Bir kargo rezilliği de benden!

Ben 10 kez falan bu şirketle kargo almışımdır.
3-4 defa sorun yaşadım.
Azımsanacak bir rakam değil tabii ki.
Bana da bi defasında eve geldik yoktunuz gibi bir mazeret sundu bu mallar.
Bir de ağır bir kargoydu. Rezillik yaptıkları resmen.
Şikayetvar.com'a yazın mutlaka hangi şube ile sorununuz varsa.

Genel merkezı arayın hemen sıkayet edın.Internet sayfalarından sıkayetlerınızı bıldırın.Hemen gerı donus yapacaklardır.

Kargo takip numarası ile birlikte Genel Müdürlüğü ara, derdini anlat geçen yıl aynı hafta 3 kargomda sorun çıktığında arayıp kibar kibar canlarına okumuştum. Ne hikmetse süt dökmüş kediye döndüler sabahın 9 unda getiriyorlar artık kargomu, bak sen şu allahın işine :)

aynı sorun bende de var. Antalya'da yaşıyorum.Yurtiçi kargoyla paketim şubeye salı günü geldi dağıtıma bugün sabah anca çıktı ve hala teslim edilmedi.

Kızlar bana Yurtici kargoyla kitap gelecekti.Kargom geleli 2 gün oldu ama hala getirmediler büyük bir ilcede yasiyorum sabahtan beri ariyorum 2 şubeyide acmiyorlar.Bir şubede meşgule birakiyor yani müzik tarzi bisey dinletiyorlar.Ne yapmaliyim daha once sorun yasayan var mi bu kargoyla?
canım yurt içi kargo hep boyle bana sureklı oluyom cok yogunluktanmıs cart curt cok sınır bozucular kavga falan ettım aynı...

yurt içi kargo yüzünden internette alışveriş yapamaz oldum (bir çok sitede bu kargo ile gönderiyor )
ben defalarca bu kargo ile ilgili problem yaşadım. Kaç kez alışveriş yaptıysam eve teslimat yapmakta sıkıntı çıkardılar, şubeden gelin alın dediler onlar küçük eşyalar olduğu için sıkıntı etmedim gittim aldım. En son bardağı taşıran son damlayı yaptılar. internetten ağır bir şey almıştım, yine utanmadan aramışlar gelin şubeden alın dediler. Bende sinirlendim almadım getirin dedim. Bir gün beklettiler ertesi günü bana haber bile vermeden kargomu geri gönderdiler.
Ne kadar şikayet edilecek yer varsa ettim ama bu kargo firmasının hizmet anlayaşının düzeleceğini sanmıyorum.

Kızlar bana Yurtici kargoyla kitap gelecekti.Kargom geleli 2 gün oldu ama hala getirmediler büyük bir ilcede yasiyorum sabahtan beri ariyorum 2 şubeyide acmiyorlar.Bir şubede meşgule birakiyor yani müzik tarzi bisey dinletiyorlar.Ne yapmaliyim daha once sorun yasayan var mi bu kargoyla?
Ben çok yaşadım canım.çok da şikayet ettim merkeze.ama degişen bir şey yok!!!!benim tercihim olduğunda başka kargo seçiyorum.kesinlikle yurtiçi kargoyu seçmiyorum!!!

Twitterda yurtiçi kargo kullanmıyoruz diye TT etkinliği var, demek ki sizden başka memnun olmayan çok kişi varmış.

twitterda yurtiçi kargo kullanmıyoruz hastagiyle şikayetinizi belirtebilirsiniz
şuan türkiye tt listesinde
çok fazla şikayet mevcut

Benimde gelen kargomu bir kaç gün bekletip sonra dağıtıyor yurt içi kargo ama aras iyi hatta aradım bir kere kuryenin numarasını istedim komşuya bile bıraktırdım kargoyu

şubeyi açmıyorlar asla boşuna arama direk genel müdürlüğünü ara
ordan iletişime geç subedeki umursamazlarla uğrasma asla çünkü kaç kez kavga ettiğimi ben bilirim
ve sonuç SIFIR !
sinirinin bozulduğu ile kalırsın
ayrıca şikayet var sitesine yazdığım anda da dönüş oluyor
anladıkları dil bu

aman yurtiçi kargomu,şubeler telefona bakmaz üşenmez kalkar şubeye gidersin telefona bakmak zorunda değiliz diye lakayt davranırlar, dağıtıma gelen personele kargom var vereyim dersin alıcı arkadaş farklı ben dağıtıcıyım göndercem der göndermez. Yani anlat anlat bitmez dertleri bence kargonuz elinize sağ sağlim geçerse ona şükredin

Aras candır.Gerisi gerçekten Patlıcandır!!! Gerçi Ptt'ninde hakkını yemiyim onlarda seri getiriyor yahu.Yinede hızı ve hizmeti için Aras kalp ben :KK68:

Tazecik kavga ettim, o kadar gerildim ki gülerek bastırıyorum.

2 gündür eşim arıyor telefon tabii ki açılmıyor, oturdum bugün 15 kez falan aradım anca açtılar.

Konuşan kız da öyle pişkin ki, en sonunda bağırdım çağırdım yüzüme kapattı.

Kargo da gün içinde gelecek, yersen.

berbat bi kargo herzamanki halleri ben genel müdürlüğe şikayet etmekle bulmuştum çözümü sende web sitesinden şikayette bulunabilirsin

Herhalde bütün kargo şirketleri sorunlu. Birkaç ay önce mng geçen haftada sürat kargoyla sorun yaşadım. Kargo şubede ama ne haber veren var ne de getiren. 50 kere ara telefona bakan olmaz

X