B-HCG sonucuuu

ipekirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
94
0
43
Merhaba Kızlar yeni üye oldum. aylardır takip ediyorum yazılanları sonunda bende hamşleyim yazabilmek için bekledim..ama dün kan testim 87.30 çıktı. ben hamilemiyim şimdi yaa ?yardım edinnnnn:çok üzgünüm:

cnm hamilesin muhtemelen 3-4 haftalık.bende hamileyim 4 haftalık.tebrik ederim seni.allah hayırlısıyla tamamını erdirsin:dance::nazar:

4-5 haftalik = 75-2600

benimki 689,49 cikmisti kac haftalik sizce bilen varmi

Merhaba Kızlar yeni üye oldum. aylardır takip ediyorum yazılanları sonunda bende hamşleyim yazabilmek için bekledim..ama dün kan testim 87.30 çıktı. ben hamilemiyim şimdi yaa ?yardım edinnnnn:çok üzgünüm:

cnm hiç endişelenme hamilesin..çok dikkat kendine..hemen kendine iyi bir doktor ayarla olurmu..ama bu doktor işini mutlaka iyi seç olur mu tattlım..:nazar:hihoyyythihoyyythihoyyyt

Tebrikler hamilesinnn.Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallahh

Tebriklerübu tebrikleri bende alırım inş...
Ama beni duanızda unutmayın kızlar

herkesten dua istiyorum

evveettt hamilesin canım hayırlı olsun sanırım daha cok yenı 2 veya 3haftalıksıııınnnn cunku dusuk deger bıraz ama 5ve yukarısı cıkıyorsa hamılesın demek...bıkacgun sonra degerlerın katlanması gerekıyorrrrrŞeniz

slm bayanlar bende regl e 4-5 gün vardı ama dün test yaptırdım 57,01 çıktı doktorlar henüz gebelik sayılmaz dedi ama anlamadım yarın yani 20 mayısta tekrar test yaptıracam sizce hamilemiyim neden öle dediler anlamadım..:KK43:

slm bayanlar bende regl e 4-5 gün vardı ama dün test yaptırdım 57,01 çıktı doktorlar henüz gebelik sayılmaz dedi ama anlamadım yarın yani 20 mayısta tekrar test yaptıracam sizce hamilemiyim neden öle dediler anlamadım..:KK43:

canım hcg testınde 5in yukarı hamileliktir.değerin daha az oldugu için oyle demiş olabilirl.20 mayısta tekrar yaptırınca yuksek çıkması lazım

merhaba arkadaslar.. bugun bhcg yaptırdım 1378 cıktı fakat doktorum henuz cok erken ultrason ıcın dedı haftaya gel dıye yolladı benı... ben 4uncu haftayı gecmıs oldugumu dusunuyordum ama bılemedım kafam karıstı.. bır hafta on gun sonra baska bır doktorun özel muayenesıne gıtmeyı dusunuyorum sanırım devlette pek ılgılenılmıyor.. ne önerırsınız.... hayırlı aksamlar....

merhaba arkadaslar.. bugun bhcg yaptırdım 1378 cıktı fakat doktorum henuz cok erken ultrason ıcın dedı haftaya gel dıye yolladı benı... ben 4uncu haftayı gecmıs oldugumu dusunuyordum ama bılemedım kafam karıstı.. bır hafta on gun sonra baska bır doktorun özel muayenesıne gıtmeyı dusunuyorum sanırım devlette pek ılgılenılmıyor.. ne önerırsınız.... hayırlı aksamlar....

alttan baksaydı bugün görürdü ama alttan bakmak istememiştir
yarın özel bi hastaneye git görürsün keseciğini 2010 ocak annelerine bekleriz senide

canım bal gibide hamilesin işte değerinde çok güzel ama çok acele etmiş çok erken öğrenmişsin zaman geçmek bilmez şimdi haftaya cumaya kadar sabır o zman görürsün keseni

evet sonucum 202,54 artmış artık iş keseyi görmeye kaldı sanırım ayın 26 da da ultrasyon ve ilk muayene olacak hehehe

ya bişey daha soracam 48 saatte 2 katı çıkacak dendi ya benim nerdeyse 3,5-4 katı bu normal mi ilk hcg57,01 ikinci hcg 202,54 ya ne garipşey bu işin içine grdikçe çok merakediyorsun herşeyi.....

X