İğneli Epilasyon Beylikdüzündeki nur epilasyona giden var mı

merhaba kabuklanmalar ne kadar sürede geçiyor göbek bölgesnde.ben başka bir yerde iğneli yaptrdım ama randevulu cok dolu oldugu ıcın gıdemıyorum .2 seans göbegıme yaptrdm başka yer arıyorum hala.deneme atışı yapmak ıcın gıtmeyı dusunuyorum nur hanıma memnun kalmazsam gitmicem

meraba bende beylikdüzünde yaşıorm lazer epilasyon yaptıracağım. Medilife dan fiyat aldım haftasonu başlamak istyrum

merhaba kabuklanmalar ne kadar sürede geçiyor göbek bölgesnde.ben başka bir yerde iğneli yaptrdım ama randevulu cok dolu oldugu ıcın gıdemıyorum .2 seans göbegıme yaptrdm başka yer arıyorum hala.deneme atışı yapmak ıcın gıtmeyı dusunuyorum nur hanıma memnun kalmazsam gitmicem
Göbeğimde kabukların dökülmeden kendi kendine geçme süreci 3 hafta belki biraz daha geçmiş olabilir.

Günaydın
Bu ara iş nedeni ile sisteme fazla giremiyorum.
Arada rütuş çalışmalarımız oluyor. Çok şükür çok rahatım.
Hava biraz daha soğusun bu seneki hedefim kollarım olacak.
Yapabilirsem kol çalışmalarındaki tecrübemide paylaşırım sizinle.
merhaba çok teşekkürler yazılarınız için şuanki durumunuz ne acaba ben de oraya gitmek istiyorum da

Salı günü gidiyorum.Telefonla konuştum dürüst biri belli.özel mesajla soranlar çok olmuş gitti mi nasıl diye.Herkese tek tek yazamayabilirim burada seans sonrası herşeyi yazarım kızlar.

Boyun bölgem ve yüzümün yan kısımları yapıldı.2 saat işlem gördüm. Boynum bildiğiniz erkek sakalı o derece kıllıyım.Denk gelen olursa forumdan gösteririm 😂20 gün sonra yine gidicem. Ben artık kendisine teslim ettim kendimi :) Sonraki seansı yine yazarım🐣

Boyun bölgem ve yüzümün yan kısımları yapıldı.2 saat işlem gördüm. Boynum bildiğiniz erkek sakalı o derece kıllıyım.Denk gelen olursa forumdan gösteririm 😂20 gün sonra yine gidicem. Ben artık kendisine teslim ettim kendimi :) Sonraki seansı yine yazarım🐣
çook teşekkürler peki eli hızlı mıydı malum para sıkıntısından dolayı hız da önemli ve tabiki iz kalma vs gibi durumlar ama tabi bunlar biraz zaman geçtikten sonra söylenecek şeyler

çook teşekkürler peki eli hızlı mıydı malum para sıkıntısından dolayı hız da önemli ve tabiki iz kalma vs gibi durumlar ama tabi bunlar biraz zaman geçtikten sonra söylenecek şeyler
Eli hızlıydı. Yani benim başka epilasyoncuyla deneyimim olmadı ama hızlıydı bence.

merhaba şuan durumunuz nasıl kıllar çıktı mı veya iz kalma durumu oldu mu
Kıllar çıktı çünkü daha önce çıkacak tüyler vardı batık seklinde, çıkanların bi kısmı onlar.Çenemin sagindaki kıllar daha az çıktı soldakiler eskisi gibi .Zaten ilk seansta hepsi gidecek diye bişi yok :) O ilk kötü görüntü azaldı.Şuan kızarıklıklar var bölge bölge. Benim boynum ve çenem çok hassas ama iz kalacağını sanmıyorum.

Sizde mi yüz için iğneli düşünüyorsunuz :)
evet az önce seanstan çıktım ama çok uzun sürdü 3 saat sürdü ama sadece yanak kısmının bi kısmını alabildik o süre boyunca daha bi 3 saate daha ihtiyacım var napıcam ya çook maliyetli

evet az önce seanstan çıktım ama çok uzun sürdü 3 saat sürdü ama sadece yanak kısmının bi kısmını alabildik o süre boyunca daha bi 3 saate daha ihtiyacım var napıcam ya çook maliyetli
Maliyetli evet:KK43: inşallah 2 seasa falan toparlansa biraz 1 saatlik seanslar alırız.

Maliyetli evet:KK43: inşallah 2 seasa falan toparlansa biraz 1 saatlik seanslar alırız.
maalesef benim yüzüm lazer gördüğü için daha uzun sürecekmiş :KK43: ve daha vücudum var onlara onlarca saatler gider mahvoldum anlayacağınız bu arada ben de nur epilasyona gidiyorum sizin gibi umarım sonuç alabiliriz

X