Gözaltı ışık dolgusu yaptıracaklar 2 kere düşünün

D drdtpnr oncelikle gecmis olsun, ben bir konuda danismak icin basliklari geziyordum, senin msajini gordum. Ben de foto koyuyorum ve hikayeme basliyorum. Bana fikir verebilecek arkadaslar olursa cok sevinirim. Ben 40 yasinda bir doktorun aklima sokmasi sonucu bisektomi yaptirdim. Goz kapagi olmaya gitmistim, doktor sana bisektomi de yapalim yuzun ucgen olsun dedi. Kabul etmedim ama 1 yil boyunca bu benim aklima yer edindi. Yuzum cok mu yuvarlak diye. Gittim baska doktora bisektomi yaptirdim. Sonra olanlari yaziyorum. Tek yanak 2.5 diger yanak 3 ml civari yag cikartti. Cok almayin azicik olsun dedim ama bir yanagim coktu bildiginiz. Goz altimdaki yaglar eridi ve yuzum hafiften asagi kaymaya basladi. Bazi eski arkadaslar yaslanmissin bile dedi. Coken yanak tarafinda en arka disimin bir on disini 20 yasinda cektirmistim ve o bolge yillar icinde gevsedi ama ben tombis yanaklardan anlamamistim. Bisektomi olunca orasi iyice oyuk oldu ve gevsek bir buldog ile bana geri dondu. 2 yildir zaman zaman gelen agrilar var yuzumde, ama onlar saymayacagim simdi. Ben yanagimin o tarafi icin ne yapabilirim? Yuz germe islemleri cok pahali sadece o taraf yani elmacik kemigin altindaki oyuk azicik dolsun ve sikilassin istiyorum. Onerisi olan var mi? Birkac klinige gittim, yeni nesil kolajenli dogular ve Morphesus cihazini onerdiler. Ama memnun kalmayanlar da varmis ve gecici bir islemmis. Goz alti simdi dusunmuyorum. Artik yuzume botok bile yaptirmak istemiyorum. Ilk foto ameliyattan 1 gun once, 2. ve 3. ( bu video cekerken ) sonraki halleri. yorum. Ben de eski fotolarima bakiyorum surekli. Psikolojim bozuldu. Youtube videolari cekip para kazanayim diyordum ama hele konusunca o cokukluk iyice beliriyor.​

Eklentiler

• Captura de pantalla 2024-05-30 182255.png
    Captura de pantalla 2024-05-30 182255.png
    350,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Captura de pantalla 2024-05-30 181341.png
    Captura de pantalla 2024-05-30 181341.png
    148,7 KB · Görüntüleme: 18
  • Captura de pantalla 2024-05-30 181045.png
    Captura de pantalla 2024-05-30 181045.png
    96 KB · Görüntüleme: 16
Bir diş hekimi olarak gözaltı ışık dolgusu deneyimimi paylaşıp yapabilirsem başka kadınların da mağdur olmasını önlemek istiyorum, ben 7 ay önce yaptırdım gözaltımda morluktan çok çukurluktan şikayetçiydim ilk başta ayna elinize verilince hoşunuza gidiyor gözaltında bir doluluk oluyor direkt gözaltınıza odaklanıyorsunuz ve güzel gözüküyor, sonraki 1 2 hafta zaten ödem oluyor ve dolgunun oturmasını beklerken çok umutlu oluyorsunuz ben başta görüntümden çok memnundum fakat ilk o şok etkisi geçince fark ettiğim daha önceden çıkıntılı ve hoş duran elmacık kemiklerimin artık üst kısmı doldurulduğu için belirginliğini yitirmesiydi aynada kendime baktığımda farklı bir insan görüyor gibiydim başlarda pek umursamadım olabilir en azından gözaltım çukur değil artık diyordum, 1 2 ay sonra gözaltımdan başlayan ve yanağımın ortasına kadar inen mor bir çizgi oluştu uzaktan bakınca sanki 10 yıl yaşlanmış gibi gözüküyordu yüzüm yorgun uykusuz kalıp şişer ya yüzünüz o şekilde ve bu görüntü asla geçmedi, geçmediği gibi zamanla daha da kötü olmaya başladı, doktoruma yazdığımda herhangi bir enfeksiyon grip geçirdiniz mi tarzı sorular sordu hayır dedim biraz izleyelim dedi, tabi bu sırada foruma baktım ben ve çok fazla kişinin bu sorunu yaşadığını görünce panikledim çünkü o zamana kadar hala düzeleceğine inanıyordum, şu an 7. Ay dolgu yavaş yavaş erimeye başladı ve malesef gittikçe kötü gözüküyor çünkü homojen bir şekilde erimiyor, sanki gözaltımda katman katman şişlikler ve çukurluklar var gibi, ve yüzümün eskiden tek sorunu gözaltı çukurumken güzel elmacık kemiklerim varken şu an hem gözaltım çirkinleşti hem yüzümün kendine has hatları kayboldu, hem de kesinlikle olduğumdan yaşlı sürekli yorgun bir görüntü var, fotoğrafları paylaşacağım, ilerde tamamen erir mi bilmiyorum, eritme şu anda düşünmüyorum çünkü hyalüranik asit kendi doğal dokumuzda da bulunan bir bileşik ve sonradan konan yapay kısmı eritmeye çalışırken doğal dokularıma da zarar vermek istemiyorum, zaten yeterince zarar verdiğimi düşünüyorum yüzüme, ben doktoruma gözaltım için mezoterapi önerisi için gitmiştim ve bana direkt 'ama sen direkt dolguluksun çok güzel olur' tarzında yaklaşınca oturup yaptırdım araştırmadan, şimdi keşke diyorum, bilinçli bir kişi olarak nasıl araştırmadan yaptıranların yorumlarını ve gelişebilecek komplikasyonları öğrenmeden bu işe kalkıştım, çok pişmanım. Bu hafta bir yakınımın çok önerdiği ve etik çalıştığını söylediği bir dermatoloğa gideceğim umarım bir çare bulur bu duruma çünkü her sabah kalktığımda ilk baktığım yer gözaltlarım, gün içinde otururken sürekli gidip gelip aynaya bakıyorum eski halinde en azından eşit seviyede bir çukurluk vardı şu an şişlikler çukurluklar morluklar ve kırışıklıklar var, bugün üye oldum buraya yorumları okurken memnun olanlar da var yaptırmayı düşünüyorum diyenleri gördüm, bence çok büyük bir risk bu, yaptıracaksanız da 3 ay 6 ay 1 yıl takibi olan fotoğraflayan (dürüstse tabi) doktorlara yaptırın, o ilk yapıldığı andaki halini sonrası olarak koyuyorlar ama sonrası asla o değil asıl sonrası birkaç ay sonra, şu an o kadar çirkin buluyorum ki gözaltlarımı sırf bu görüntüden kurtulmak için acaba tekrar mı yaptırsam mı diye bile düşünüyorum ama biliyorum ki ilk anda güzel gözükse de Gözüme yine 1 2 ay sonra pişman olucam, yeni doktoruma gittikten sonra önerilerini yazarım buraya benim gibi mağdur olanlar için.
Ben de yaptırdım aynı şeyleri yaşadım ve benim erimesi 1 yıldan fazla sürdü yeni yeni eridi. Daha da yaptırmam.

