmak isteyenleri bekliyorum

Etiket için teşekkür ederim başka dua topiklerin de olduğumdan, buraya da katılırsam yetiştirmekte zorlanırım.

RABBİM dualarımızı hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle kabul eylesin aminnnnnn 🤲

Peeves Peeves konuyu görüp isteyen katılım sağlar. Ben dua topiklerine katılım için toplu etiket yapmıyorum canım

Selam ve dua ile hanımlar 🌹

Etiket için teşekkür ederim başka dua topiklerin de olduğumdan, buraya da katılırsam yetiştirmekte zorlanırım.

RABBİM dualarımızı hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle kabul eylesin aminnnnnn 🤲

Peeves Peeves konuyu görüp isteyen katılım sağlar. Ben dua topiklerine katılım için toplu etiket yapmıyorum canım

Selam ve dua ile hanımlar 🌹
Aa oyle mi kusura bakmayin o zaman rahatsiz ettim. Belki fazla kisi oldugunda sizin dua gruplarina katilamayan vardir biliyorsunuzdur diye sizleri etiketlemistim. 🥰

Peeves Peeves Teşekkür ederim etiket için fakat

Toplu etiketleri genelde dua okumaları için yapıyorum

Gruplar için etiket yapmıyorum benim dua gruplarım var genelde belli kişiler oluyor onları etiket yaparım
Rabbim duanızı kabul etsin hayırlı olsun

Peeves Peeves Teşekkür ederim etiket için fakat

Toplu etiketleri genelde dua okumaları için yapıyorum

Gruplar için etiket yapmıyorum benim dua gruplarım var genelde belli kişiler oluyor onları etiket yaparım
Rabbim duanızı kabul etsin hayırlı olsun
Dua grubunuz oldugunu bildigim icin belki oraya katilamamis ama katilmak isteyen vardir diye dusunmustum ama anladim sizi.
Ben tesekkur ederim amin sizlerinde duasini Rabbim kabul etsin. Ozur dilerim vaktinizi aldim.🥰

Dua grubunuz oldugunu bildigim icin belki oraya katilamamis ama katilmak isteyen vardir diye dusunmustum ama anladim sizi.
Ben tesekkur ederim amin sizlerinde duasini Rabbim kabul etsin. Ozur dilerim vaktinizi aldim.🥰
Benim suan dua grubum yok bir haftaya açıcam dua grubu

şuan PiXiEE ve penyez arkadaşım gurubunda dualar okuyoruz
Özür dilenecek bir şey yok😇😊 penyez arkadaşımin dediği gibi sağlık acil durumlara etiket yapıyoruz yada o gün önemli bir gündür o zamanlar toplu dualar okunuyor en son Filistin için dular okuduk böyle durumlarda etiket yapıyorum..

Benim suan dua grubum yok bir haftaya açıcam dua grubu

şuan PiXiEE ve penyez arkadaşım gurubunda dualar okuyoruz
Özür dilenecek bir şey yok😇😊 penyez arkadaşımin dediği gibi sağlık acil durumlara etiket yapıyoruz yada o gün önemli bir gündür o zamanlar toplu dualar okunuyor en son Filistin için dular okuduk böyle durumlarda etiket yapıyorum..
Anladim bu dua grubuna katilim olmazsa sizinkine katilirim. Daha once dua gruplarina girmistim sizide hatirliyorum bir suredir girmiyordum kadinlar kulubune uzak kaldim herseyden. Etiket yapacaginiz zaman dualara benide eklerseniz sevinirim.

Anladim bu dua grubuna katilim olmazsa sizinkine katilirim. Daha once dua gruplarina girmistim sizide hatirliyorum bir suredir girmiyordum kadinlar kulubune uzak kaldim herseyden. Etiket yapacaginiz zaman dualara benide eklerseniz sevinirim.
Tamma canım.önceden listede vardın hatırlıyorum inşallah etiket yaparım 👍😊

YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn umays umays Peeves Peeves ve ben şuan 4 kişiyiz.
Bugün öğlene Kadar bekleyelim bu arada hangi duayı edeceğimize karar verelim.
Bence zaten çok kalabalık olmaktansa sıranın çabuk gelmesi daha iyi bu sayede bir çok terkibi yaparız Allahın izniyle. Siz ne önerirsiniz? Hangi duayı edelim?

YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn umays umays Peeves Peeves ve ben şuan 4 kişiyiz.
Bugün öğlene Kadar bekleyelim bu arada hangi duayı edeceğimize karar verelim.
Bence zaten çok kalabalık olmaktansa sıranın çabuk gelmesi daha iyi bu sayede bir çok terkibi yaparız Allahın izniyle. Siz ne önerirsiniz? Hangi duayı edelim?
Bir kisi daha vardi. Bu kadar kisiyle bence olmaz siz devam edin ben diger dua gruplarini beklicem. Allah kabul etsin dualarinizi.

X