İğneli Epilasyon Beylikdüzündeki nur epilasyona giden var mı

Bernaist

Yeniden Doğuş
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
58
57
Merhaba.. Kıllarım ile baş edemez hale geldim ve bu siteye de bunun için katıldım... oturduğum yere yakın olsun istiyorum çünki tam anlamı ile bu işe başlama niyetindeyim.. bu işde kişinin çalışma yöntemi edindiğim bilgiler doğrultusunda en önemli etkenmiş. bu merkezi çok araştırdım ve görüşmeden önce burada da danışmak istedim çünki başlangıç önemli deniyor ona göre karar vermek istiyorum. Öncelikle başlayacağım bölge yüz ve sonra koltuk altım..yüzümü cımbızla almaktan şu an abartmıyorum nerede ise sakal oldular çok kalın ve her gün yüzlerce kıl ayıklıyorum.uzatamıyorum çünki çok siyahlar. Bu konu da acil olarak sağlam bir yere başlamam gerek.

Konuya bakılmamış bile sanırım... Bilgisi olan var ise lütfen paylaşımlarını bilmek isterim.. Birkaç yeride değerlendirmeye aldım.. kısa zamana kadar kararımı verip başlama niyetindeyim

Nuru bilmiyorum ama sürmen centerın içinde biyer var. Bi de 3k metin şahin.

Merhaba... Bakıyorum da bu konuda sorun yaşamış yada yaşayan birçok kişi var.. Kendi etrafımda görmediğim için bende sorun var diye düşünürdüm... Beylikdüzündeki bu iğneli epilasyon merkezine gittim ve görüştüm... Uzman genç bir bayan butik şeklinde ve çalışıyor.. Konuşmalarında da güven teşkil etti,temiz yer ve sadece iğneli epilasyon yapıyor.Ancak bayramdan sonraya aldım randevumu malum kabuklanmalar olacak..Kıllarımı kesiyorum sadece kökten almayı bıraktım... Elimden geldiğince bende deneyimlerimi burada paylaşıcam... Hayırlısı ile bu sorundan kurtulacağıma inanıyorum...

Merhaba Bugün itibari ile epilasyonuma başladım hayırlısı ile.Yüzümü bir süredir almıyordum. Çok kalın ve oldukça sık. bir buçuk saat çalışıldı, biraz şiş şu an ama birkaç güne kadar inecekmiş.. bugün iğneli epilasyon gören birçok kılımdan kurtuldum bir daha çıkmamak üzere.. ama tabi diplerde daha çok var ve periyodik olarak belirli zamanlarda çalışmalar olacak... Burası sayesinde de cesaretlenip bu işe başlayabildim... Tercihimden de memnunum uygulama yapan bayan da güven verici inşallah sonuçlarımda iyi olacak.. 15 20 gün sonrasında kabuklar geçtiğinde diplerden çıkacak diğer kıllarım için randevu alacağım.

Kabuklarım iyice küçüldü ve diplerden diğer kıllarım çıkmaya başladı.Benimkiler çok kalın olduğu için uzatmakta zor oluyor ama ilk başlarda böyle olacak.. İşlem yapılalı 13 14 gün oldu ve biraz daha kıllar yüzeye çıksın diye bekleyebiliğim kadar bekleyip tekrar randevu alıcam.Bu arada hergün talk pudrası kullanıyorum.

Merhaba.. 20 gün aradan sonra dipteki çıkanlar için bugüne randevum vardı ve bir saat elli dakika çalışıldı. 20 gün içerisinde kabuklarım geçti ve daha fazla uzatamadığım için ilk turlardaki zaman aralığım bu çünki çok kalınlar..Beklediğim için yüzümde ne çok kıl olduğunu biliyordum ama görmek dahada azimli yaptı beni ,bunca zaman nasıl idare etmişim bilemiyorum.Bu arada yüzüm ilk günkü gibi olmasa da yoğun çalışıldığı için yine şişti nokta nokta kızarıklık duruyor biraz öncede pudraladım ,hayırlısı ile devam

Merhaba. Islem sonrasi ne onerdi acaba uzmaniniz? Ben de gidiyorum da bakirkoyde biryere, bana batikon prednol ve imex kullan dedi 3 gun. Ben pudra suruyorum. Baska ne oneriliyor diye merak ettim
Merhaba.. 20 gün aradan sonra dipteki çıkanlar için bugüne randevum vardı ve bir saat elli dakika çalışıldı. 20 gün içerisinde kabuklarım geçti ve daha fazla uzatamadığım için ilk turlardaki zaman aralığım bu çünki çok kalınlar..Beklediğim için yüzümde ne çok kıl olduğunu biliyordum ama görmek dahada azimli yaptı beni ,bunca zaman nasıl idare etmişim bilemiyorum.Bu arada yüzüm ilk günkü gibi olmasa da yoğun çalışıldığı için yine şişti nokta nokta kızarıklık duruyor biraz öncede pudraladım ,hayırlısı ile devam
rha

