Tecrübe edilmiş dualarla dua etmek isteyenler

Y Yaz2021 S sedu066 kizlar 3 kişi olarak başlayacağız fazladanda bekledim ama arkadaşlardan mesaj/bildirim alamadim. Kişi başı 1481+1481+1482 şeklinde düşüyor bu şekilde de okunabilir oldu üçe bolunce size uygun mu?

Selamünaleyküm kızlar. Çok istediğim bir duamın kabul olması için salavati tefriciye okuyorum 2 gündür başladım bana yardım edermisiniz. Yardımınıza çok ihtiyacım var gerçekten.

Nasıl başlayacağız bu duaya özel okuma usulü nasil

Önce, ihlasla, 21 defa: “Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.

Arkasından “Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir kere okunur.

Sonra şu şekilde niyet edilir. “Yâ Rabbi! okuyacağım salavat-ı şerife hürmetine …….. şu niyetimi,şu rahatsızlığıma şifa ver.şu sıkıntımı gider.” n

Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; ” Borcumdan kurtar, sınıfimı geçeyim, davam kazanayım…” diye niyyet edilir.

Sonra: “Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi`r-Rahmani`r-Rahim” denir.

Sonra, salavat-i Tefriciye okunmaya baslanır.

Okuma sırasnda yuzunuz Kible`ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin baska bir şeyle meşgul olmaması için özen gostermeliyiz.

Normalde 4444 adet okunur ama biz üçe boldugumuz için 1481+1481+1482 şeklinde her birimiz okuyacağız ayrı ayrı. Dileklerimizi özelden birbirimize iletelim ben sana ve S sedu066 atarım sen ona o bize o şekilde kimsede görmemiş olur. Allah izin verirse 3 güne tamamlariz. Yanlış anlaşılma olmasın sadece bir kere 4444 tamamlayacağız ve ucumuze niyet edeceğiz.

Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.

Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

Kendi kendine okuyacak güçte olmayan, kendi haceti için başkalarına okutturabilir. S sedu066 Y Yaz2021

Nasıl başlayacağız bu duaya özel okuma usulü nasil Önce, ihlasla, 21 defa: “Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.
Arkasından “Eûzü billahi mineş şetanirracim.Bismillahirrahmanirrahıym.İnnallahe ve melâiketehû yüsallûne alen nebiyy yâ eyyühellezine âmenü sallü aleyhi ve sellimü teslimâ” bir kere okunur.
Sonra şu şekilde niyet edilir. “Yâ Rabbi! okuyacağım salavat-ı şerife hürmetine …….. şu niyetimi,şu rahatsızlığıma şifa ver.şu sıkıntımı gider.” n
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; ” Borcumdan kurtar, sınıfimı geçeyim, davam kazanayım…” diye niyyet edilir.
Sonra, salavat-i Tefriciye okunmaya baslanır.
Okuma sırasnda yuzunuz Kible`ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin baska bir şeyle meşgul olmaması için özen gostermeliyiz.
Normalde 4444 adet okunur ama biz üçe boldugumuz için 1481+1481+1482 şeklinde her birimiz okuyacağız ayrı ayrı. Dileklerimizi özelden birbirimize iletelim ben sana ve S sedu066 atarım sen ona o bize o şekilde kimsede görmemiş olur. Allah izin verirse 3 güne tamamlariz. Yanlış anlaşılma olmasın sadece bir kere 4444 tamamlayacağız ve ucumuze niyet edeceğiz.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.
Kendi kendine okuyacak güçte olmayan, kendi haceti için başkalarına okutturabilir. S sedu066 Y Yaz2021
Tamamdır cnm 👍 Allah kabul etsin inşallah

Canım ben bana uyar dedim yani bende katılırım
Tamam canım akşam 22 kadar bekledik ses çıkmayınca bölüşmüstuk o zaman 1111 tane okuyacağız 4muzde bu şekilde daha iyi oldu. Daha akılda kalıcı.
S sedu066 Y Yaz2021 YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn birbirinize ve özelden bana niyetlerimizi gönderir misiniz? Burda açıkça yazmayalim.

Usulü tekrardan yazayım.
Önce, ihlasla, 21 defa: “Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.

Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanır.

Normalde 4444 adet okunur ama biz dörde boldugumuz için 1111 şeklinde her birimiz okuyacağız ayrı ayrı.

Kendi kendine okuyacak güçte olmayan, kendi haceti için başkalarına okutturabilir.

Salavat-ı Tefriciye için liste kapanmıştır.

S sedu066 1111 tane
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn 1111 tane
Y Yaz2021 1111 tane
edibehatun edibehatun 1111 tane

Okuma usulüne etiketledim sizleri niyetlerinizi özelden bana ve arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.
Okuma süresi sınırlı 3 gün icerisinde bitirmeye çalışalım persembeyi cumaya bağlayan geceye yetiştirmeye çalışalım İnşAllah Allah kabul etsin şimdiden.🗝️❣️

Salavat-ı Tefriciye için liste kapanmıştır.

S sedu066 1111 tane
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn 1111 tane
Y Yaz2021 1111 tane
edibehatun edibehatun 1111 tane

Okuma usulüne etiketledim sizleri niyetlerinizi özelden bana ve arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.
Okuma süresi sınırlı 3 gün icerisinde bitirmeye çalışalım persembeyi cumaya bağlayan geceye yetiştirmeye çalışalım İnşAllah Allah kabul etsin şimdiden.🗝️❣️
Tamam canım ben niyetimi yarın göndereceğim bugün vaktim yok toparlayamadim 😘

X