arkadaşlarımla sevgilimi tanıştırmalı mıyım?

VanessaRinki

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
711
1.068
haziranda doğum günüm var 2 senelik ilişkimde sevgilimi hiç reelde görmediler.arkadaşlarımın nasıl davranacaklarını gerçekten kestiremiyorum daha önce erkek arkadaşıyla tanıştıran da olmadı hiç.
aşırı kötü yorum yapan ve destek olmayan arkadaşım hemen buluşma olsun diye ortaya atladı kendisi hiç tanımadığı erkek arkadaşım hakkında cilveli kız görünce hemen beni bırakıp gideceğini vs. iddia ediyordu buluşmalarda falan da diğer kızların koluna sarılır ban aşırı soğuk yapar kendisine asla bir kötülüğüm dokunmadı ve kötü yorum yapmadım.

haziranda doğum günüm var 2 senelik ilişkimde sevgilimi hiç reelde görmediler.arkadaşlarımın nasıl davranacaklarını gerçekten kestiremiyorum daha önce erkek arkadaşıyla tanıştıran da olmadı hiç.
aşırı kötü yorum yapan ve destek olmayan arkadaşım hemen buluşma olsun diye ortaya atladı kendisi hiç tanımadığı erkek arkadaşım hakkında cilveli kız görünce hemen beni bırakıp gideceğini vs. iddia ediyordu buluşmalarda falan da diğer kızların koluna sarılır ban aşırı soğuk yapar kendisine asla bir kötülüğüm dokunmadı ve kötü yorum yapmadım.
Boyle bir insanla neden hala arkadaslik kuruyorsunuz? Arkadaşınız ne biliyor ki cilveli kız görünce seni birakip gidebileceğini söylüyor. Cok çirkin bir yorum

Ben olsam tanıştırmam. Bugüne kadar da hiçbir erkek arkadaşımla tanıştırmadım, pişman da değilim. Kimseden ilişkiniz için iyi ya da kötü yorum almak zorunda değilsiniz. Siz mutluysanız sorun yoktur. Bazen iyi bildiğimiz arkadaşlar bile neler neler yapıyor… mutluluklar🫶🏻💙

Ah vanessa hüzünlü kekim bitmedi erkeklerle dertlerin

Boyle bir insanla neden hala arkadaslik kuruyorsunuz? Arkadaşınız ne biliyor ki cilveli kız görünce seni birakip gidebileceğini söylüyor. Cok çirkin bir yorum
beynimden vurulmuşa döndüm o sözü duyduğumda ki sevgilimle ilgili anlattığım tek şey sessiz biri ve evden çalışıyor demek oldu inatla seninki ayran gönüllü aklınıza ne gelirse dedi işte.
resmen bana da güzel değilsin cilveli değilsin demek istedi ve kırıldım sevgilimi kıskanmıyor sadece ilişkim olmasını ve uzun süreli olmasını çekemiyor.Arada sırada buluştuğumuzda gene asla olumlu yorum yapmaz diğer kızlara yakın durur bana yanaşmaz dediğim gibi o gün nasıl bir tavır takınacağını kestiremiyorum

bu şekilde konuşan arkadaşınızı neden hala hayatınızda tutuyorsunuz ki veya hadi tuttunuz niye sizin için özel olan bir gün olan doğum günü kutlamanıza davet ediyorsunuz onu anlamadım

sevgilin cilveli kız görünce hemen bırakıp gidecekse gitsin zaten.
adamı fanusta mı tutacaksın hep, elbet her karakterden karşı cins karşısına çıkacak.
doğum gününü sevdiğin insanlarla toplu kutlayabilirsin böyle korkun varsa bu illa senin çevrenden olacak diye bir kural yok.
art niyetli bakış açısı gibi geldi

Sevgilinden ziyade kendin bu şahışla münasebetini kes.
Açıkçası ben eşimi arkadaşlarımla tanıştırmadım, gerekte duymadık hiç.
10 senedir evliyim. Çok uzun süre arkadaş olduğum kızlar ara ara bi yerlerde karşılaşınca selam verirler veya bi davette felan denk gelirler.
Eşli görüştüğümüz bir kaç arkadaş var.
Ama bunun dışında gereksiz samimiyete gerek yok diye düşünüyorum.

