B-HCG sonucuuu

Arkadaşlar pazar gününden beri regl ağrım, bulantım ve yorgunluğum var. Hala regl olamadım nasıl geçicek bu 10 gün bilmiyorum. :KK43:(

beta hcg değerim 1881 kızlar pazartesi baktırdım. En son 22 nisanda hastalanmıştım ama testi yapan dktor 6 haftalıksın dedi nasıl oluyo anlamnadım :S çalıştığım için kontrole pazartesi gidicem yine ama çok merak ediyorum :KK43:( kimisi değerin normalden yüksek görünüyosa ikizdir dio kimisi mol gebeliktir dio lütfen yardımmmm. bu değer olayından da anlamıyorum ne yani bu 1881 ???

tebrıkler hamılesın canım dsımdık bakılması gereken 2 gunde 2 katına cıkmalı 2 gun sonra bırdaha baktır bakalım muhtemelen gecıkmen 1-2 gunluk
hayırlısı insallah saglıkla sıhartle kucagına alırsın

beta hcg değerim 1881 kızlar pazartesi baktırdım. En son 22 nisanda hastalanmıştım ama testi yapan dktor 6 haftalıksın dedi nasıl oluyo anlamnadım :S çalıştığım için kontrole pazartesi gidicem yine ama çok merak ediyorum :KK43:( kimisi değerin normalden yüksek görünüyosa ikizdir dio kimisi mol gebeliktir dio lütfen yardımmmm. bu değer olayından da anlamıyorum ne yani bu 1881 ???

canım doktora git keseni görür zaten ilk zamanlarda kseye göre hafta belirliyolar ultrasonda yazar haftan hiç karıştırma kafanı
hayırlı olsun bebeğinde sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Arkadaşlar

Ben geçen perşembe evde test yaptım. Biri belirgin biri silik hafif çizgi çıkmıştı. Cuma doktora gittim tekrar test bile yapmadan ultrasondan rahim kalınlaşmasını gördü. Galiba hamileyim. Bu hafta tekrar kontrole çağırdı çünkü daha keseyi göremedik. ınşallah hamileyim. :)))

slm arkadaşlar kan testi sağlıklı sonuç için adetten kaç gün sonra baktırılmalıdır yani adet tarihini kaç gün geçince yaptırmalıyız

Kan testinde regl tarihinin geçmesine bile gerek yok cnm.Hemen belli oluyor.
ıdrar testi için adet tarihinin geçmesini beklemen lazım

Kan testinde regl tarihinin geçmesine bile gerek yok cnm.Hemen belli oluyor.
İdrar testi için adet tarihinin geçmesini beklemen lazım

tşk ederim canım benim 6 gün geçti ozaman bir sonuç çıkar hadi bakalım hayırlısı inş. test yaptım evde 2 . çizgi çok silik çıktı ama belli oluyordu inanamadım inş. kanda net olarak çıkar allah tüm isteyen arkadaşlarıma meleğini nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım.
Benimde en son adet tarihim 30.05.2009 ve bugün kan testim 74,66 çıktı.
Sizce nasıl bir değer bu :sinifsinif:

tebrik ederim hamilesin benimde regl tarihim 30.05 ama test yapmaya korkuyorum..

tebrik ederim hamilesin benimde regl tarihim 30.05 ama test yapmaya korkuyorum..

Cnm teşekkür ederim
Bence mutlaka test yap çıkar , ben önce evde idrar testi yaptım sonra dayanamayıp kan testi yaptırdım ama değer biraz düşük gibi

X