D drdtpnr oncelikle gecmis olsun, ben bir konuda danismak icin basliklari geziyordum, senin msajini gordum. Ben de foto koyuyorum ve hikayeme basliyorum. Bana fikir verebilecek arkadaslar olursa cok sevinirim. Ben 40 yasinda bir doktorun aklima sokmasi sonucu bisektomi yaptirdim. Goz kapagi olmaya gitmistim, doktor sana bisektomi de yapalim yuzun ucgen olsun dedi. Kabul etmedim ama 1 yil boyunca bu benim aklima yer edindi. Yuzum cok mu yuvarlak diye. Gittim baska doktora bisektomi yaptirdim. Sonra olanlari yaziyorum. Tek yanak 2.5 diger yanak 3 ml civari yag cikartti. Cok almayin azicik olsun dedim ama bir yanagim coktu bildiginiz. Goz altimdaki yaglar eridi ve yuzum hafiften asagi kaymaya basladi. Bazi eski arkadaslar yaslanmissin bile dedi. Coken yanak tarafinda en arka disimin bir on disini 20 yasinda cektirmistim ve o bolge yillar icinde gevsedi ama ben tombis yanaklardan anlamamistim. Bisektomi olunca orasi iyice oyuk oldu ve gevsek bir buldog ile bana geri dondu. 2 yildir zaman zaman gelen agrilar var yuzumde, ama onlar saymayacagim simdi. Ben yanagimin o tarafi icin ne yapabilirim? Yuz germe islemleri cok pahali sadece o taraf yani elmacik kemigin altindaki oyuk azicik dolsun ve sikilassin istiyorum. Onerisi olan var mi? Birkac klinige gittim, yeni nesil kolajenli dogular ve Morphesus cihazini onerdiler. Ama memnun kalmayanlar da varmis ve gecici bir islemmis. Goz alti simdi dusunmuyorum. Artik yuzume botok bile yaptirmak istemiyorum. Ilk foto ameliyattan 1 gun once, 2. ve 3. ( bu video cekerken ) sonraki halleri. yorum. Ben de eski fotolarima bakiyorum surekli. Psikolojim bozuldu. Youtube videolari cekip para kazanayim diyordum ama hele konusunca o cokukluk iyice beliriyor.​

Merhabalar diş çekimi o bölgedeki çene kemiğinin rezorbe olmasına yol açar fakat yanaktan çok dramatik bir çökme beklemeyiz, fakat öncelikle o eksik dişinizi bence yaptırın diş eksiklikleri de zamanla yanaklar da hafif çökmeler yapabilir ama sizinki sanki diş ile ilgili değil tek bir bölge çökmüş çünkü ve bana sorarsanız gamze gibi tatlı gözüküyor, onun dışında ne yaptırmalısınız bilmiyorum birkaç dermatologtan fikir almanızda fayda var bir şey yaptırmadan önce, tekrar söylüyorum gamze gibi duruyor bence

Ben de yaptırdım aynı şeyleri yaşadım ve benim erimesi 1 yıldan fazla sürdü yeni yeni eridi. Daha da yaptırmam.
Benim de şu an daha da eridi buraya yazdıktan sonra resmen yüzümün o eski tatlılığı geri geldi gibi herkes bir şey mi yaptırdınız diyor halbuki tam tersi yapılanların etkisi geçiyor bence, bir de kilo aldım biraz o da olabilir :-)

X