Merhaba. Islem sonrasi ne onerdi acaba uzmaniniz? Ben de gidiyorum da bakirkoyde biryere, bana batikon prednol ve imex kullan dedi 3 gun. Ben pudra suruyorum. Baska ne oneriliyor diye merak ettim

rha
Merhaba.. batikon bikini bölgelerinde daha iyi kuruma kolay olsun diye.. ben yüz bölgesine gittiğim için kullanılabilir ama gerek kalmıyor kapalı alan olmadığı için sulanma kabuğa çabuk dönüşüyor.. Yeni başladığım için ilk iki üç gün suya değdirmiyorum ve talk pudrası kullanıyorum ve kabuklarım geçincede medikasol. Diğer kremlerde olur ama bu krem çok yağlı değil ve memnunum. Kabuklar düşmeden kendiliğinden geçtikten sonraki bunu sürekli hatırlatıyor krem sürülmese bile iz kalmıyor... çevremde bu işlemi yaptıran kişilerde bu şekilde söylüyor .

Anladım. Cok teşekkürler :)
Merhaba.. batikon bikini bölgelerinde daha iyi kuruma kolay olsun diye.. ben yüz bölgesine gittiğim için kullanılabilir ama gerek kalmıyor kapalı alan olmadığı için sulanma kabuğa çabuk dönüşüyor.. Yeni başladığım için ilk iki üç gün suya değdirmiyorum ve talk pudrası kullanıyorum ve kabuklarım geçincede medikasol. Diğer kremlerde olur ama bu krem çok yağlı değil ve memnunum. Kabuklar düşmeden kendiliğinden geçtikten sonraki bunu sürekli hatırlatıyor krem sürülmese bile iz kalmıyor... çevremde bu işlemi yaptıran kişilerde bu şekilde söylüyor .

Bugün yine 20-21 gün aradan sonra 3.kez yüzümde çalışıldı. Yüzümün rengi kıllar gittikçe açılıyor gibi ama yolun daha başındayım.Yine iki saate yakın sürdü işlemim o kadar siyah ve çoklar ki. Diplerde kum gibiler uzatmakda zor oluyor tabi bazen sokağa çıkarken maske takıyorum artık ne yapim. Ama sabır şu dipdekilerde yüzeye çıkıp alındığında bu kadar rahatsız edici görünmeyecekler.. Kılsız tüysüz günler diliyorum.

Merhaba... Alınan kıllarımdan rahatladığım için bu kez 27-28 gün yüzümü bekletebildim... 4.kez yüzüme çalışılıyor... Çalışmalar şimdiden kendini göstermeye başladı... Uzun süre dipteki kılları bekleyebilmemde iyi oldu , tabi görsel olarak kolay olmuyor:) Yine yoğun işlem oldu bundan sonra artık her defasında dahada kolaylık olacak.. Kılsız günleriniz olsun...

Ya harikasiniz surekli bilgi halinde olmaniz bizi bilgilendirmeniz cok hos bende sirf su igneli epilasyon yuzunden buraya uye oldum evime en yakin yer beylikduzu nur epilasyon var ama bu tur yerlerde onun ismini goremedim hep zeynep hanim ve ayten hanimdan handan hanimdan bahsetmisler ve oralarda bana uzak cevreden bir yer istiyorum nur epilasyonsa bana yakin sayilir ama igneli olunca insan pek guvenemiyor . Elim cok defa telefona gitti rabdevu almak icin ama icime sinmedi burda sizi gordume sevindim.son durum nedir yaralar cok kaliyor mu yuzde ve yuzde bu durumda sislikler varken makyaj yapabiliyormusunuz ben sadece favori bolgesi dusunuyorum acisi cokmu katlanilabilir mi en korktfum sey de iz kalmasi tuylerden kurtulalim derken iz kurbani olmak istemem. Son olarak eli hizli yavasmi favori bolgesi kac saat surerki acaba cok yogun tuylerim yok

