Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslanlar gibi bedelli parasini verdi, konfor alanı değişecek vs gibi komik yorumlarınıza gülüp geçiyorum :)
Ama herkesin içinde sizi değersiz hissettirmesi konusunda katılıyorum. Evlilik düşünüyorsunuz ama kendisi sizin bi köşede sessiz sessiz beklemenizden rahatsız olmuyor. Dogru düzgün sarılmadan otobüse binebiliyor. Sevgili sıfatıyla orada bulunduğunuz için ailesinden çekinmiş olabilir mi?

Aslanlar gibi bedelli parasini verdi, konfor alanı değişecek vs gibi komik yorumlarınıza gülüp geçiyorum :)
Ama herkesin içinde sizi değersiz hissettirmesi konusunda katılıyorum. Evlilik düşünüyorsunuz ama kendisi sizin bi köşede sessiz sessiz beklemenizden rahatsız olmuyor. Dogru düzgün sarılmadan otobüse binebiliyor. Sevgili sıfatıyla orada bulunduğunuz için ailesinden çekinmiş olabilir mi?
Hayır çünkü ben gitmek istemedim o ısrarla beni götürdü ailesinin yanına hatta evine bile gittik eşyalarını almaya. Ailesi beni çok sever beni el üstünde tutarlar. Sevgilim de ailesinden çekinmez.
O döndüğünde bu konuyu belki açarım belki açmam artık gereksiz geliyor, teşekkür ederim yorumunuz için. Neden böyle yaptı merak etmiyorum artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X