yani deseydi ki erkeklere güven olmaz kendine dikkat et gibi asla kötü algılamazdım ama inatla beni çekemiyor
wp grubumuzda da diğerleri elinden geldiğinde destek olmaya çalışırken kendisi bütün iyi olayları yorumları görmezden gelir.örneğin topuklu ayakkabı alayım mı diye foto atarım ayakların yara mı oldu falan der konudan tamamen bağımsız dibe çeken moral bozan ne kadar şey varsa saçmalar.diğer kızlara asla benimki gibi davranmıyor.
kendisi benim gibi sosyal medyaya atılmak istiyor sürekli ona içerik bulmam için yazar ama kendisi benim profilimden hiç çıkmaz asla da ne bir like ne bir yorum vs atar sanki bana olumlu bir destek olmaktan korkuyor ödü kopuyor öyle böyle değil.

Sevgilinden ziyade kendin bu şahışla münasebetini kes.
Açıkçası ben eşimi arkadaşlarımla tanıştırmadım, gerekte duymadık hiç.
10 senedir evliyim. Çok uzun süre arkadaş olduğum kızlar ara ara bi yerlerde karşılaşınca selam verirler veya bi davette felan denk gelirler.
Eşli görüştüğümüz bir kaç arkadaş var.
Ama bunun dışında gereksiz samimiyete gerek yok diye düşünüyorum.
ben de böylesi daha iyi diye düşünüyorum artık

2 senelik mi vanessa kıştan beri sevgilin var iki senedir bir sürü ünlü sevgilin yada ünlü çocuğuyla platonik aşkların oldu

2 senelik yasantini döktürme şimdi buraya

Sanırım zaman kavramin yok
2022 mayıstan beri aynı çocukla sevgiliyiz
2021 olayıydı o dediğin zaman algın leş gibiymiş aşko

yani deseydi ki erkeklere güven olmaz kendine dikkat et gibi asla kötü algılamazdım ama inatla beni çekemiyor
wp grubumuzda da diğerleri elinden geldiğinde destek olmaya çalışırken kendisi bütün iyi olayları yorumları görmezden gelir.örneğin topuklu ayakkabı alayım mı diye foto atarım ayakların yara mı oldu falan der konudan tamamen bağımsız dibe çeken moral bozan ne kadar şey varsa saçmalar.diğer kızlara asla benimki gibi davranmıyor.
kendisi benim gibi sosyal medyaya atılmak istiyor sürekli ona içerik bulmam için yazar ama kendisi benim profilimden hiç çıkmaz asla da ne bir like ne bir yorum vs atar sanki bana olumlu bir destek olmaktan korkuyor ödü kopuyor öyle böyle değil.
Cevap verme görüldü at geç. Mal mıdır nedir arkadaşınız.

beynimden vurulmuşa döndüm o sözü duyduğumda ki sevgilimle ilgili anlattığım tek şey sessiz biri ve evden çalışıyor demek oldu inatla seninki ayran gönüllü aklınıza ne gelirse dedi işte.
resmen bana da güzel değilsin cilveli değilsin demek istedi ve kırıldım sevgilimi kıskanmıyor sadece ilişkim olmasını ve uzun süreli olmasını çekemiyor.Arada sırada buluştuğumuzda gene asla olumlu yorum yapmaz diğer kızlara yakın durur bana yanaşmaz dediğim gibi o gün nasıl bir tavır takınacağını kestiremiyorum
Ben bana böyle yapan biri ile gorusmezdim. Ve zaten samimi olmadığım insanlarla da sevgilimi tanistirmazdim.

Vanessaaa bir gün bana annenin ilk hamilelik haberini aldığı andan (annenden duydukların) 10 yaşına kadar ki hatırladığın çocukluğuna dair duyduğun şeyleri yazsanaa. Meraklardayım.

Böyle aptal kendini bilmez birisi nasıl sizin hala arkadaşınız oluyor ? kendisi çok mu cilveli erkekler kapısında kuyruk muymuş sünepeye bak sen.onu bide insandan sayıp özel gününüze mi davet edeceksiniz.Ağzınıza mıçılması hoşunuza gidiyor galiba.

X