B-HCG sonucuuu

evet sonucum 202,54 artmış artık iş keseyi görmeye kaldı sanırım ayın 26 da da ultrasyon ve ilk muayene olacak hehehe

18 inde 57
20 sinde 202 çıktı dimi
maşallah artış çok güzel
evet bebeişin erken gösterecek kendini
canım gelişimi çok güzel bu o demek maşallah bbeğine:nazar: allah nazarlardan saklasın inşallah hep güzel haberlerle gel sağlıkla kucağına al
sendemi ocak annesi olacaksın sende 2010 ocak annelerine bekleriz

evet inşallah bende ocak annesi olacam allah hepimize sağlıklı sıhatli bi şekilde kucaklamak nasip etsin ve aynı şekilde büyütmekde...

kızlarr benim beta hcg 63,55 çıktı..Hamile miyim değilimiyim sizce? Süpriz bi gebelik olacak olursa:) Adet günüme daha bir buçuk hafta var..yorumlarınızı bekliyorum

kızlarr benim beta hcg 63,55 çıktı..Hamile miyim değilimiyim sizce? Süpriz bi gebelik olacak olursa:) Adet günüme daha bir buçuk hafta var..yorumlarınızı bekliyorum

canım tebrik ederim hamilesinnnn daha çok yeni olsa gerek kii daha 1 buçuk hafta varmış Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin..

Arkadaşlar birşey soracağım,benim reglime 1 hafta var,şimdi kan testi yaptırsam bebiş belli olur mu?

doktor daha belli değil dedi ama tekrarlamam gerekiyormuş haftaya testi...beşin üstü gebelik olmuyo mu yaa iyice kafam karıştı benim .uff

5 ten yukarısı hamile olduğun anlamına gelir... ama testi tekrarlatman gerekiyorr

canım ama internette araştırdım bazı doktorlar 10 dan aşağısı hamilelik yok diyor:KK43:(((( doğrumudur

o kadarını bilemiyorum ama ben 5 ten yukarısı hamile diye bliorum..Ayrıca daha adet tarihin geçmediği için düşük çıkmış olabilir braz bekle yeniden yaptır..Hyırlısıyla alırsın bebişini kucağına inşallah

Merhaba Arkadaşlar

Ben aranıza yeni katıldım. Öncelikle hepimize allahtan bebişlerimizi en kısa zamanda kucaklarımıza almak için sabır diliyorum.

1 yıllık evliyim ve eşimle korunmasız birlikte oluyoruz ancak birtürlü olmuyor. Her ay düzenim şaşmadan 29 unda hastalanıyorum. Bu ay nerdeyse her gün eşimle birlikte olduk ve ay sonuna doğru benim şiddetli göğüs ağrılarım ve hafif mide buantılarım oldu. İki gün önce kantesti yaptırdım. B-hcg sonucu 7.11 çıktı. Laborant bana 10 gün sonra testi tekrarlayalım dedi. Bu sabahtan beri regl olcakmışım gibi kasık ağrılarım var. Sizce hamile olabilirmiyim?

hastanenin normal değer aralığıda önemli...
bazısı 5 üzeri bazısı ise 10 üzeri oluyor bildiğim kadarıyla...
bence test yaptıktan 3 gün sonra testi tekrarlayın eğer değerde artış varsa hamilesiniz demektir....
eğer bu artış değerin 2 katı veya üzeri ise de sağlıklı normal bir hamileliğiniz var demekdir...

Merhaba Arkadaşlar

Ben aranıza yeni katıldım. Öncelikle hepimize allahtan bebişlerimizi en kısa zamanda kucaklarımıza almak için sabır diliyorum.

1 yıllık evliyim ve eşimle korunmasız birlikte oluyoruz ancak birtürlü olmuyor. Her ay düzenim şaşmadan 29 unda hastalanıyorum. Bu ay nerdeyse her gün eşimle birlikte olduk ve ay sonuna doğru benim şiddetli göğüs ağrılarım ve hafif mide buantılarım oldu. İki gün önce kantesti yaptırdım. B-hcg sonucu 7.11 çıktı. Laborant bana 10 gün sonra testi tekrarlayalım dedi. Bu sabahtan beri regl olcakmışım gibi kasık ağrılarım var. Sizce hamile olabilirmiyim?

canım bildiğim kadarıyla 5den yukarısı hamilelik belirtisi ama değerin yükselmesi gerekiyor onun için 10 gün sonra tekrarlayalım demişlerdir inşallah değerin yükselir gerçi kasık ağrım var diyorsun o da hamilelik belirtilerinden inşallah hamilesinidir canım

Merhaba Arkadaşlar

cnm benim insallah hamilesindir.turkiye'de nasil bilmiyorum ama burda;
0-5 negatif
5-50 dollenme omus ama gebelik kesin degil
50 den sonrasi pozitif

siz orda sanslisiniz kesin rakamlari biliyorsunuz ona gore ne kadar katlamasi gerektigini biliyorsunz.. burda hangi gruba giriyorsa onu soyluyorlar..

kızlar benimde beta hcg 63,55 çıkmıştı 19 mayısta. Doktor bişey söyleyememişti gebelik hakkında. Bugün yine ölçtüreyim diyorum gebe olup olmadığımı çok merak ediyorum..Bakalım ne çıkacak. Ama gebe değilsem 63 çıkarmıydı hiç bilemiyorum?

X