Ya harikasiniz surekli bilgi halinde olmaniz bizi bilgilendirmeniz cok hos bende sirf su igneli epilasyon yuzunden buraya uye oldum evime en yakin yer beylikduzu nur epilasyon var ama bu tur yerlerde onun ismini goremedim hep zeynep hanim ve ayten hanimdan handan hanimdan bahsetmisler ve oralarda bana uzak cevreden bir yer istiyorum nur epilasyonsa bana yakin sayilir ama igneli olunca insan pek guvenemiyor . Elim cok defa telefona gitti rabdevu almak icin ama icime sinmedi burda sizi gordume sevindim.son durum nedir yaralar cok kaliyor mu yuzde ve yuzde bu durumda sislikler varken makyaj yapabiliyormusunuz ben sadece favori bolgesi dusunuyorum acisi cokmu katlanilabilir mi en korktfum sey de iz kalmasi tuylerden kurtulalim derken iz kurbani olmak istemem. Son olarak eli hizli yavasmi favori bolgesi kac saat surerki acaba cok yogun tuylerim yok
Merhaba... Ailemde ve çevremde yaptıran vardı ancak öyle çalışan biri arıyordum ve buldum çok şükür. Çok araştırdım ve emin olduktan sonra haydi başlayayım dedim. Burayada üye oldum bilen varmıdır diye olumlu yanıtda gelince sonrasında çevremdede denk geldi gidenler. Kendisini tanıyıp işleminide görünce hiçbir tereddütüm kalmadı. Bu hüner meselesi iyi birine denk gelinmezse umuda zamana ve maddiyata yazık oluyor. Zamanında bende çok araştırdım bilgi lazım oluyor ve onun için paylaşıyorum işlemlerimi.. internette aradığınızda bu yer hakkında gerekli tüm bilgiler var.En azından konuşun olmadı başka yerlerlede görüşürsünüz hangisi size güven arz ederse başlarsınız. Siz benden şanslısınız favori bölgesini kapatmak saçla bile olsa kolay.İki elle çalışıyor ve hızlı hatta ilk defa gördüm kimsenin hakkı geçmesin diye kronometre ile çalışıyor gerisini siz düşünün. Bende yoğun çalışılıyor çünki yazılarımda belirttiğim gibi bariz siyah kıllarım var . Kabuklar kendiliğinden geçmesi için elimden geldiğince koruyorum ki önceki yazılarda belirttim.kabuk var iken fondotön tarzı makyaj uygulamak pek iyi olmaz. Yara kişiye göre değişir ama en az 15 gün sürüyor..ilk 4 5 gün sonra çok rahatsız edici olmuyor. Sizin favori bölgesi ne kadar sürer onu bilemem tabii yoğunluğa bağlıdır. Birde zaten size soracağı ilk sorulardan biri lazer varmı ve en son kökten ne zaman alındı.eğer hiç ellemedi iseniz muhtemelen çok kısa zamanda sonuçları görürsünüz.çünki uygulama yaptığı her kılda bir çoğu geri çıkmıyor. Başka yerede baksanız bu unsura dikkat edin.

Cok ama cok tesekkur ederim cok saolun Allah razi olsun mutlaka gorusecegim kendisiyle ocak ayina girerken yari donem tatilinde olcam o ara yaptiririm ozaman makyaj disari cikma derdim de olmaz iki el teknigi ile ilgili videsuda var nur hanimin deneyimli gibi duruyor bende kendisiyle calisirsam eger burda siz gibi yazip insanlari bilgilendjrmeye devam edecegim iyi geceler☺

Cok ama cok tesekkur ederim cok saolun Allah razi olsun mutlaka gorusecegim kendisiyle ocak ayina girerken yari donem tatilinde olcam o ara yaptiririm ozaman makyaj disari cikma derdim de olmaz iki el teknigi ile ilgili videsuda var nur hanimin deneyimli gibi duruyor bende kendisiyle calisirsam eger burda siz gibi yazip insanlari bilgilendjrmeye devam edecegim iyi geceler☺
Nur hanim gerçekten işin ehli güvenebilirsiniz

Hayırlısı inşallah... Bilgilerimiz de pekişir ise bu konu hakkında arayışı olanlarında belirli fikri olmuş olur..

Nur hanim gerçekten işin ehli güvenebilirsiniz
Ben size tekrar teşekkür etmek istiyorum.. Nur epilasyonu internetten her bir detayını inceleyip aklımda büyük soru işaretlerini tamamlamıştım ama birde burada üye olup bilen biri varmıdır diye... Sizden de cesaret alınca gittiğime çok memmunum.. Allah razı olsun hepinizden....

X